Intalnire Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut sunt nou pe forum si as vrea sa organizez o intalnire mai mare a honda-rilor in Ploiesti este cineva interesat sa participe
    vreau minim 30 de masini la intalnire as alege ca locatie parcul bucov in una din zilele de sambata sau duminica ale acestei luni sau cel tarziu luna viitoare
    astept propuneri multumesc mult

    Comment


    • luna asta nu pot, dar luna viitoare dupa 10 se poate

      Comment


      • ok iti la id de mess sa mai vorbim neacsu_vasile_iulian@yahoo.com poate reusim sa facem si un concurs cu cele mai tunate honde

        Comment


        • nu am yahoo, decat gmail (gtalk).

          sunt cateva masini honda in ploiesti, dar nu prea sunt pe forum. Mai am un coleg de munca care are un acord, dar treb sa vad cum e in tara.

          As vrea sa iti vad masinuta in realitatea ca am vazut-o numai in poze modelul respectiv.

          Comment


          • Buna ziua,

            In perioada 24 - 30 septembrie 2014, la Autoklass Ploiesti puteti testa cele mai inovatoare modele Honda : Jazz 1.3 Hibrid, CR-V Confort 1.6 MT, Accord 2.0 Executive MT si Civic Tourer 1.8 Executive MT ( ADAS 2 ).
            Pentru programari si mai multe detalii : madalina.bragau@autoklass.ro sau la nr. de tel. 0731.035.708

            Va asteptam cu drag !

            Comment


            • Ploiestiul este mort? Nu sunt Civicuri in Ploiesti?
              Eu urmeaza saptamana viitoare sa imi cumpar un civic din 2007 2.2 diesel si as vrea sa pot discuta una alta despre masina cu posesorii din Ploiesti, dar vad ca nu a mai postat nimeni din 2014. Nu mai e nimeni pe aici?

              Comment


              • @vishu te felicit ptr alegere si cred ca deja te bucuri de masina. eu am din 2010, noua, si inca nici nu ma gandesc sa o schimb. sunt civic-uri in Ploiesti chiar numai cu doamne la volan. se pare ca nu ne mediatizam local, caci nu sunt nici prea multe . cei cu vechime la H s-au dat cu bucurestienii. vi la INH17 la carturi ? vb

                Comment


                • Salutare! Mai e cineva interesat de o intalnire? Sunt posesor de CR-V de cāțiva ani, dar nu am participat pana acum la niciun meeting....
                  Aștept propuneri īn ceea ce privește locația și data.

                  Comment


                  • @catalix --> INH 2018. cazare la perlaciucasului - baza , event circuitul prejmer. perioada 31.08 - 02.09.

                    Comment

                    Working...
                    X