Hondari in Baia Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    daca ajungi la Merlin reprezentanta Baia Mare Honda, ii spui doar atit la Raducu si apar in maxim 15-30 min daca sunt in zona, de obicei sambetele le petrec in apropiere, sau chiar acasica cu treaba - multa munca pe langa serviciu...

    Pana una alta ... mai astept hondari!
    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

    Comment


    • #17
      fost la merlin de doua ori. placut impresionat de ce e acolo....
      HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
      HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
      vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
      KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

      Comment


      • #18
        @mad_wob te asteptam cu drag!!!
        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

        Comment


        • #19
          inca nu am colegi d enationala pe aici prin baia mare... sa vedem poate par pe parcurs!
          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

          Comment


          • #20
            azi revin cu noutati am mai avut contact cu un accord de prin 2000 visiniu MM XX ADE si un civic MM XX HAN mai aranjat sa vedem cum o sa reusesc sa iau legatura cu ei
            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

            Comment


            • #21
              azi am dat noroc cu nolty chiar langa "biroul" meu si ulterior la o apa minerala - a vizitat si Merlinul, a ramas cu o impresie foarte buna datorita lui Raducu!!! am mai palavragit una alta deale mele deale lui si pot spune ca a fost o mare bucurie si mi-a facut placere, scuze ca nu am avut mai mult timp si sper la urmatoarea sa nu fie in timpul programului de lucru si da.. stiu nolty am sa o spal mai des
              pana una alta...
              pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

              Comment


              • #22
                Da, a fost super!

                Originally posted by bastircar View Post
                si da.. stiu nolty am sa o spal mai des
                pana una alta .... calc-o pana in limitare!!!
                2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                2000 Honda S2000 Berlina Black
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                Comment


                • #23
                  azi am piscat-o putin si cand am vast ca am 80 in a 2-a si toti din fata "stau pe loc" am .... FRANAT!!!!

                  pana una alta... o sa incerc sa ajung si mai sus de 5300 !!!
                  pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                  Comment


                  • #24
                    dupa intalnirea de toamna revin in oras cu numere noi, cu stikere, si cu pofta de a aduna hondarii din baia mare, si asa in satucu nost' nu prea mai ai parte de nici o activitate cu specific destindere, numai munca si griji, sper sa reusesc sa bombardez si merlinu!!!!

                    pana una alta...
                    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                    Comment


                    • #25
                      pānă acum suntem 2 hondari - amāndoi cu burane,
                      mai căutăm clienti!!!
                      pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                      Comment


                      • #26
                        Sāmbătă Merlin Auto impreună cu alte firme, adună cāteva mașini pentru un showoff in curte la Casa Tineretului, Cipri dacă ești pe acasă hai să dăm noroc cu ei și să ne aliniem și noi culorile gemene lāngă a le lor!!!

                        dacă mai privesc hondari acest thread și au ocazia haideți īntre 11-13 mai stăm la o poveste și promit să vă introduc īn lumea īntālnirilor HONDAFAN!!!

                        LE: Răducu cu ajutorul Merlin Auto ne pregătește o surpriză! pentru detalii haideți să vedeți

                        1. Bastīrcar & A lu' Bastīrcar
                        2. [...]
                        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by bastircar View Post
                          azi am piscat-o putin si cand am vast ca am 80 in a 2-a si toti din fata "stau pe loc" am .... FRANAT!!!!

                          pana una alta... o sa incerc sa ajung si mai sus de 5300 !!!

                          2.0 i-VTEC?!?!?

                          Hai ca poti mai mult de atat, masina sigur poate, trebuie sa constientizezi si tu chestia asta.

                          Eu lucrez uneori 1.8 de pe civic pana prin 6800. Once upon a time... am fost si pe la 7000. Merge lejer 120 cu a 2-a.

                          Nu-i indicat pentru consum, dar cand e nevoie e bine sa stii ca se poate.

                          Acum doua saptamani intre BM si SM am tinut in stres un Volvo S60 care e 2.4D 173CP(cred). Era stresat omu` de unde scot atata putere cu ascutitoarea Civic Sedan 1.8 iVTEC 140CP. Nu ii era in clar de ce farurile mele bat pe portbagajul lui la 180km/h, dupa care l-am lasat si pe el sa-mi bata cu farurile pe poftbagaj, ca m-am plictisit, frana excesiv si-am decis sa trec de el.

                          Pe drumul de intoarcere catre Bistrita... aceiasi distractie, de data asta cu un Passat 1.9D habar n-am cati cai. Ideea e ca n-am avut cu cine discuta.

                          Sanatate.
                          sigpic
                          Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                          Comment


                          • #28
                            1.9 tdi tot acolo 140 și ... da, știu că poate, buba cea mai mare e că ... atunci cānd pot eu am frānă de gură ... după īntālnirea de la sāmbăta... sunt ferm convins că poate cu mult mai mult de cāt cred eu ... și "ascuțitoarea" e țapānă de nu am cuvinte!!!
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #29
                              Frana de gura, de pe locul din dreapta?

                              Cunosc fenomenul, am patit-o si eu... asta-i defectul la bordul Civic... vede toata lumea vitezometru ) tre` sa pun o fasie de banda izolatoare peste.

                              Azi merg la SM, mai deseara. Poate la intoarcere, duminica, ne facem cu farurile in BM, sa vad cum am chef sa intru prin oras, sau sa-l ocolesc in drum spre Bistrita. Astept propuneri
                              sigpic
                              Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by bastircar View Post
                                Sāmbătă Merlin Auto impreună cu alte firme, adună cāteva mașini pentru un showoff
                                Intre Casa Tineretului si BCR? sau te referi pe platoul de la Casa de Cultura?
                                Cipri
                                Senior Member
                                Last edited by Cipri; 16-10-09, 15:50.
                                09 Accord 2.2 i-DTEC Exec Silver

                                Comment

                                Working...
                                X