MTB CARS (Bistrita) ex-Dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Multumesc frumos! Mult succes!

    Comment


    • #17
      buna ziua, sunt din cluj, un nr de telefon pentru contact se poate?
      s-ar putea sa am o problema pentru garantie si deja problema devine grava cunoscuta fiind disparitia dealerului de la noi.
      '07 Honda Accord 2.0 M/T Sport SE, Carbon Bronze
      '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, vivid blue
      '99 Honda CBR600F
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/cappy/

      Comment


      • #18
        Originally posted by cappy View Post
        buna ziua, sunt din cluj, un nr de telefon pentru contact se poate?
        s-ar putea sa am o problema pentru garantie si deja problema devine grava cunoscuta fiind disparitia dealerului de la noi.
        E pe pegina anterioara!
        0730118496

        Comment


        • #19
          ms mcbota, sry ca nu l-am gasit, am citit mai putin atent zona respectiva :-)
          '07 Honda Accord 2.0 M/T Sport SE, Carbon Bronze
          '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, vivid blue
          '99 Honda CBR600F
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/cappy/

          Comment


          • #20
            Cappy, la noi peste doua saptamani o sa avem tot sistemul pus la punct. Deocamdata suntem pe faza finalizare a showroom-ului, care o sa fie functional in saptamana 15-20 Iunie.

            Totusi, daca-mi poti spune ce probleme ai, sa incercam sa gasim o solutie, te ajut cu mare placere.


            Tel: 0730118496
            Vasile Pop
            sigpic
            Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

            Comment


            • #21
              Tin sa va anunt faptul ca showroom-ul nostru este oficial deschis. Nu s-a intamplat in timpul sperat de noi, avand unele intarzieri cu terminarea spatiului, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

              Va asteptam!

              Bd. Libertatii nr.49E parter
              Bistrita, BN

              email:
              office@hondabistrita.ro
              vanzari@hondabistrita.ro
              vasile.pop@hondabistrita.ro

              tel:
              0730118496
              sigpic
              Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

              Comment


              • #22
                Bafta

                Multa bafta in ceea ce va propuneti si la cat mai multe vanzari! Am facut si eu o vizita showroom-ului Honda saptamana trecuta si trebuie sa recunosc ca se prezinta foarte bine atat din punct de vedere al resurselor umane, cat si logistic. Bineinteles ca mai sunt cateva detalii de pus la punct, dar nici nu asteptam perfectiunea inca din prima zi. Asteptam acum feedback-ul fanilor Honda actuali sau in devenire si inmultirea masinilor pe strazile orasului. Poate-poate o punem de-o intalnire si in zona Bistritei ca ce-i drept cam putine Honda prin imprejurimi si de ce nu, poate o nationala in judet ca avem suficiente locuri frumoase unde sa petrecem un weekend.
                Multa bafta!
                Honda Civic 5D, 2007, 1.4 iDSI, Sport
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/johannbis/

                Comment


                • #23
                  Ma bucur ca prima impresie a fost buna. Inca mai sunt de pus la punct unele chestii in showroom, pe care usor-usor le rezolvam.

                  Tocmai am deschis partea de service, avand toate conditiile necesare pentru a ne desfasura activitatea asa cum ar trebui.

                  Ar fi frumoasa o intalnire HONDA in Bistrita, in prima faza pe plan local, si vorba ta, de ce nu o nationala tinuta aici la noi, pentru sunt o gramada de locuri care pot fi cel putin interesante.

                  Din posesorii de HONDA, te stiu pe tine, pentru ca ne-ai vizitat, si ma declar incantat de cunostinta, asteptand de mult sa facem o mica "comunitate" HONDA, la Bistrita. Nu stiu cati useri hondafan.ro sunt din Bistrita... dar putem face o intalnire la comun: Cluj, Bistrita-Nasaud, Maramures, Mures, Suceava, fiind judete invecinate n-ar trebui sa ne ia mult sa demaram o astfel de intalnire regionala.
                  sigpic
                  Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                  Comment


                  • #24
                    Am placerea sa va anut prima noastra promotie ca dealer HONDA!

                    Pentru ORICE autoturism HONDA achizitionat de la MTB CARS, clientul primeste un pachet de 3 revizii gratuite!!!

                    Detalii promotie:
                    Orice autoturism Honda, nou, achizitionat prin MTB CARS, primeste urmatoarele facilitati:

                    Revizie 10.000km (optionala) - GRATUITA
                    Revizie 20.000km (obligatorie) - GRATUITA
                    Revizie 30.000km (optionala) - GRATUITA

                    Reviziile se fac dupa standardul impus de producator, folosind doar piese si uleiuri din reteaua Honda Motor Co. Ltd.

                    Piesele de schimb specifice fiecarei revizii, cat si manopera, sunt suportate integral de catre dealer.

                    Pentru mai multe informatii va stau la dispozitie.

                    De asemenea, ramane valabila oferta platii combustibilului folosit de catre clientii posesori de autoturisme HONDA, din judetele limitrofe, care doresc sa faca reviziile la noi.

                    Negociem eventuale bonificatii pentru judete mai indepartate, daca tot vreti sa faceti o mini-vacanta pana la Bistrita, poate vizitati punctele cu interes turistic din zona, nu stiu, zic...
                    sigpic
                    Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                    Comment


                    • #25
                      De astazi este activ si la noi site-ul oficial corporate:

                      www.honda-bistrita.ro
                      sigpic
                      Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Quicker View Post
                        De astazi este activ si la noi site-ul oficial corporate:

                        www.honda-bistrita.ro
                        Succes în continuare şi vă mulţumim că apare linkul cu siteul www.hondafan.ro acolo!!!
                        CR-V e:HEV
                        JAZZ GD1 CVT
                        Ex: CR-V RE6

                        Ex: RDX TB1
                        Ex: Civic FD1

                        Ex - JAZZ GD1
                        Ex - ACCORD Type-R
                        Ex - DEL SOL EH6

                        Comment


                        • #27
                          coordonate GPS, pls.
                          Apasăăăăăl: 2008 Accord Coupe - San Marino Red - 190cp
                          GPL:

                          Comment


                          • #28
                            N 47.11921
                            E 24.47101
                            Quicker
                            Senior Member
                            Last edited by Quicker; 24-11-09, 09:26.
                            sigpic
                            Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                            Comment


                            • #29
                              Cat costa , te rog, o revizie de 20000 km / 1 an la un Civic 5 usi executive, benzina si ce se poate negocia la un drum de Deva in ce priveste combustibilul! Multumesc!

                              Comment


                              • #30
                                mcbota,

                                ai PM.
                                sigpic
                                Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                                Comment

                                Working...
                                X