MUCA: '95 Honda Prelude 2.0, Silver Pearl (BB3)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Foarte bine asa . Tre sa fie vre-un fan Honda la RAR la voi acolo Aici in Arad toate astea mai vechi indiferent de model ies non -euro
    No signature

    Comment


    • #32
      merci de sfat _41_, eu am deja carte si decizie si tot ce trebuie, masina mea este din 1995, tip de motor f20a4 cu euro 2, cand termina eek masina ne vom intalni cu siguranta

      Comment


      • #33
        arata foarte bine masina!
        bafta cu ea

        ignition-team.ro

        Comment


        • #34
          Salutare salutare!
          Incredibil de frumoasa masinuta ta! Daca n-as avea si eu, te-as invidia enorm ) Am apucat si eu cateva minute sa intru pe net si am aruncat un ochi... sincere felicitari!! Abia astept sa o vad live zilele urmatoare!
          Te salut! Respect!
          PS: Merci de telefon!

          Comment


          • #35
            salut si din brasov, arata f bine masina, felicitari!
            a mea a iesit euro 2 dar e de 2.3, nu stiu daca are relevanta acest fapt...ceea ce puteai face inainte sa o cosmetizezi era deprecierea...se face raport de depreciere si ai sanse sa platesti taxa chiar si jumate din suma(cazul meu concret)....dupa ce platesti taxa(pt a putea circula in timpul acesta) ii poti da in judecata pt dubla inmatriculare, deoarece masina a mai fost inmatriculata in UE....cunosc cazuri...chiar si eu urmeaza sa fac acest lucru...sunt totusi 1100eur, 10% avocat si na...de banii aia mai primeste lude-ul cate ceva...
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/calin81/
            H22A, EXEDY stage3 clutch, FIDANZA flywheel, AEM V2 induction kit, JAPSPEED exhaust, SPOON ECU chip, TEIN springs, BREMBO grooved discs, NGK Iridium, MAGNECOR KV85 COMPETITION wires, OBX short shifter, ROTA GRID RACING wheels, TOYO PROXES tyres

            Comment


            • #36
              Merci de sfat calin, eu am facut deja deprecierea si si taxa pe care trebuie sa o platesc este de 700 de euro la 2.0...am s-o platesc si ma mai gandesc daca sa ii dau sau nu in judecata...

              Comment


              • #37
                Am revazut masina ta ieri la Mall cu numere de Romania Foarte frumoasa .
                No signature

                Comment


                • #38
                  Din pacate trebuie sa o vand(

                  Comment


                  • #39
                    Sa o stapanesti sanatos si multi km. Si felicitari pentru alegerea motoului. Mie mi-au dublat scarbele impozitul ca am motor prea deluxe, 2,3. Bafta multa.
                    I drive fast just to piss off the Logan drivers
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/jaj...Noua+jucarica/

                    Comment


                    • #40
                      poze noi

                      Poze noi TM 50 MCA
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        Mie imi place de mor cum arata masinuta asta a ta... Mare pacat ca trebuie sa o vinzi...
                        Tenta albastruie presupun ca e de la aparatul foto, nu ai vopsit-o, nu?
                        '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

                        Comment


                        • #42
                          Am vopsit masina integral, asta e culoarea ei, nu e de la aparatul foto

                          Comment

                          Working...
                          X