Mara Motors (Galati-Braila) - ex-dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mara Motors (Galati-Braila) - ex-dealer

    Am facut astazi verificarea tehnica la Mara Motors si baietii sunt ok! Daca am fost reticent la un moment dat, acum m-au determinat sa-mi alung temerile. Cei din Galati-Braila nu ar trebui sa-i ocoleasca.
    Totodata, cei de la Mara si-a aratat dorinta de a veni la intalnirile noastre, iar lucrul asta mi se pare demn de toata lauda.
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 13-11-09, 12:41.

  • #2
    E o veste buna pe seara asta!!!Cum i-ai convins?

    Comment


    • #3
      Dar pe forum tot nu au aparut (INCA)...te-ai gandit sa le faci tu o rubrica inainte de toate? Ma bucur ca nu te-au dezamagit, nici eu nu am avut nici o problema cu ei si din partea mea au toate laudele(mai putin ca nu intra pe forum )
      2008 Honda Civic 5d i-shift

      Comment


      • #4
        Originally posted by vtin View Post
        Am facut astazi verificarea tehnica la Mara Motors si baietii sunt ok! Daca am fost reticent la un moment dat, acum m-au determinat sa-mi alung temerile. Cei din Galati-Braila nu ar trebui sa-i ocoleasca.
        Totodata, cei de la Mara si-a aratat dorinta de a veni la intalnirile noastre, iar lucrul asta mi se pare demn de toata lauda.
        Sa nu fi spus doar asa vorbe in vant,ca puteau sa vina de mult la intalnirile care au fost sau macar sa fie omniprezenti pe forum!

        Comment


        • #5
          Eventual facem o intalnire la ei la showroom intr-o sambata dimineata.
          Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
          sigpic
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

          Comment


          • #6
            Excelenta idee, Bogdan!
            Cristian, din cate am inteles situatia e un pic delicata la Mara pentru ca vanzarile nu sunt tocmai stralucite (numai noi stim cate Honde noi am vazut in oras, in ultimul timp...), iar tot ce s-a numit "lux" a fost taiat pentru reducerea cheltuielilor - cam asta ar fi explicatia pentru care netul este folosit mai rar de catre cei de la Mara.
            Vestea foarte buna este ca responsabilul (nu stiu cum sa-i zic) cu service-ul e un impatimit Honda si e foarte usor sa te intelegi cu el, din toate punctele de vedere. Unde mai pui ca locuieste si la doi pasi de tine?!

            Comment


            • #7
              si are si suporturi hondafan
              hondatu
              Administrator
              Last edited by hondatu; 17-04-09, 17:23.

              Comment


              • #8
                Da. Initial, am spus niste jumatati de adevar despre faptul ca as sti despre forum si ca il mai citesc din cand in cand, dar vazand ca dl. Ilie Liviu nu e deloc strain de Hondafan, am inceput sa vorbesc romaneste si cred ca am deschis o portita pentru anumite "discutii fructuoase". Imi pare rau ca hondarii din Braila-Galati au evitat intalnirea de la Mara, dar eu nu pot obliga pe nimeni in vreun fel...

                Comment


                • #9
                  Salut tututor!

                  Salut hondafans, acum ca deja m-am prezentat pe forum, ma simt mai linistit , cum am zis mai inainte lucrez pe maramotors in cadru IT si acum din curand ma ocup si cu site-ul , as dorit sa intrati pe el www.maramotors.ro si imi dati parerea voastra (but dont be rude ) sper sa placa toate lumea, si accept paperi sugesti, idei sa imbunatati site-ul, imi pare interesant parte care am implementat cu cerere de oferta de piese, programare, si intrebari in mod online, puteti verifica in meniul service, dar aceste weekned termin cu partea de admin pentru verificare, etc, sper sa tinen legatura, cu hondafans din braila si galati , si eventual sa ne intalnim la o bere ,
                  Bye!

                  Comment


                  • #10
                    OPA! Bine ai venit domnule.

                    Comment


                    • #11
                      Asa da...un site mult mai bine structurat decat cel vechi si cu multe plusuri...
                      2008 Honda Civic 5d i-shift

                      Comment


                      • #12
                        Noul site Mara Motors seamana cu cel din iasi sau cu hondatrading.

                        Comment


                        • #13
                          Salut, da am folosit de model site oficila de la honda trading, pentru ca am primit cateva regule de design si structura, logo, asa ca am luat de model si am pus ceva din creativiatea mea, imi pare bine ca il place , este si interesant parte cu cerere de pret, programare si intrebari online.

                          Comment


                          • #14
                            Nice, dar :
                            1. Logo-ul e un jpg pb, salvat prost, are "zgomot" pe el
                            2. Favicon-ul e negru
                            3. Link-urile din text sunt aceeasi culoare cu textul, big no no

                            In rest, felicitari!
                            '09 Audi A6, 2.0, A/T, Grey
                            Fosta:
                            '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T, Taffeta White
                            Javascript motherfucker in Iasi?
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_r/

                            Comment


                            • #15
                              Sfaturile de mai sus sunt cat se poate de bune si de luat in seama. Ar mai fi de adaugat mai multe poze legate de showroom si service (eventual sa le putem vedea la rezolutia nativa ... sa le maximizam) Si de adaugat poze si la modelele de masini - tot asa sa le poata vedea lumea in detaliu.

                              Intrebare din pura curiozitate: Din ce tara esti si limba romana o stii exact asa cum o scrii sau folosesti un program translator? Nu de alta...dar te descurci de minune...Sper sa nu ma intelegi gresit.
                              2008 Honda Civic 5d i-shift

                              Comment

                              Working...
                              X