WYDARR: '18 Honda Civic Type R GT Polished Metal Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa o stapanesti super sanatos. Si eu schimb prefixul in aprilie, dar cred ca e unul diferit de al tau (cu 3 va fi aici). Oricum, buna metoda de a calcula. Pretul impartit la numarul de luni preconizat ... nu cred ca am gandit-o niciodata asa. Oricum, iti dai seama ca ai ceva oameni care te invidiaza acum, pe mai multe aspecte.
    '09 Honda Accord CU2 Type S A/T
    ex. '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC M/T
    ex. '09 Honda Accord CU1 Exec A/T

    Comment


    • #17
      Nu m-am referit la diferenta de pret in nici un caz.Si,da,sunt invidios .Ma refeream strict ca masina de familie cu doi copii si conducere de zi cu zi.Sunt foarte curios de aspectul asta,la capitolul confort si polivalenta.Oricum urmaresc cu interes subiectul.

      Comment


      • #18
        Sa o stapanesti sanatos. E de vis masina.

        Comment


        • #19
          Felicitari pentru bestie! Sa o stapanesti (daca poti! ) sanatos!

          Comment


          • #20
            Felicitari pentru achizitie! Sa o stapaniti sanatosi si cu placere!
            Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

            Comment


            • #21
              Una din cele mai frumoase povesti ! S-o stapaniti sanatosi! Cred ca m-ai ambitionat sa fac si eu thread. Dar trebuie sa ma gandesc bine ce scriu, desi oricum nu pot descrie in cuvinte, n-ai cum. Eu vin de pe un Civic 5D FK2, apoi Type-R FN2 si acum bestia asta. Desi FN2-ul e de suflet, asta e cu totul altceva, cum spuneam, nu prea poti descrie in cuvinte. P.S. Varsta mea mentala cam tot pe acolo cred ca e .
              '18 Honda Civic Type-R FK8, 2.0 VTEC Turbo, 320 HP, Championship White
              '10 Honda Civic Type-R FN2, 2.0 i-VTEC. 201 HP, Championship White
              Ex '10 Honda Civic 5D FK2, 1.8 i-VTEC, 140 HP, Milano Red

              "Without music, life would be a mistake" - Friedrich Nietzsche

              Comment


              • #22
                Facem un club cu varsta mentala?
                ....

                Comment


                • #23
                  Sa te poarte sanatos!
                  '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

                  Comment


                  • #24
                    Foarte tare masina, iar culoarea parca ii sporeste agresivitatea. Sa o stapanesti sanatos si copilul din tine sa aiba parte de distractii
                    Eu i-as fi tras o folie transparenta pe toata caroseria. Sau macar pe partea frontala plafon si zonele din apropierea rotilor. Nanolexul asta sau cum ii zice cred ca trebuie aplicat o data pe an cel putin, si oricum dupa trei spalari cu spuma activa nu mai ramane mare lucru din el.

                    Comment


                    • #25
                      Felicitari pentru achizitie!!!
                      Sa o conduci cu placere!!!

                      Comment


                      • #26
                        Felicitari! Eu nu am fost destul de curajos sa accept FK8 ca daily drive, decat ca masina secundara (datorita drumurilor proaste). Poate voi deveni mai curajos odata cu schimbarea prefixului ) lasand gluma la o parte, super tare masina, culoarea si nu in ultimul rand - proprietarul!

                        Comment


                        • #27
                          Felicitari pentru achizitie si sa te poarte sanatos!
                          In rest, insist cu ideea infiintarii unui club dedicat celor cu "varsta mentala"!
                          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                          Comment


                          • #28
                            Felicitari sa va bucurati (cuvant care nu-si are rostul aici, ca nu se poate altfel ) de ea fara incidente.

                            Am vazut pozele pe FB cu ea la HighClassDetailing si eram sigur ca e a ta ai mers pe nanolex. Am si eu programare, cu intarziere mare e drept, pe 15 Apr la ei. Produsul il am, dar vremea a fost cum a fost...si pana m-am decis ce anume sa folosesc...stii cum e Eu o sa pun si un strat de BC (l-am primit cadou) si or sa fie 3 straturi in total.

                            Am 5 luni 1/2 cu ea in Buc si inca nu a fost atinsa...inca ma pregatesc mental pentru moment si imi dau seama ca si cu psiholog tot o sa fac mega urat.

                            Cand ajungi la momentul de HU hack ca sa instalezi Waze sau alte aplicatii, imi zici

                            In rest drumuri bune.
                            '17 Civic TypeR FK8 Championship White
                            '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
                            ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
                            ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

                            Comment


                            • #29
                              Taz,ce e acel strat BC pe care l-ai primit cadou?Merci

                              Comment


                              • #30
                                Aveti vreo recomandare de detailing prin Constanta? O sa ma interesez si eu pe aici.
                                '18 Honda Civic Type-R FK8, 2.0 VTEC Turbo, 320 HP, Championship White
                                '10 Honda Civic Type-R FN2, 2.0 i-VTEC. 201 HP, Championship White
                                Ex '10 Honda Civic 5D FK2, 1.8 i-VTEC, 140 HP, Milano Red

                                "Without music, life would be a mistake" - Friedrich Nietzsche

                                Comment

                                Working...
                                X