DAIETIR: ´93 Honda CR-X, Red (EE8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asadar, daietir, bun venit intre noi !
    Acum, ca sa lamaurim cateva aspecte (ca vad ca nu prea vor sa iti iasa cuvintele din gura), din ce an e masinuta ta?
    Ce cod are?
    E chiar EE8, cum zice Toyboy?

    Putere, capacitate, cat a costat?

    Zi si tu mai multe ca nu te musca tastatura aia!
    ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
    ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

    Comment


    • #17
      stai sa-si ia permisu de condus mouseul si pe urma !!!
      hondatu
      Administrator
      Last edited by hondatu; 14-04-10, 18:43.
      sigpic
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/sassser/

      Comment


      • #18
        da deci in primul rand permisul omu are dreptate il am de 11 ani asa kilometri daca te intereseaza am facut cat nu o sa faci tu toata viata ta. acum masina o am de trei ani a costat 4000e are 175000 km probleme deocamdata nu am cu ea trage bine este 1.6 vtec 110kw anul de fabricatie este 1993 cam atat

        am uitat codul scuze
        b16a

        a si apropo de gramatica unde am gresit ca de %&$§ am inteles(limbajul)
        hondatu
        Administrator
        Last edited by hondatu; 14-04-10, 18:43.
        daniel

        Comment


        • #19
          Fara suparare, e mai bine sa folosesti functia "edit", decat sa postezi de 2-3 ori. Ai posibilitatea de a edita mesajul scris si postat un interval de timp (nu stiu exact cat, dar nu mai mult de 24 ore). E mult mai usor de urmarit, si de catre tine si de catre colegii de forum.
          Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

          Comment


          • #20
            Originally posted by sasser View Post
            stai sa-si ia permisu de condus mouseul si pe urma !!!
            Originally posted by daietir View Post
            da deci in primul rand permisul omu are dreptate il am de 11 ani asa kilometri daca te intereseaza am facut cat nu o sa faci tu toata viata ta. acum masina o am de trei ani a costat 4000e are 175000 km probleme deocamdata nu am cu ea trage bine este 1.6 vtec 110kw anul de fabricatie este 1993 cam atat
            Esti cam agresiv in exprimare si nu inteleg de ce Esti nervos? @sasser zicea de permis pentru mouse ( adica era o gluma ). Daca vei continua in stilul asta ( agresiv, fara sa scrii cu litere mari la inceput de propozitie, etc ), poti sa ne lasi
            S-o stapanesti sanatos !
            I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
            My cars:

            '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
            '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
            '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
            '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
            EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
            EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
            EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
            EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
            EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
            EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

            Comment


            • #21
              Originally posted by KMR View Post
              Esti cam agresiv in exprimare si nu inteleg de ce Esti nervos? @sasser zicea de permis pentru mouse ( adica era o gluma ). Daca vei continua in stilul asta ( agresiv, fara sa scrii cu litere mari la inceput de propozitie, etc ), poti sa ne lasi
              S-o stapanesti sanatos !
              mode on : asa sunt posesorii de CRX-uri ... agresivi

              mode off:

              va inteleg pe toti dar hai sa-l lasam pe colegul nostru Daniel sa se acomodeze un pic cu forum-urile , eu cred ca fiecare am trecut prin dastea

              Comment


              • #22
                da mersi toyboy o sa incerc sa ma acomodez si cu forum-urile nu sant agresiv dar daca si voi m-ati luat tare din prima am raspuns cu aceasi moneda si voi nu ati fi facut la fel? iar daca voi decideti "sa va las" asta e nu este mare smecherie
                daniel

                Comment


                • #23
                  intalniri ceva faceti si voi?
                  daniel

                  Comment


                  • #24
                    Foarte frumos crx-ul ,e cumva b16a1?s-au b16a sir ?....ca parca am vazut volanul la locul lui .

                    Comment


                    • #25
                      Daniel, uite aici topicuri de intalniri:

                      http://www.hondafan.ro/forum/forumdisplay.php?f=65

                      stai mai calm, tu ai pasit gresit pe forum.
                      te intelegem ca esti pasionat, dar aici nu este Mirc.

                      Dupa ce scrii un mesaj, jos in DREAPTA ai o patratica pe care scrie EDIT ( ai la dispozitie 24 de ore sa corectezi ce ai scris sau sa faci adaugiri )
                      mai vrem poze
                      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                      Comment


                      • #26
                        la ti inebunit pe om.
                        frumos crx sa ai parte de el
                        Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
                        Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

                        Comment


                        • #27
                          ok mersi baieti vad ca pana la urma santeti de gasca masina este b16a1 nu sir
                          daniel

                          Comment


                          • #28
                            sal ce pot sa spun si eu am comis-o la fel k u si imi cer scuze inca odata fatza de baieti marfa masina si sper sa ai grija de ea bafta

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by daietir View Post
                              da deci in primul rand permisul omu are dreptate il am de 11 ani asa kilometri daca te intereseaza am facut cat nu o sa faci tu toata viata ta. acum masina o am de trei ani a costat 4000e are 175000 km probleme deocamdata nu am cu ea trage bine este 1.6 vtec 110kw anul de fabricatie este 1993 cam atat

                              am uitat codul scuze
                              b16a

                              a si apropo de gramatica unde am gresit ca de ***** am inteles(limbajul)
                              tu nu ai invatat la scoala ca nu e frumos sa vorbesti cu gura plina !!??da urechea mai incoace sa-ti zic un secret , ia fi atent! ..chiar nu ma intereseaza cati km ai facut tu! , cu mouseul repet , ai derapat de pe mousepad si esti undeva cu rotile in sus ,sfatul meu e sa lasi intepaturile si sa asculti la asta cica ;lauda de sine nu miroase a bine ; bafta cu masina !
                              sasser
                              Senior Member
                              Last edited by sasser; 10-04-10, 19:28.
                              sigpic
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/sassser/

                              Comment


                              • #30
                                Chillout guys e soare afara si pedala merge apasata cu putere :> Honda style.

                                Comment

                                Working...
                                X