TOMCLANCY: '06 Honda CR-V 2.0 i-VTEC, Silver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Asa e organizarea..CR-V pana in 2005 si CR-V 2006, tu ai un CR-V II, 2006,.. ar fi trebuit structurat pe cele 3 tipuri de CR-V, CR-V III a aparut in 2007, un moderator ar trebui sa imparta in trei capitole istoria CR-V, ca sa ne asezam ca lumea, aici in zona noastra, dar pana una alta, las-o asa, suntem mandri ca avem un nou fan al acestei masini deosebite, indiferent ca e mai baba sau mai pustoaica!
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • #32
      "vreau sa-i pun un parktronic sau ceva asemanator. am un spatiu in bord....."
      Unde vrei sa-l pui....te intreb asa sa-mi fac o idee....asta e cu camera sau e cu senzor....parktronic....????
      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

      Comment


      • #33
        Bai io tot astept sa puna poza ardeleanu asta sa-l pot felicita si eu ... dar vad ca se lasa greu asa ca trec peste ...

        Sa ai noroc la masina!
        Sa te bucuri de ea!
        Si sa ne vedem la intalniri!

        pana una alta...
        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

        Comment


        • #34
          @Florin Cristea - m-am exprimat gresit, nu e parktronik. Vroiam sa zic senzori cu display. Dar intre timp m-am razgandit, vreau sa-i pun alta scula audio, aparent asta n-are capacitatea de a citi mp3-uri.
          Vreo sugestie de scula audio ?

          @Rav pun, promit ca pun, astept doar o zi ceva mai insorita...
          Само слога Србина спасава!

          Comment


          • #35
            ceva de genul ?

            http://www.ditoate.ro/sistem-navigat...ll-europa.html
            Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
            ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

            Comment


            • #36
              asta e mult peste ce cautam eu, dar n-arata rau deloc. multumesc de idee.
              Само слога Србина спасава!

              Comment


              • #37
                Originally posted by tokyodream View Post
                Cum Dumnezeu exista asa ceva (am mai gasit) si Honda nu stie de ele?
                Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                Comment


                • #38

                  Vreo sugestie de scula audio ?

                  http://www.autogadget.ro/index.php/H...ii-Produs.html
                  Asta ar fi....vad ca este dedicat modelul nostru....restul de 2 DIN UNIVERSAL poti sa iei plasa la comenzile pe volan.....itzi spune eu si poti sa ma crezi.
                  Cam scump nitel....poti sa ti-o aduci si singur si iesi cam la 400-500 usd....da-mi pm si iti spun mai multe.
                  FLORIN CRISTEA
                  Senior Member
                  Last edited by FLORIN CRISTEA; 03-04-10, 00:40.
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
                    Cum Dumnezeu exista asa ceva (am mai gasit) si Honda nu stie de ele?
                    Ce v-a dat TOKYO este pentru modelul 2007...daca il iei pt 2005-2006 iei o plasa totala. Difera foarte mult....la CRV 2007 im mufa aparat exista 2 fire comenzi volan..la 2006 este nevoie de o interfata pentru comenzile pe volan. Este total diferit.

                    Recomand in calitate de om patit achizitionarea unui aparat dedicat masinii pe care o aveti.

                    Si daca stie sau nu vrea sa stie HONDA de ele care-i problema...????
                    Trebuie sa traiasca toata lumea. Oricum la noi aceste aparate se vand mult prea scump fata de pretul lor real. Iar daca ai norocul sa se si defecteze ti-ai pus-o singur. Stiti povestea cu al meu. Acum ii fac bagajele pentru o excursie in HONK_KONG......alti bani alta distractie.

                    Poti sa mai faci si altceva ..ia un GPS exemplu un ASUS R 700 ( eu il am) si ai rezolvat problema navigatiei..mp3...blu tooth....nu te ajuta cu camera reverse....Nu neaparat R700 eu ti-am dat un exemplu.....daca ai sa te uiti la ce stie sa faca ai sa poti sa-ti faci o idee...majoritatea GPS mai scumpe nitel au optiunile lui R 700..tu alegi.
                    FLORIN CRISTEA
                    Senior Member
                    Last edited by FLORIN CRISTEA; 03-04-10, 10:55.
                    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                    Comment


                    • #40
                      Astept sa vad si eu niste poze cu modelul.
                      '07 HONDA CR-V 2.2i-CTDI E4---> B-52-POS

                      Comment


                      • #41
                        N-arata deloc rau Asus ala. Si poti asculta mp3-uri pe el ? adica direct pe el ?
                        Само слога Србина спасава!

                        Comment


                        • #42
                          Da, si direct pe difuzoarele lui si in castile cu care se livreaza..in aceste casti se aude bestial....ti-as spune mai multe dar acum parasesc Bucurestiul....daca vrei mai multe si o demonstratie pe viu dupa sarbatori. Cumperi un micro sd incarci cata muzica poti....mp 3 si asculti...poti baga si filme....si poze.....
                          PASTE FERICIT si sa fii sanatos si tu si toti ai tai.
                          Salutes
                          FLORIN CRISTEA
                          Senior Member
                          Last edited by FLORIN CRISTEA; 03-04-10, 15:24.
                          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                          Comment


                          • #43
                            multumesc, Sarbatori linistite tuturor
                            Само слога Србина спасава!

                            Comment


                            • #44
                              Ti-a adus iepurasul vreo scula audio-video?, ca, slava Domnului, avea de unde alege!
                              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                              Comment


                              • #45
                                deocamdata nu. Am luat un modulator FM, nu-i chiar rau, da' nici nu-i de senzatie. Intre timp, mi-am dat seama ca ar fi bine sa-i schimb si boxele, totusi.
                                Само слога Србина спасава!

                                Comment

                                Working...
                                X