SHURUB001: '09 Honda Civic 5D 1.8 i-VTEC M/T Executive, Polished Metal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Felicitari si sa ai parte de mult noroc si bucurie alaturi de ea, si sa fie intr-un ceas bun.
    '15 Honda HR-V 1.5 M/T Elegance FWD
    '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T Galaxy Grey
    Honda.........the best!!!!!!!!

    Comment


    • #17
      Originally posted by Bodo View Post
      Shurub, scuze pentru poluare dar trebuie...

      Dupa ce am scris ce am scris mai sus, am recitit si, culmea, eu m-am gandit la ce nu trebuie
      nu e poluare, la "mine" admit orice numa sa nu ne penalizeze "sefii"

      scuzati absenta...ma inchin si cer iertare, da am deja 6000km si numa un drum de germania.in rest totul bine si frumos, pana duminica cand am reusit nefericita performanta sa zgarii un pic janta fata dreapta, nu se vede numa de aproape.

      poze stiu ... si pt asta cer iertare da promit solemn saptamana asta le postez.

      la nationala nu cred ca ne vedem ca am platit deja bilet de avion la paris pe 26 pentru o saptamana si finantele nu's mari sa-mi permit tot ce as dorii.



      aaa... era sa uit, acu vreo doua saptamani mi-am dat seama ca ceva e neinregula la masina, parca portbagajul nu se inchidea la linie, coltu' din dreapta mai inafara,busonul de cauciuc strans la maxim + sprituitorul de pe partea mea sprituie aiurea. am dat o fuga pana la unguri, am luat si garantia inapoi si le-am zis de problema. in portbagaj toata plasticaria si ornamentul superios cel tapitat nu stateau calumea si mi-au schimbat baieti clemele si au reglat si portbagajul cu scuzele de regoare fara sa ceara niciun ban,iar pentru sprituitor tre sa ma duc saptamana asta sa-l schimbe. cam atat promit sa revin mai des.
      pana atunci ne vedem joi la timisoara la galeria 1 la 18:00 (prieteni stiu de ce ).

      numa bine
      honda the power of my dreams
      ACCORD '81 1.6l M/T EX,BLUE SKY
      CIVIC '09 1.8l M/T,POLISHED METAL METALIC
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/shurub001/

      Comment


      • #18
        La cat mai multi Km, fara nici o problema!

        Comment


        • #19
          Felicitari! Sa o stapanesti sanatos!
          Probleme sigur nu ai sa ai doar e o Honda - daca ai de gand sa traiesti mai putin de 100 de ani, o sa imbatraneasca mai frumos ca tine si o sa te tina toata viata!
          B 21 JVM
          Don't drink and drive, just smoke and fly!
          Rich boys drive german cars, rich smart boys drive japanese!

          2008 Civic 5D Executive, 1.8 i-VTEC 140 CP, Tangerine Orange

          Comment


          • #20
            da mersi. Acutrei zile am primit o piatra in parbriz de la un tir, rezultatul...o crapatura frumoasa, am fost la niste baieti ce repara parbrize.30 de lei si cica numai am probleme da tot se mai vede.n-am chef sa merg la casco sa-l schimbe am nevoie de masina si nici nu ma gandesc sa o bag in service dupa numa 2 luni.
            honda the power of my dreams
            ACCORD '81 1.6l M/T EX,BLUE SKY
            CIVIC '09 1.8l M/T,POLISHED METAL METALIC
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/shurub001/

            Comment


            • #21
              Sa o stapanesti sanatos si sa nu mai ai probleme!
              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

              Comment


              • #22
                la 5 luni am facut 17000km, acuma sunt la iasi la hotel ramada unde am petrecut un revelion ca niciodata.SUPERB! plus ca masina merge super am avut un drum bestial, fara prea multa zapada fara vsa in functiune doar abs mai intra din cand in cand. in fata era tata cu freelander 1 am simtit multe pietre dar sa speram ca nu e nimic grav in afara de cea de acu cateva luni.

                mai multe in urmatoarele zile, va las va salut si va urez un an nou fericit
                honda the power of my dreams
                ACCORD '81 1.6l M/T EX,BLUE SKY
                CIVIC '09 1.8l M/T,POLISHED METAL METALIC
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/shurub001/

                Comment


                • #23
                  Sarbatori fericite! 2010 sa-ti aduca numai bucurii si mii de kilometri fara griji!
                  LA MULTI ANI!

                  Comment


                  • #24
                    La multi ani !
                    17000 ? te-ai plimbat ceva !
                    cu siguranata la urmatoarea nationala nu mai "stam" dupa tine la intoarcere
                    si nu mai ratacim drumu', asa'i ?
                    Civic 5D 1.8 Nighthawk Black Pearl
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/dum/

                    Comment


                    • #25
                      Mai, dar ai mers ceva... Tu stai numai in masina? Oricum, la cat mai multe zeci de mii de kilometri fara probleme!
                      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                      Comment


                      • #26
                        E tanar domne' , se plimba toata ziua. Multe sute de mii de km fara probleme iti doresc
                        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                        My cars:

                        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                        Comment


                        • #27


                          2 drumuri de germania unu de italia,unu pana la constanta acuma unu pana la iasi si restu prin arad.da e ceva, da nu ma pot abtine as sta non-stop la volan.acu 2 saptamani m-am operat la ochiul stang in februarie urmeaza ochiul drept si am stat cam o sapt pe tusa (fara condus) da incerc sa recuperez.

                          mi-am renovat si apartamentul, nu prea am mai avut timp sa stau la comp imi pare rau ca numai sunt la curent cu noutatile pe forum.

                          probleme cu masina nu am avut dar imi aduc aminte ce acu 2 luni cand am fost in italia singur pe autostrada in masina se auzea un sunet ca de telefon vechi (si nu era mobilul) in prima faza il auzeam de undeva de langa bord am sunat repete pe socrul pt si el are un civic dar a zis ca el nu a mai intalnit problema. a facut de 3 ori la un interval de 3 min cam 40 sec fiecaredata dar de atunci nu am mai intalnit pana acum
                          honda the power of my dreams
                          ACCORD '81 1.6l M/T EX,BLUE SKY
                          CIVIC '09 1.8l M/T,POLISHED METAL METALIC
                          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/shurub001/

                          Comment


                          • #28
                            La multi ani shurubele si la cat mai multi km tot asa frumosi ca astia 17.000.
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                            Comment


                            • #29
                              La multi ani! Trebuia sa bagi un PM, ieseam la un cico dupa revelion
                              '09 Audi A6, 2.0, A/T, Grey
                              Fosta:
                              '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T, Taffeta White
                              Javascript motherfucker in Iasi?
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_r/

                              Comment


                              • #30
                                sa fi zis ceva, ne salutam. mare revelion mare, multi ani de-acu incolo! si sa porti cele doua masini fara belele

                                Comment

                                Working...
                                X