Mara Motors (Galati-Braila) - ex-dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut mersi pentru sfaturi, in cel mai scurt timp ma apuc sa fac schimbarile in Site-ul, in legatura cu tara mea, sunt din Peru, stiu foarte departe, si sunt pe romania de 3 ani si un pic si am invatat romana asa singur , la zi cu zi , si nu folosesc nici un traducator, scriu direct de asta fac gresele gramaticale, gramatica voastra e complicata

    Comment


    • #17
      Ai putea pune,cateva poze cu interiorul showroomului,cu cei care reprezinta mara motors...etc...

      Comment


      • #18
        Am inteles...pai te descurci de minune pana acum. Tine-o tot asa. Poate ne strangem in curand la o intalnire GL-BR. Legat de materiale, poze etc...daca te putem ajuta cu ceva poti sa ne spui.
        2008 Honda Civic 5d i-shift

        Comment


        • #19
          Idea cu poze si din showroom este buna, cred ca ar putea sa fac un genu de album de imagini cu showroom si de masini , mersi pentru ajutor

          Comment


          • #20
            Foarte tare.
            Salutari Robrom. Azi am fost pe la service de m-a ajutat Liviu cu cateva treburi. Mi-am luat masina dupa aproape 3 saptamani de asteptare.
            N-o mai lungesc ca mi-e lene sa scriu acum. Mai vorbim si pe la intalniri.
            Deci cand ne intalnim la Mara????

            Comment


            • #21
              Salut! ar fi bine un weekend cant toti suntem liberi, sa avem timp si dupa sa mancam, bem ceva

              Comment


              • #22
                la prezentarile masinilor, cel putin la cea de la accord ai folosit caractere romanesti care nu se vad cum trebuie. probabil ai dat un copy-paste de pe undeva.
                civic 2.2 5D FK3
                CR-V 2.2 AT RE6

                Comment


                • #23
                  Stabilim ceva cu intalnirea? Weekendul asta?

                  Comment


                  • #24
                    Salut, sambata asta sunt liber dupamiaza, sa vedem ce spune restul

                    Comment


                    • #25
                      pfff, greu tare cu topicul asta, daca nu era mircea, chiar ca nu intram aici
                      mi-ar faceam placere sa ne reintalnim si sa mai stam la o discutie, cu atat mai mult daca va fi chiar la mara.
                      pentru maine insa, probabil ca e prea din scurt ... dar astept sa fiu contrazis, insa daca e dupamiaza, atunci ar fi bine sa ne intalnim in alta parte, dat fiind faptul ca mara are program pana pe la 13:30 sambata ..

                      de asemenea, cred ca mai bine ar fi sa continuam pe topicul dedicat http://hondafan.ro/forum/showthread.php?t=6438&page=20 , si poate un moderator sa mute posturile despre intalnire direct acolo.
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zaGini/

                      Comment


                      • #26
                        "Tehnologie de ultima ora. O aparitie impresionanta. Putere si manuire excelanta. In Honda Civic Sedan le gasesti pe toate .Insa noi ,cei de la Honda, nu ne limitam doar la standarde. Constant, incercam sa transformam tot ce e mai performant in ceva si mai performant.Noul Civic Sedan are linii rafinate care il deosebeste de celelalte masini atunci cand este in trafic. Este o masina practica si versatila, exact la ceea ce te astepti de la un astfel de model insa, are un nivel ridicat de confort si o sofisticare aparte, pe care, cu siguranta, nu te-ai astepta sa le gasesti. Motorizare: Noul Civic Sedan este dotat cu un motor puternic de 1.8 i-VTEC, pe benzina, a fost creat special pentru a satisface nevoia de inovatie a utilizatorilor Honda. Este un motor care are la baza tehnologia masinilor Honda de Formula 1. Acest motor are puterea unuia de 2.0 litri, o acceleratie foarte rapida si poate atinge o viteza maxima de 200 km/h. In ciuda puterii si agilitatii sale, Noul Civic Sedan , are un consum comparabil cu al unui motor de 1.6 litrii"
                        Dragii mei de la Mara Motors, va rog sa schimbati ceva la textul asta de prezentare de la Civic Sedan, ca ni se umple obrazul de rusine...
                        La celelalte modele n-am apucat sa ma uit.
                        Nu va suparati, dar nu se poate asa ceva!

                        Comment


                        • #27
                          Heeeei! Prezentarea de mai sus nu apartine celor de la Mara Motors! Nu v-ati prins a cui este???
                          Daca vreti sa aflati cui apartine aceasta "minunatie", accesati linkul :
                          http://www.hondatrading.ro/modele/ci.../civic_4d.html

                          Comment


                          • #28
                            Salut, prezentarea de mai sus intradevar nu este facut din cineva din cadru maramotors, nici de mine, sa fiu sincer am copiat din site Honda Trading, poate ca am gresit sa nu il verific inainte, dar nu m-am gandit ca site-ul oficial de Honda Romania poate contiene gresele gramatica sau exprimare, si in acelas timp nivelul meu de limba romana inca nu este in stare sa fac corectiune , asadar sper ca unu intre voi puteti sa ma ajuti cu corectare sau imbunatatiri acesta prezentarea

                            Mersi anticipat

                            Comment


                            • #29
                              http://www.maramotors.ro/

                              Merge bine acum, pe HTRO se scrie ca este in constructie
                              Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                              ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                              Comment


                              • #30
                                Da, asa scrie trebuie sa fie actualizat, sper sa fie in curand,

                                Comment

                                Working...
                                X