YULASINIO: '00 Honda Integra Type-Rx, Championship White (DC2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @Achim: Thanks bro
    @maharvey: Nu is asa de rele nici pe 17 dar o simt cum vrea sa fuga cand intru tare pe curba. Oricum vor ramane deocamdata pe masina pana mai fac rost de finante si gasesc ceva klumea (Volk Ce28n )
    Buza din fata e de fibra dar a fost vopsita pt ca a fost ciobita iar culoarea nu prea da asa e cu CW asta Pragurile vor ramane si ele pt ca cele originale sunt foarte greu de gasit.

    Comment


    • #17
      Felicitari maestre Yula. Asteptam vesti depre upgrade-uri si senzatii oferite
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by yulasinio View Post
        @maharvey: Nu is asa de rele nici pe 17 dar o simt cum vrea sa fuga cand intru tare pe curba. Oricum vor ramane deocamdata pe masina pana mai fac rost de finante si gasesc ceva klumea (Volk Ce28n )
        that's the shit
        cu alea vechi ce ai facut?
        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

        Comment


        • #19
          @ticker: primul update e sa pun alarma ca nu pot dormi noaptea linistit si dup a aceea vin si restul incet, incet
          @ Achim: sa vedem daca o sa am bani de un set si cele vechi sunt in garaj, tu ce vrei sa faci cu ele? ti-am spus ca sunt 4x100 deci numai daca le cumperi de decor

          Comment


          • #20
            stiu, din pacate
            eram curios daca si cine imi incanta ochii cu ele prin RO
            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

            Comment


            • #21
              Oai faina-i !!! S-o conduci fericit !!!

              Comment


              • #22
                Foarte frumoasa! Sa o stapanesti pe asta timp mai indelungat si fara alte surprize!
                '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

                Comment


                • #23
                  Bine ai revenit in club ( nu c'ai fi plecat ).
                  Sa o stapanesit sanatos masina si fara alte incidente.
                  Civic 5D 1.8 Nighthawk Black Pearl
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/dum/

                  Comment


                  • #24
                    sa o stapanesti sanatos , si fara incidente

                    PS: pune-i quick release in plus fata de alarma .... ¨e la moda¨ sa lasi masina in parcare si sa iesi la cumparaturi cu volanul de brat

                    Comment


                    • #25
                      Foarte frumoasa ! S-o stapanesti sanatos si asteptam povestiri!
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #26
                        Masina o da chiar smeker , pacat ca tre' sa-i schimbi jantele , arata intr-un anumit fel asa... S-o stapanesti sanatos si fara evenimente !
                        I don't care about other cars , i just love my Honda

                        Comment


                        • #27
                          Multumesc, multumesc

                          In seara asta am fost la un blast scurt ca nu am acte pe ea deloc si ma prind astia imi confisca masina ce pot sa zic, nu mai zic nimic astept sa o pun in legalitate si sa ma duc pe niste drumuri virajate

                          @toyboy: snap off numai daca am sa gasesc un volan Nardi la un pret bun, daca nu asta original e cel mai bun
                          Guest
                          Guest
                          Last edited by Guest; 02-04-09, 11:03.

                          Comment


                          • #28
                            yes yes yes JDM ftw
                            R 40510 - Cosmic Grey Ep3
                            hsnracing.blogspot.com

                            Comment


                            • #29
                              Cateva poze ce am apucat sa fac cu telefonul cand am venit de la munca..





                              Diferenta de inaltime intre scaunul soferului si cel al pasagerului


                              Una cu motorul asa murdar cum e el


                              ...stie cineva sa-mi traduca astea

                              Comment


                              • #30
                                sa ai parte de ea man e senzatie masina
                                Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                                "how to make it in zi undistry or life"

                                Comment

                                Working...
                                X