Arie inchisa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu l-am primit, poate ti-a ajuns in bulk
    Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

    Comment


    • #17
      romafroman, mi-a placut chestia cu postul, se leaga bine, se termina perioada de restictii, vin Sfintele Sarbatori de Paste, apoi verde la distractie,.....mai spuneam undeva ca n-am inteles prea bine motivele inchiderii, dar nici nu m-am fortat sa inteleg,...eee, am citit mai cu atentie, administratorul si moderatorii cam au dreptate,.. intr-o societate libera (dar putin lovita-n cap) te deranjeaza cenzura de orice fel, dar, probabil, de aceea la HONDAFAN nu e ca la altii, aici se mai da cu mopul, se mai spala geamurile, se mai sterge praful,....ca s-arate si sa te simti bine,....o luna nu moare nimeni, de fapt mai sunt 16 zile..
      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

      Comment


      • #18
        da va papa buricele la deste' de o butoneala la "loc de dat cu capu"......
        ex CL7 AT 2006
        CN1 Sport 2005
        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

        Comment


        • #19
          totusi nu inteleg de ce s-a inchis aria de publicitate.
          o urmaream si eu in speranta ca imi voi gasi jante sau diverse piese..acum ce voi face?
          daca am nevoie de ceva va trebui sa caut pe dacia club anunturi cu piese de honda?

          P.S:
          la mine nu a ajuns nici un mesaj ,,trimis in masa,,
          cumva acesta a fost trimis doar celor care aveau posturi in aria respectiva?
          johnwst
          Senior Member
          Last edited by johnwst; 16-03-10, 17:27.
          soferia este mai inselatoare decat viata..

          Comment


          • #20
            Originally posted by johnwst View Post
            totusi nu inteleg de ce s-a inchis aria de publicitate.
            o urmaream si eu in speranta ca imi voi gasi jante sau diverse piese..acum ce voi face?
            daca am nevoie de ceva va trebui sa caut pe dacia club anunturi cu piese de honda?

            P.S:
            la mine nu a ajuns nici un mesaj ,,trimis in masa,,
            cumva acesta a fost trimis doar celor care aveau posturi in aria respectiva?
            pai se va deschide in 1 aprilie.
            Nu cred ca doar le cei cara aveau topic in arie le-a venit mail. Cred ca a fost trimis la toti. Tie poate ti-a intrat in spam/junk mail.
            Mie asa imi intrase dar l-am vazut
            '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
            Dacia Super Nova de vanzare
            Cauciucuri + jante de vanzare

            Comment


            • #21
              nu a fost nici un mail,posibil sa nu fi ajuns din vreo eroare.
              soferia este mai inselatoare decat viata..

              Comment


              • #22
                poate nu ai dat tu adresa de mail corecta atunci cand ai facut contul pe hondafan
                '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
                Dacia Super Nova de vanzare
                Cauciucuri + jante de vanzare

                Comment


                • #23
                  io v-am zis ca nici la mine nu a ajuns!

                  Originally posted by babaus View Post
                  poate nu ai dat tu adresa de mail corecta atunci cand ai facut contul pe hondafan
                  nu prea avea cum babaus deoarece trebuia sa-si valideze contul urmand un anumit link trimis pe mail.

                  oricum, mi-a trecut supararea (defapt nici nu eram suparat dar mi-e dor de off-topic-areala )
                  Diversion
                  Senior Member
                  Last edited by Diversion; 16-03-10, 20:18.
                  sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

                  Comment


                  • #24
                    Keep calm and carry on...
                    Honda Civic 5D 1.8 i-VTEC 6 M/T 2008 Sport, Orange Tangerine, Yokohama Advan Neova AD08
                    This message was printed on recycled bytes.

                    Comment


                    • #25
                      Mailul a fost trimis la toata lumea, in masa. Deci nu exista sa nu fi plecat, mai departe depinde de casuta voastra de mail.
                      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Diversion View Post
                        io v-am zis ca nici la mine nu a ajuns!



                        nu prea avea cum babaus deoarece trebuia sa-si valideze contul urmand un anumit link trimis pe mail.

                        oricum, mi-a trecut supararea (defapt nici nu eram suparat dar mi-e dor de off-topic-areala )
                        pai si dupa aia nu putea sa isi schimbe adresa de mail din profil?
                        '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
                        Dacia Super Nova de vanzare
                        Cauciucuri + jante de vanzare

                        Comment


                        • #27
                          Vad ca unii pot posta in cadrul ariei "inchise"
                          Sa inteleg ca este inchisa doar pentru unii?
                          pauliasi
                          Senior Member
                          Last edited by pauliasi; 18-03-10, 11:38.

                          Comment


                          • #28
                            Am sters postul.
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • #29
                              Vreau sa vand si eu niste piese de honda, unde postez ? AAA, nu postez, gooood
                              sigpic
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/skynet/

                              Comment


                              • #30
                                Ai rabdare pana la 1 aprilie, sau folosesti alte site-uri de profil.
                                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                                2 roti

                                Comment

                                Working...
                                X