MTB CARS (Bistrita) ex-Dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MTB CARS (Bistrita) ex-Dealer

    HONDA Bistrita isi va deschide portile in cateva saptamani.
    In prima faza vom avea un sediu provizoriu, un showroom si un service in orasul Bistrita.
    Din toamna lui 2009, HONDA Bistrita va activa in noul sediul de pe DN 17 in directia Cluj-Napoca la 5 km de Bistrita.

    Asteptam cu interes sugestii legat de activitatea HONDA in Bistrita, pentru o mai buna relatie cu clientii. MTB CARS are o experienta minora in vanzarea de masini dar avem una vasta in servicii: mecanica, tinichigerie, vopsitorie.

    Vasile POP
    Sales Representative and Customer Care
    MTB CARS - HONDA Bistrita
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 18-05-11, 18:27.
    sigpic
    Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

  • #2
    Bine ati venit!
    site, email, mobil, fax ???
    multumim!
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • #3
      Momentan inca se lucreaza la site, email.

      Tel fix si fax tot cand se termina lucrarile la showroomm, care momentan e in perioada finala de finisare.

      Pana atunci va stau la dispozitie cu numarul de telefon mobil al firmei, care mi-a fost dat in folosinta: 0730118496.

      De asemenea adresa showroom-ului:

      Str. Libertatii nr.49E parter. Vis-a-vis de PetromV
      Bistrita, BN


      Revin cu informatii complete cand o sa le am la dispozitie.

      O zi faina.
      sigpic
      Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

      Comment


      • #4
        Bafta cu vanzarile in Bistrita
        Poza spune ToT

        Comment


        • #5
          e un reper important pt zona mea (cluj) dat fiind faptul ca recent honda a retras titulatura de dealer unei firme din cluj si am ramas fara service autorizat, cele mai apropiate fiind baia-mare sau sibiu....sper ca service-ul sa fie operational cat mai repede (urmeaza prima revizie )
          HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
          HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
          vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
          KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

          Comment


          • #6
            Service-ul in ceea ce priveste partea de revizii o sa fie operational din prima zi in actuala locatie a firmei mama.

            Asa ca reviziile se vor putea efectua fara probleme.

            Stim de disparitia HONDA din Cluj-Napoca, motiv pentru care, la posesorii HONDA care o sa-si faca reviziile la noi, fiind din Cluj, o sa le platim contravaloarea combustibilului de deplasare de la Cluj la Bistrita si retur.
            sigpic
            Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

            Comment


            • #7
              "Stim de disparitia HONDA din Cluj-Napoca, motiv pentru care, la posesorii HONDA care o sa-si faca reviziile la noi, fiind din Cluj, o sa le platim contravaloarea combustibilului de deplasare de la Cluj la Bistrita si retur" . Asta da atitudine !
              Bine ati venit si succes in ceea ce va propuneti
              I don't care about other cars , i just love my Honda

              Comment


              • #8
                Multumesc frumos!
                Sa fie!
                sigpic
                Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                Comment


                • #9
                  Da, foarte frumoasa initiativa, sper sa va tina
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                  Comment


                  • #10
                    Foarte frumos! Mai rar asa atitudine! Mult succes!!!
                    Boggyman
                    ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
                    CBR 600F4i Red-2005!

                    Comment


                    • #11
                      sincer, am citit de doua ori....nu-mi vine sa cred.....mult respect din partea mea!
                      HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                      HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                      vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                      KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                      Comment


                      • #12
                        Astia - s ardelenii!!! Oameni dintr -o bucata!!!!!!!Felicitari!
                        P.S!
                        in spirit de gluma:eu sunt din Deva! Nu e valabila oferta si pentru Hunedoara???? LOL

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by mcbota View Post
                          Astia - s ardelenii!!! Oameni dintr -o bucata!!!!!!!Felicitari!
                          P.S!
                          in spirit de gluma:eu sunt din Deva! Nu e valabila oferta si pentru Hunedoara???? LOL

                          Vedem, totul e negociabil )
                          sigpic
                          Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                          Comment


                          • #14
                            Suna incurajator raspunsul dumneavoastra! Aveti deja idee cat ar costa reviziile la diferite tipuri si km?

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by mcbota View Post
                              Suna incurajator raspunsul dumneavoastra! Aveti deja idee cat ar costa reviziile la diferite tipuri si km?

                              Inca nu am o lista exacta de preturi de intrare la piese. Undeva in data de 15-20 o sa avem toate informatiile astea.
                              sigpic
                              Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                              Comment

                              Working...
                              X