HUBER: `96 Honda Civic Hatchback 1.4 IS, Satin Silver (EJ9)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai fost la egalitate cu locu 2
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Rau...00068.JPG.html

    Comment


    • MO normal ca ma mai bag
      ne distram..) 4 honde isi rup gura ).......eh si ceva nemtoaice
      da ,la egalitate, deci eu ca sunt mai in varsta am luat locu 2. nu :P)
      Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

      Comment


      • egalitate ii egalitate , las-o asa n-o mai complica ) tu locu 2 si eu locu 2 , alea 2 zecimi ii timpu de reactie la buton , cred ca Ram o fost si te-o sabotat ))
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Rau...00068.JPG.html

        Comment


        • salut baieti. care ma puteti ajuta cu niste sfaturi?
          urmeaza sa imi fac serpisori, sapt asta o sa imi fie gata flansa, dar nu stiu ce model sa aleg la serpisori.
          care ati mai facut, aveti niste cote, sau ce model ar merge mai bine pe motorul meu, evacuarea am schimbato toata cu teava de 55, intermediara si catalizator.

          ms. astept pareri
          Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

          Comment


          • Daca vrei sa te axezi mai mult pe liniute atunci ti-ar prinde bine un 4-1 daca vrei circuit atunci un 4-2-1 ar fi ideal.
            Nu pierzi cuplu cu teava aia de 55mm pe D14 ? Eu am pierdut suficient cuplu folosind teava de 60mm pe D15.
            Deaceea acum am ales teava de 50mm pe D16 ZC si e perfect chear daca e HomeMade.

            Spor la treaba!
            sigpic
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

            Comment


            • ba da, sa stii ca era mai buna pe 50, dar acuma asta e.
              Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

              Comment


              • Click image for larger version

Name:	20120505_115701.jpg
Views:	1
Size:	108.5 KB
ID:	711681
                Flansa pt serpisori
                Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                Comment


                • Frumos, dar serpisorii unde-sss ?
                  sigpic
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

                  Comment


                  • sapt viitoare, si fac linia pe 50 acuma, sa vedem ce a iesii
                    Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                    Comment


                    • gata serpisori 4-1/2-3. se simte diferenta, si sunetul e fain, parca ar fi motor boxer.
                      o sa revin si cu poze
                      Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                      Comment


                      • ai tinut cont de ceva diametre de teava si lungimea lor sau ai copiat un model deja existent ?

                        Comment


                        • copiat un model de pe net, detalii mai multe stiu baietii ce au confectionat serpisorii, am lasat masina dimineatza si am luat-o cand a fost gata.
                          o sa ii intreb detalii si o sa revin cu raspuns.
                          Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

                          Comment


                          • Ce inseamna valorile astea ,4-1/2-3,la serpisori?Frumoasa masina btw

                            Comment


                            • Pistonul 4 se uneste cu pistonul 1 si 2 cu 3
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by M4R1U5 View Post
                                Pistonul 4 se uneste cu pistonul 1 si 2 cu 3
                                Ma gandeam eu)Pai e vreo diferenta dintre asta si 4-2-1?Ca am inteles ca asta e setup de cuplu,or smth.

                                Comment

                                Working...
                                X