COOLDR3AM: '95 Honda Prelude 2.2, Silver Pearl (BB1)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da, de aceea era vorba.
    Mai stiu una, dar si asta e la vanzare.
    '18 BMW X1 18xd
    '15 BMW i3 range extender
    ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

    Comment


    • #32
      mda.. nu mai am ce sa zic...mai astept pareri de la alti useri!
      cooldr3am
      Banned
      Last edited by cooldr3am; 19-01-10, 19:27.

      Comment


      • #33
        Vreau sa propun moderatorilor sa facem un top de honde pe categorii sa vedem ce si cum... cu voturi cu tot tacamul!

        Comment


        • #34
          Originally posted by cooldr3am View Post
          Vreau sa propun moderatorilor sa facem un top de honde pe categorii sa vedem ce si cum... cu voturi cu tot tacamul!
          Te roade rau chestia asta cu a cui e mai frumoasa!
          '18 BMW X1 18xd
          '15 BMW i3 range extender
          ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

          Comment


          • #35
            Originally posted by cooldr3am View Post
            [Ce parere ai de Hondarul meu ??
            Dupa cum am spus si mai inainte masina arata bine, imi place insa in prima poza aveai alte jante, sincer mie nu imi plac deloc jantele care le ai acum pe masina, seamana cu cele de Dacie in 3 prezoane , care dupa parerea mea arata naspa .
            SB-14-CVC

            You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo

            Comment


            • #36
              bine ai venit, rulaj fara probleme si distractie maxima!

              deja cred ca a fost mentionat dar hai sa intaresc. Prelude arata fain din start, e un coupe tare smecher la vedere chiar daca a trecut de adolescenta cand spuneai ca ai sa dai jos din impopotonari, asta e proiect de viitor sau deja s-a intamplat? ca nu vad mare diferenta intre prima poza si cele actuale. ma cam zgarie formele alea de pe laterale la barele de protectie si aripi, se vede ca-s aplicate dupa mai fluida era forma la masina lui sakerut desi nu era o forma care sa placa in mod deosebit (bine ca a dat jos kitul respectiv).

              si daca tot vrei topuri, sa nu te superi dar mi se pare mai faina a lui SJ77SEB

              Comment


              • #37
                Originally posted by cooldr3am View Post
                ticker chiar asa vrea sa vad si eu care e cea mai frumoasa prelude din romania chiar sunt curios!
                mie mi place mult a lui tekin . finutz lucrata . mai era una portocalie aici pe forum tare frumoasa . defapt im-i place orice prelude . mai putin alea verzi din fabrica cu roti de tabla
                No signature

                Comment


                • #38
                  Lasa ca ce se vede in poze nu e conform cu realitatea!Pe viitor o sa avem sansa sa ne uitam la toate live si atunci sa ne dam cu parerea! he he he
                  cooldr3am
                  Banned
                  Last edited by cooldr3am; 22-01-10, 15:47.

                  Comment


                  • #39
                    In curand noua mea achizitie este un compresor frumusel direct din japonia care se adapteaza pe motorul masini mele si o sa o ridice la 300 de cai! santate la toti

                    Comment


                    • #40
                      lume lume

                      ce parere aveti de aceste jante?? sa le iau sa le pun pe masina sau sa optez la alceva mai frumos! astept parerei fratii mei! o zi buna

                      Comment


                      • #41
                        foarte frumoase, ce dimensiune sunt? totusi pt prelude as merge pe altceva. astea sunt faine in schimb pentru un civic, crx.
                        ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
                        '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

                        Comment


                        • #42
                          sunt pe 16 si oricum daca e sa nu se potriveasca pe a mea adica sa vad ce parere are lumea o sa le vand cu cat am dat pe ele!

                          Comment


                          • #43
                            sunt originale jantele acele de Integra sau sunt replici?
                            07 Honda Civic Type R Milano Red
                            Ex: '08 Honda Civic Sedan 1.8 S MT Taffeta White

                            Comment


                            • #44
                              originale suta la suta!! te intereseaza?

                              sunt jante de competitie foarte foarte usoare cred ca cele mai usoare jeante pe care le-am vazut in viata mea si au si cauciucuri originale slick yokohama pe ele! daca nu mi le pun pe masina am sa le vand!
                              ticker
                              Administrator
                              Last edited by ticker; 29-01-10, 20:39.

                              Comment


                              • #45
                                m-ar interesa de unde iei asa ceva si cu cat?

                                oricum eu am nevoie de prindere in 5 prezoane, ce ai tu acolo e in 4.

                                oricum banuiesc ca sunt second-hand, cel putin asa par in poze.
                                07 Honda Civic Type R Milano Red
                                Ex: '08 Honda Civic Sedan 1.8 S MT Taffeta White

                                Comment

                                Working...
                                X