Merlin Auto (Baia Mare)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pozitionarea geografica a show-room-ului MERLIN AUTO - Baia Mare.


    =====================================
    rog moderatorul acestei arii sa stearga din acest topic post-urile:
    23, 24, 26, 28, 29, 30 si ce e in acest post dupa linie, inclusiv linia.

    Toate sunt off-topic inutil acum.
    PanterA
    Senior Member
    Last edited by PanterA; 23-11-09, 11:24.
    Apasăăăăăl: 2008 Accord Coupe - San Marino Red - 190cp
    GPL:

    Comment


    • #32
      Odata cu revizia anuala a masinii Merlin Auto poate face si inspectia tehnica periodica ?

      Comment


      • #33
        @dare50, nu cred ca au drept si semnatura ITP, dar cu siguranta te pot programa ei la un service - autorizat pe ITP, o sa te contacteze ei cu siguranta, sau poti sa le trimiti un mail, sau direct la ei pe site http://www.honda-baiamare.ro/service/programare poti face programare si le tot amintesti si de ITP, cand ajungi in Baia Mare da un semn pe site sau spunei la Raducu, ca apar si eu peacolo ... am biroul la 5 min distanta
        @PanterA multumim mult domnu, imi permint sa multumesc si in numele Merlinului, care momentan sunt foarte implicati in organizarea evenimentului de Duminica

        Toate cele bune!

        L.E. -6
        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

        Comment


        • #34
          ok, asa voi face, multumesc

          Comment


          • #35
            dare50, sigur ca se poate face, noi avem o stransa colaborare cu SC FORTUNA MOTOR SRL, firma sora de a noastra din care ne-am desprins. Asteptam sa ne contactezi si cu siguranta totul se va solutiona!

            Comment


            • #36
              Felicitari

              Comment


              • #37
                Incerc sa postez pe cat posibil ce e mai bun, scuze pentru calitatea slaba... e handycam, scuze pentru cropuri, dar trebuia sa fac pe cat posibil sa fie fluent si al 2-lea filmulet sper sa placa forumului!!!

                Dragi Merlini! restul filmuletelor am sa le aranjez pe cat posibil saptamana asta, si anume: intro, descriere, monolog, mai putin al meu ... ca mi rusine am vorbit magarii in schimb profit ca-l avem pe Cipri si ii multumesc pentru vorbele bune, se preteaza mai mult forumului si dealerilor!

                acum uploadez, cred ca primul filmulet e gata ... mai ramane al doilea, atit cred pe ziua de azi, restul in cel mai scurt timp posibil... sunt putintel prins in perioada asta...

                YouTube - Soma No1.wmv
                YouTube - hondafan.wmv[/URL]

                postez asa si editez noul film ...
                Rav
                Last nick: bastircar
                Last edited by Rav; 02-12-09, 14:23.
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #38
                  Daca faci o selectie de 10 minute cu momentele esentiale o sa te iubeasca multi de aici. Ai vorbit spontan si deschis, nu tin minte "magarii", am venit eu cu ceva completari dar sigur mai plicticoase, asa ca... sa te vedem .

                  Fain efectu', poate putin confuzant pentru cine nu a fost acolo. Pana la ce ora a tinut evenimentul?

                  Si sa nu uit, felicitari Merlin!
                  09 Accord 2.2 i-DTEC Exec Silver

                  Comment


                  • #39
                    Pe la 19 a fost premierea si a continuat cu dineu in Showroom, am auzit ca au plecat pe la 22!
                    incerc si azi sa mai cropesc cate o bucatica din Eveniment, sper sa reusesc!

                    O zi buna!
                    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                    Comment


                    • #40
                      Cropeste cu grija. Vezi ca la un moment dat Raducu o invitat audienta sa vada "bijuteriile" posesorilor de Honde si mi-a fost musai sa precizez despre ce bijuterii e vorba .
                      09 Accord 2.2 i-DTEC Exec Silver

                      Comment


                      • #41

                        da si tot nu au mai venit sa le vada... asta e poate data viitoare, eu le-am aratat ce am sub capota, si am zis ca mai este loc pentru unu de 1.8 litri
                        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                        Comment


                        • #42
                          Multumim mult de tot Razvane pentru ajutorul si suportul care ni-l dai!

                          Comment


                          • #43
                            Merlin, nu e nevoie, am facut-o din placere, si mai mult faptul ca incercati sa inchegati comunitatea Honda Baia Mare e de laudat!
                            Va uram multa bafta si speram sa uimiti urba cu multe evenimente de acum in col la fel de spectaculoase!

                            Raducu sa ai drum bun, si daca dai de hondari pe la bucale saluta-i si din partea mea!

                            O zi buna!
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #44
                              Diploma

                              am uitat sa postez diploma !!!!
                              Rav
                              Last nick: bastircar
                              Last edited by Rav; 11-06-10, 13:21.
                              pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                              Comment


                              • #45
                                nu asa.......... asa:

                                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                                Comment

                                Working...
                                X