Sezonul de F1 - 2010 -

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sezonul de F1 - 2010 -

    Am decis sa deschid acest threat pt anul competitional 2010 deoarece se anunta un sezon extrem de interesant!
    nu voi mai pomeni de anul anterior nimic cand BROWN GP a castigat cu f multa munca si competenta campionatul!a fost anul insa de "necomentat" pt honda!onorabil sigur nu!

    l-a ora actuala cred ca toti cei care iubim sportul cu motor avem suficiente motive sa ne intrebam CE VA FI????si ma refer in general vorbind!

    -revenirea lui shumacher dar nu la calutul cabrat ci la mercedes..
    -ce va face mercedes castigatorul absolut al sezonului 2009 in calitate de motorist?
    -care sunt depasitii(pilotii trecuti)al acestui sezon??
    -cati vor aduce noutate in F1?
    -va fi un sport auto destinat doar "batranului continent"?

    haideti sa vedem ce va fi!

    http://www.formula1.com/

    si mai important

    http://www.formula1.com/teams_and_drivers/


    L.E:din pacate TOYOTA nu mai este in F1!!!nu o mai vad in lista si ca motorist la papa FRANK apare:

    Engine: Cosworth CA2010
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 15-03-10, 20:47.
    ex CL7 AT 2006
    CN1 Sport 2005
    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

  • #2
    Mor de curiozitate sa vad daca Schumi ramane Schumi!
    Ar cam fi prima data cand tin cu el...

    Comment


    • #3
      Io's curios ce-o sa faca astia de la Virgin, Branson de obicei ori o face lata ori uita lumea de ei, cum a uitat cu Virgin Cola si un miliard de alte rahaturi.

      Si-om vedea si cu indienii, eu in general tin cu ursu, doar-doar s-o schimba ceva, o mai aparea ceva nou. M-am plictisit sa castige tot numa unii. Mai putin cand era Button pentru "Honda", atunci era ok
      Adi
      '08 CTR GT
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/adyhere4u/

      in curand...

      Comment


      • #4
        Anul asta cred ca am sa tin cu............... Lotus F1 Racing
        Cu Shumy in nici un caz, din nou cu batranul Barry ( macar o victorie daca ar reusi ).
        vom vedea.......
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • #5
          rubinio este batranel!si a fost bun in umbra lui shumi!vom vedea!eu zic ca sanse sunt dar favoritii au motorizari mercedes!
          ex CL7 AT 2006
          CN1 Sport 2005
          KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

          "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

          Comment


          • #6
            Va fi o nebunie , multe noutati, si sper sa nu fie si sezonul asta plicticos, ca si precedentele in care una dintre echipe sa domine categoric, sa fie lupta stransa cat mai mult posibil... daca se poate pana la ultima cursa


            Comment


            • #7
              n-ar trebui mutat la Motorsport? Nu de alta, da nu vad nici surub de honda prin F1 anul asta...
              2006 Accord CL7 2.0 MT

              Comment


              • #8
                pai mai sunt cativa care au lucra la honda pe acolo poate de aia e pastrat
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #9
                  VINERI incepe Marele Circ

                  http://formula1.automarket.ro/circui...-sakhir-6.html

                  ceva pronosticuri ?
                  Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                  ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                  Comment


                  • #10
                    tocmai ca este un sport f tehnic nu merita intinat cu pronosticuri.hai vedem prima cursa si ne putem face o idee ca sa discutam!
                    ex CL7 AT 2006
                    CN1 Sport 2005
                    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                    Comment


                    • #11
                      Oricum pana la cursa vor fi interesante si antrenamentele libere si calificarile. Iti pot sugera pe unde se afla echipele!
                      Volkswagen Golf V, 2.0TDI, BKD, MTM Engine Performance Upgrade, GOODRIDGE Brake Lines Hoses, Front&Rear EBC Turbo Groove Brake Discs, Front&Rear EBC Redstuff Brake Pads, Zandvoort 17" + GY Eagle F1 Asymmetric, Hella Xenon-look Headlights, Hella LED Clear Taillights

                      Comment


                      • #12
                        stie cineva pe ce post sunt difuzate antrenamentele libere? sau un link unde pot viziona? Multam!
                        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                        Comment


                        • #13
                          Sambata la 13 pe TVR2, si duminica la 14 Cursa, cu MIkiiiiiiiiiiiiiiii Alexandrescuuuuuuuuuuuu
                          Ex: Civic FK2 - Champagne Silver
                          Nissan Juke nismo - Pearl White

                          If you need to move, you drop a cog or two, then hammer the loud pedal - instant grin factor 5

                          Comment


                          • #14
                            Antrenamentele libere nu stiu daca le transmite cineva, sau vezi macar rezultate live pe www.formula1.com!
                            Volkswagen Golf V, 2.0TDI, BKD, MTM Engine Performance Upgrade, GOODRIDGE Brake Lines Hoses, Front&Rear EBC Turbo Groove Brake Discs, Front&Rear EBC Redstuff Brake Pads, Zandvoort 17" + GY Eagle F1 Asymmetric, Hella Xenon-look Headlights, Hella LED Clear Taillights

                            Comment


                            • #15
                              am "murit" de doru' lui miki mitomanescu..!!prietenul universal al padocului..
                              ex CL7 AT 2006
                              CN1 Sport 2005
                              KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                              "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                              Comment

                              Working...
                              X