TOMCLANCY: '06 Honda CR-V 2.0 i-VTEC, Silver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bravos Tom ti-ai luat cel mai TARE model de la HONDA CRV....fii foarte atent si nu te mai lua dupa astia cu NEW CRV...... periculosi.....
    Te pune sa umbli cu "clestii' de curent...doar doar te-o vedea cineva cu capota ridicata si gata discreditarea pt CRV II. Aia sunt buni sa-i ai la porbagaj da sa dai curent la altii...
    Ia un acumulator nou si ai terminat povestea... Eu am pe masina acumulatorul ei...are 3 ani si inca nu face figuri, oricum daca mai tine1 an si-a scos banii. Durata de viata la modelul acumulator fara intretinere este undeva la 5 ani..dar cand a murit e gata nu ai ce sa-i mai faci decat sa-l inlocuiesti.Eu zic ca la 220 mai pui ceva si iei unul nou. Nu-l contrez pe Willy dar eu vad altfel lucrurile acestea, tu faci cum crezi.
    Sa o stapanesti sanatos....
    Salutes
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

    Comment


    • #17
      Multumesc. O sa schimb bateria, daca mai face figuri. Deocamdata sunt atent sa n-o las cu farurile aprinse.

      Pana la urma v-ati mai instalat camera de marsarier ?
      Само слога Србина спасава!

      Comment


      • #18
        avatarul tau se vede asa:

        http://www.hondafan.ro/forum/member.php?u=3760

        da EDIT AVATAR, nu < edit picture profile >
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • #19
          am editat. sper ca acum sa mearga
          Само слога Србина спасава!

          Comment


          • #20
            merge
            civic 2.2 5D FK3
            CR-V 2.2 AT RE6

            Comment


            • #21
              intre timp, mai am putin si fac 1.000 de km (facuti de mine, adica) cu masina. Si n-am gasit nimic sa-i reprosez.

              Inca n-am gasit codul de radio, asa ca merg in tacere absoluta (imi mai cant eu din cand in cand, da' parca nu-i totuna). In carte nu-i, aia la service inca il cauta... mno, sper sa apara el pana la urma, ca-i cam trist sa mergi asa.

              In week-end, desi e Pastele, as vrea s-o scot pe dealuri un pic, sa vedem cat si cum stie prin noroaie. Sper sa nu ma fac de ras cu ea
              Само слога Србина спасава!

              Comment


              • #22
                Sa te bucuri de ea.

                Ai grija ca anvelopele stock nu prea sunt bune de noroaie si nu vrem sa te blochezi pe undeva.
                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                sigpic

                Comment


                • #23
                  anvelopele sunt primul "upgrade" pe care-l am pe lista.
                  Pana le iau, o sa fiu atent pe unde ma bag.
                  Само слога Србина спасава!

                  Comment


                  • #24
                    Multumesc cui mi-a mutat postul in topicul corect, da' cred ca trebuia sa fie in celalalt topic - eu am CR-V II, nu III.
                    Само слога Србина спасава!

                    Comment


                    • #25
                      fara poze nu te credem
                      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                      Comment


                      • #26
                        fac, fac, zilele astea.
                        dupa aia o sa cer sfaturi despre cum le postez )
                        Само слога Србина спасава!

                        Comment


                        • #27
                          In 2006 au fost ambele generatii

                          Il mut unde trebuie
                          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            sa o stapanesti sanatos!!! o sa aiba si Florin(Florin Cristea) un partener cu care sa vorbeasca despre frigiderul din masina.

                            Comment


                            • #29
                              1. Tom : Nu i-am montat inca camera ..aparatul mi l-a ars un amic...acum trebuie sa-l trimit la reparat in China ..asta e....dupa ce-l voi primi inapoi am sa vad unde o sa pun si camera, oricum indeva in interior pe portiera din spate. Am vazut niste suporti pentru prindere..dar mai intai am am aparatul inapoi si apoi vedem.
                              2. Deocamdata sunt atent sa n-o las cu farurile aprinse..Pai nu te avertizeaza sonor ca ai uitat becuri aprinse..???

                              2. Boris : Nu te potolesti....????? Bineeee.....
                              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                              Comment


                              • #30
                                Intrebam de camera ca eu vreau sa-i pun un parktronic sau ceva asemanator. am un spatiu in bord pe care foarte tare l-as umple cu un ecran
                                Ba da, piuie daca las farurile aprinse si plec din masina, cu cheia. dar daca eu stau in parcare, cheia e in contact si farurile aprinse, nu ma avertizeaza. eu asa am terminat-o acum cateva zile
                                Само слога Србина спасава!

                                Comment

                                Working...
                                X