Promotie service Asko - Hondafan - 10% reducere din pretul manoperei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sunam la ASKO si intrebam, nu ? Asta inca din luna a3a :P....ca ne apropiem de luna a7a si maine poimaine iese din garantie utilajul
    www.apcenhancements.com.au

    Comment


    • #17
      Oricum intrebarea ta nu are ce sa caute in topicul asta! Mai degraba in cel dedicat Asko Service. Asta anunta doar o promotie.

      Iti dai seama ca la cate au pe cap, au uitat sa te sune... E neplacut, dar puteai suna si tu dupa cateva saptamani! Numai bine!
      '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

      Comment


      • #18
        Felicitari pentru initiativa. Si astia 10% sunt buni!

        Poate se gandeste si ATI sa faca ceva semanator... 20%
        Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

        Comment


        • #19
          Off-topic: ATI face deja ceva asemanator - carduri de fidelitate la care ai 2-3% discount, DAR aduni puncte din care iti poti lua accesorii
          '09 Audi A6, 2.0, A/T, Grey
          Fosta:
          '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T, Taffeta White
          Javascript motherfucker in Iasi?
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_r/

          Comment


          • #20
            Promotia este inca valabila?
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...al+blue+pearl/

            Comment


            • #21
              Originally posted by CristiZ View Post
              Felicitari pentru initiativa. Si astia 10% sunt buni!

              Poate se gandeste si ATI sa faca ceva semanator... 20%
              Gasesti la noi pe site informatii despre cardurile de fidelitate..

              Comment


              • #22
                Originally posted by sylver View Post
                Sunam la ASKO si intrebam, nu ? Asta inca din luna a3a :P....ca ne apropiem de luna a7a si maine poimaine iese din garantie utilajul
                Razvan Niculae : 0731146632 sau Alexandru Stan : 0722.80.10.96

                Comment


                • #23
                  unde anume pe site...nu am gasit nimic referitor la cardurile de fidelitate...un link ceva ar fi util.Multumesc

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Nomercu View Post
                    Promotia este inca valabila?
                    Da, este, eu am beneficiat chiar astazi de ea . Nici nu a trebuit sa spun cine sunt de pe forum - Razvan stia deja . ASKO rulz!
                    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                    Comment


                    • #25
                      Asa e cand esti vedeta
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #26
                        Si eu am avut masina in service, am luat-o ieri, si pot sa confirm ca promotia este valabila.

                        Eu am avut si daune, nu doar revizie, si sunt foarte incantata de rezultate. Multumesc frumos baietilor (si fetelor) de la Asko.
                        "Dl P. are un Accord CL7/2 pe care il conduc eu!" - OanaP

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by OanaP View Post
                          Si eu am avut masina in service, am luat-o ieri, si pot sa confirm ca promotia este valabila.
                          O veste buna, mai ales ca sambata ii vizitez si eu pentru revizia de 1 an..
                          sigpic

                          HONDA - THE POWER OF DREAMS
                          Honda Civic Type-R FN2

                          Comment


                          • #28
                            este cineva pe aici care ma poate ajuta cu o verificare in baza de date a pieselor honda pentru a verifica compatbilitatea unei piese pe masina mea ? Multumesc. Daca ma poate ajuta cineva o sa scriu seria de sasiu si piesa in cauza.

                            Comment

                            Working...
                            X