München 4.01.2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hondatule ... imi rapesti prietenii de dorul carora ma topesc?

    Comment


    • #17
      Nu, doar le recomand ce e mai bine pentru ei! Bineinteles tot din dragoste.
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #18
        E doar o idee, nu stiu daca ma hotarasc. Daca va fi sa fie, dau de stire @hondatu: multumesc de sfaturi si ... ce declaratie de dragoste
        Si mie mi-e dor de voi!
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • #19
          Mama ce gagicar mare e Danutzzz...
          E inca tanar, el inca poate
          M-a pus dracu sa-i zic sotiei de Metzingen aseara cand mi-ai zis pe mess...cred ca ma mai fac de o excursie anul asta in Germanica. Ea pentru toale, eu pentru ca sa nu mai urle GPS-ul de speed-limit
          Data aviatoare facem o bauta ca lumea, si-ti mai aduc bunatati de pe la noi, vin si cu ciorba, acum n-am mai avut loc de atatea bagaje si am cam dus lipsa.
          Per ansamblu a fost una dintre cele mai frumoase zile petrecute in vacanta, mai ales la berarie unde mi-a mers la suflet. Am uitat sa te intreb daca are importanta cantitatea legala la bord cu care poti sa conduci ca poate aveau halbe si de 2 l?

          Comment


          • #20
            Inca o intalnire sub egida Hondafan (sau ma rog ... pretext de întâlneală) ), de data asta ... aiurea prin Bayern!
            Am facut un raliu mic mic de tot in care am vazut autobuzul dizăl al El Hakimului şi din faţă şi din spate! Apoi ... de plictiseala dupa ce ne-am alergat pe autobahn (si am luat praf in ochi asa, in stil barbar) am halit bine, ne-am dat cu barca (sau era vapor mah?), ne-am plimbat, am pus mainile pe la statui ... ne-am plimbat îndărăpt la maşini şi gata.
            Dovezile:

            Scurt briefing despre durm (de fapt vroia Hakimul sa fumeze si cum nu-i voie in masina .... am luat pauza !




            Asa se vede Honda lui aia cu numere noi, in oglinda ...


            Si-n oglinda aialalta


            Si asta a vazut el majoritatea drumului


            Piticania mea is leading!


            Foto şuting


            Foto şuting 2


            P.S. Am reusit ieri performanta de a seca un rezervor in 400km!
            hondatu
            Administrator
            Last edited by hondatu; 05-12-10, 12:43.

            Comment


            • #21
              Deci asa...dai din casa, nu??? Las' ca data viitoare o sa o pun pe nevasta-mea sa filmeze Honda ta cum ramane in spaaaaaaaaaaate de tot... Ca atunci cand nu te mai vedeam in oglinda!!! Las' ca vezi tu batjocura!!!
              Una peste alta...masinuta ta fuge super bine pt cat e de batranica si la goana ce si-a luat, consumul ala e rezonabil zic eu. Frumoasa iesirea, peisajele... PRICELESS... masinutele...idem... si abia astept sa mergem la Königsee.
              Ete si aici ceva foto shuting ca obzerv ca unii isi lauda numa' cotetzurile lor...


              Daca aia era barca, inseamna ca alea mici cu motor Honda de ti-au placut tie erau ceva frunze de dud pe apa la vale
              My cars:
              2015 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC A/T
              ex.: 2007 Honda Civic Sport 2.2 i-CTDI M/T

              Comment


              • #22
                Din aceeasi categorie .... intalniri Hondafan in strainezia...


                Comment

                Working...
                X