In atentia tuturor membrilor!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In atentia tuturor membrilor!

    Fiindca in structura conducerii forumului au avut loc schimbari minore (deocamdata) tin sa anunt intreaga comunitate despre ce si cine e vorba:

    - noii moderatori sunt ramm la aria "Diverse", sectiunile "My Car - alta decat Honda", "La un pahar de vorba" si "English Forum" respectiv tzunny la ariile de publicitate "Vanzari Honda si non-Honda".

    Structura forumului este vizibila si aici:

    http://hondafan.ro/forum/showgroups.php?

    Luna Noiembrie va aduce cu ea multa treaba in spatele culiselor fiindca ne pregatim de relansarea site-ului (design nou, arii noi) si a forumului (un nou regulament) cu care am vrea sa fim gata la 1 decembrie.

    Sedere placuta tuturor aici!
    Doc
    Hondafan Member
    Last edited by Doc; 28-10-09, 16:05.
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

  • #2
    Bravo ! Asteptam cu interes.
    Reformuleaza putin si expresia aia cu "spatele culiselor" daca nu e pusa cu intentie.
    Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

    Comment


    • #3
      succes noilor veniti in echipa de moderare
      sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

      Comment


      • #4
        din pura curiozitate, care sunt regulile si procedurile de "numire" a unui moderator...?!?
        pentru ca daca pe ramm il stiu, e vechi, hondist, postist etc...despre tzunny nu stiu nimic, cu exceptia concursului la care l-ati ajutat...si vad ca mai are doar un topic. nici hondist nu e...

        p.s. sper sa nu-i treaca cuiva prin cap sa interpreteze intrebarea mea intr-un mod idiot...
        pur si simplu credeam ca trebuie sa ai vechime ca sa ti se dea haturile. mentionez si ca eu nu vrea haturi, pentru ca ar trebui sa ma abtin de la multe "interventii"...

        succesuri noilor...!
        nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita (ignorance is bliss)...

        Comment


        • #5
          Felicitari celor implicati si sa fie intr-un ceas bun
          Poate avem inca un motiv de sarbatoare la intalnirea din Decembrie
          B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
          Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

          Comment


          • #6
            @totolino:
            colegul tzunny ne-a fost propus de Doc pe baza experientei pe care o detine nu in materie Honda ci in cea a forumurilor.
            Stiu poate suna putin aiurea dar oricum echipa moderatorilor va mai suferi niste schimbari, deci nu e nimic definitiv.
            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

            Comment


            • #7
              Nu trebuie sa fii posesor de Honda ca sa ai grija de o arie pe forum, insa trebuie sa ai ceva experienta in functia de moderator. Si cum aria de publicitate de la o vreme a luat-o pur si simplu razna l-am rugat sa ne ajute. Nu posteaza pentru ca nu ii place sa se bage acolo unde nu este cazul doar de dragul posturilor pe forum. Ii place sa va urmareasca pe voi si spera ca pe viitor sa fie si el un fericit posesor de Honda. Il cunosc personal si stiu ca poate face fata cu succes arie de publicitate unde are deja experienta de aprox 2 ani.
              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

              Comment


              • #8
                tot ce pot sa urez e ... SPOR LA TRABA... daca va pot ajuta ... (turnati asfalt? motati borduri? ) ...
                vreau sa laud decizia de a mai adauga moderatori... daca ar mai fi fost inca cativa ca mine cred ca saracu tokyodream abdica ... multumesc si pe aceasta cale domniei sale pentru efortul de a ne tine informati, spor la treaba noilor moderatori si, si, si cand? ce? cum? noiembrie???

                pana una alta...
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by hondatu View Post
                  Fiindca in structura conducerii forumului au avut loc schimbari minore (deocamdata) tin sa anunt intreaga comunitate despre ce si cine e vorba:

                  - noii moderatori sunt ramm la aria "Diverse", sectiunile "My Car - alta decat Honda", "La un pahar de vorba" si "English Forum" respectiv tzunny la ariile de publicitate "Vanzari Honda si non-Honda".
                  ...
                  pffiuuuu...s-au facut angajari pe criza asta ?!
                  spor la treaba moderatorilor si la mai mare site-ului
                  '18 BMW X1 18xd
                  '15 BMW i3 range extender
                  ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                  Comment


                  • #10
                    Buna treaba, asteptam schimbarile.
                    Cum e cu intalnirea aia? Am citit eu bine?

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Seth View Post
                      ...
                      Cum e cu intalnirea aia? Am citit eu bine?
                      citeste aici :
                      http://hondafan.ro/forum/showthread.php?t=8291
                      '18 BMW X1 18xd
                      '15 BMW i3 range extender
                      ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                      Comment

                      Working...
                      X