Discutii despre detailing, do's & don't's

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mașina mea nu a lucrat Stelian, și nu se mai ocupă efectiv de detailing de multă vreme.
    -------------------
    There is no point of having if you can't share.

    Comment


    • multumesc, am observat ca sunt multe, de aceea am si cerut recomandari ca sa nu merg la plezneala sau folosind doar criteriul proximitatii care e important pentru mine
      "Ethics. That's always so inconvenient."
      Cal Lightman

      Comment


      • Da, Stelian nu se mai ocupa efectiv de detailing de mult timp. El administreaza magazinul online. Mai vine si da sfaturi asa cand si cand. De detailing se ocupa acum Bebe, care e si el super profi. Eu ii recomand!

        Si de KNZ am auzit chestii misto, dar nu am ajuns la ei. M-as feri sa ma duc unde nu e 100% garantat rezultatul, doar pentru ca e mai ieftin. Se pot intampla multe, foarte multe chestii nedorite in timpul unui astfel de proces.
        '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

        Comment


        • Cred ca aproape orice detailer de pe detailing club poate face cel puțin 80% din lucrările generale de întreținere profesională a mașinii, e vorba in primul rând de pasionați , si eu fac parte din comunitatea respectiva, cunosc mulți membri, totul depinde de locație si disponibilitate. Puteți apela cu încredere la oricare

          Comment

          Working...
          X