Valahia Investments (Pitesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valahia Investments (Pitesti)

    De acum dealer-ul din Pitesti, Valahia Investments va sta la dispozitie cu orice informatie necesara, precum si cu laude sau critici aferente.


    S.C VALAHIA INVESTMENTS S.R.L
    DN 65 B km 4 + 240
    Telefon: 0248.615.602
    Fax: 0248.615.603
    E-mail: office@honda-pitesti.ro
    www.hondapitesti.ro
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 05-01-10, 17:36.

  • #2
    As dori sa le multumesc celor de la Valahia Investments pentru ajutorul acordat.
    Multa bafta la vanzari.

    Comment


    • #3
      Salut baietii !
      Bine ati venit !
      Civic 5D 1.8 Nighthawk Black Pearl
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/dum/

      Comment


      • #4
        In sfarsit ati aparut, cam era timpul !

        Bafta !

        P.S. Super multumit de baietii de la Valahia, cu orice problema avuta am rezolvat pe loc, nu conteaza ca aveau sau nu timp, bravo si felicitari sincere de la cel mai stresant client al vostru !!!
        Honda Accord Type S 2.4 190 CP, Touareg 3.0 V6 240 CP
        epitesti.ro
        anunturi.epitesti.ro

        Comment


        • #5
          Multumim pentru aprecieri ,speram ca pe aceasta cale sa ne identificam mai bine ,sa fim tot mai aproape de client atunci cand are nevoie de o imformatie sigura, precisa si la obiect.

          Asteptam in continuare afirmatiile pro si contra de la tot mai multi colaboratori .

          Comment


          • #6
            Recomand tuturor celor din pitesti dealerul VALAHIA.

            Comment


            • #7
              bine ai venit!
              daca ai luat masina de la ei, te asteptam cu un topic despre ea la MY CIVIC, MY ACCORD.....
              multumim!
              Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
              ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

              Comment


              • #8
                La dealerul Honda din Pitesti beneficiezi de Card de Fidelitate Service pentru orice autoturism. Drive-test cu urmatoarele modele : Accord 5D 2.4 A/T, Cr-V 2.2 Executive M/T, Jazz 1.4 I-Shift, Civic 5D 1.8 GT M/T.


                Adresa: DN 65B, km 4 + 240, Pitesti, Arges
                Tel: 0248/615.602
                Fax: 0248/615.603
                Website: www.honda-pitesti.ro
                Blog : http://blog.honda-pitesti.ro/
                Program Showroom: L-V : 09 – 19
                Sambata : 10 – 14

                Showroom-ul Honda Pitesti
                http://www.info3d.ro/panorame/honda_pitesti/

                Comment


                • #9
                  Buna seara.
                  In anul 2011, luna februarie, am cumparat de la Honda Pitesti un Accord.
                  In ziua cand am vazut masina in showroom, fiind ultima bucata, am observat unele zgarieturi (fine) la manerele usilor. Am fost asigurat ca treburile vor fi rezolvate, chiar de catre un domn mic de statura si mai in etate. Nu ii cunosc numele, dar stiu ca avea un birou separat de restul angajatilor.
                  Dupa plata avansului, am revenit din Bucuresti pentru ridicarea masinii. Surpriza 1: nici vorba sa fie remediate zgarieturile. I/am reprosat, a zis ca au incercat baietii sa rezolve, dar ... Aiurea...
                  Surpriza 2: Dupa o luna de zile, stergatoarele nu mai stergeaau apa de pe geam. Am banuit ca au fost schimbate de vreun posesor de Accord, m-am uitat la ele sa vad daca se vede vreo firma ceva pe ele, nimic. Am cumparat unele originale de la HONDA, care sterg minunat si dupa 18 luni de zile. Nu pot sa banuiesc ca au fost schimbate de cineva de la Honda Pitesti, dar tind sa fac asta...
                  Surpriza 3: Astazi, am schimbat pentru prima data placutele de frana, la 18.000 km. Scartaiau cele de pe fata si trebuia sa fac asta. La demontarea lor de catre cei de la Honda din Bucuresti, mi le-au aratat: cele de pe fata erau tocite la maxim si nu erau originale Honda, cele de pe spate mai mergeau vreo 10.000 si erau originale Honda.
                  Acum l-as intreba eu pe domnul cel mic si mai in etate de la Honda Pitesti: merita sa reprezinte Honda sau nu, in conditiile in care a promis ceva si nu s-a tinut de cuvant, m-am trezit cu stergatoarele care nu erau de Honda si cu placutele de frana fata, care nu erau originale, ci doar cele de pe spate.
                  Ii multumesc din suflet si ii urez sa ajunga sef de departament la Cora. Ii sta mai bine.

                  Comment

                  Working...
                  X