Propunere "Curse legale sau ... ilegale"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propunere "Curse legale sau ... ilegale"

    As vrea sa ma ocup eu ca moderator de aria "obscura" si sa fac curatenie pe acolo. Topicul despre liniute a ajuns deja la 320 pag si trebuie oprit ca e un haos total.

    Propun sa existe (pe langa cele 2) alte topicuri de genul:
    • Honda vs. Honda
    • Honda vs. Altele
    • Discutii despre liniute intre alte marci decat Honda


    Pentru cei care nu stiu, cele doua deja existente sunt:
    • Liniute - Accord CL7 vs Accord CL9 vs restul
    • Liniute - Civic FK2 vs FK3 vs Restul


    Asadar, ce parere aveti? Cred ca as putea sa fac ordine si disciplina pe acolo, si daca nu va place... revenim la original
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

  • #2
    mai sa fie
    OK!
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • #3
      Ar fi o idee excelenta sa se faca putina ordine prin topicul de "liniute" si da, cred c-ar fi si mai bine sa te ocupi tu de asta, Achim
      HONDA Accord

      Comment


      • #4
        Te sustin intru totul in initiativa ta
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

        Comment


        • #5
          si eu zic OK
          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

          sigpic

          Comment


          • #6
            Me2.

            LE: eu as propune si sa institui un limbaj obligatoriu, adica unul din care sa se inteleaga macar 20%. De multe ori ma simt handicapat cand citesc ce se posteaza pe acolo . Sau poate sunt incriptate si trebuie sa ma duc la cursuri de criptologie.
            Delphi
            Super Moderator
            Last edited by Delphi; 25-06-09, 13:05.
            "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
            "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

            Comment


            • #7
              al 6-lea vot de incredere !
              '18 BMW X1 18xd
              '15 BMW i3 range extender
              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

              Comment


              • #8
                Foarte buna ideea. Chiar si cele cu Cl7/CL9/FK1 etc .... ar intra toate in Honda vs Honda. Eu la un moment dat nu am mai postat si pe CL7 vs .... , ca deja postasem pe "Discutii"

                Comment


                • #9
                  va multumesc pt incredere

                  Originally posted by Delphi
                  LE: eu as propune si sa institui un limbaj obligatoriu, adica unul din care sa se inteleaga macar 20%. De multe ori ma simt handicapat cand citesc ce se posteaza pe acolo . Sau poate sunt incriptate si trebuie sa ma duc la cursuri de criptologie.
                  ma voi ocupa si de acest aspect frate Delphi plus ca iti pot trimite pe cineva de la "noi" sa iti explice cum sta treaba
                  The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                  DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                  Comment


                  • #10
                    hai sa fie

                    facem si criptologie...


                    @andreicsa:erau vreo2 max 3 masini distanta!oricum dupa cum vorbisem si pe drum...+60cp diferenta sunt de acolo!)))
                    ex CL7 AT 2006
                    CN1 Sport 2005
                    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                    Comment


                    • #11
                      stai sa vezi ce ti se intampla daca vin eu "la putere" glumesc

                      si pt putina campanie electorala, daca am reusit sa fac ordine pe 4Tuning ma gandesc ca o scoatem la cap si aici

                      -> http://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=127
                      -> http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=96813
                      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                      Comment


                      • #12
                        si..... ?
                        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                        Comment


                        • #13
                          trimite PM lui Udo, Doc si Dio
                          si se rezolva, noi suntem de acord !
                          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                          Comment


                          • #14
                            inca un vot de incredere, succes in ceea ce iti propui Achim!
                            Accord 2.0i LS 2006/MT Arctic Blue

                            Comment


                            • #15
                              Da-i bataie maestre.
                              Accord 2.0i i-VTEC 2007
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ant76/

                              Comment

                              Working...
                              X