GABRIELB: '06 Honda S2000, Indy Yellow

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    inca una galbena.. are numar de Hunedoara?

    am parcat odata fata in fata cu un S Galben pe soseaua nordului.
    "Forget about Boxster, SLK, Z4. They are cars for ladies. Honda S2000 is a car for real men..." Jeremy Clarkson

    Comment


    • #17
      Salut. A avut, cat am avut-o pe firma. Acum are de Bucuresti
      ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

      Comment


      • #18
        inseamna ca tu erai... al 2lea S galben
        tre sa ne intalnim sa facem niste poze.. tu erai cu hardtop (il mai ai pe ea?)
        "Forget about Boxster, SLK, Z4. They are cars for ladies. Honda S2000 is a car for real men..." Jeremy Clarkson

        Comment


        • #19
          Il mai am, poate il dau jos in weekend; ne vedem cu placere
          ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

          Comment


          • #20
            Noi poze:cu si fara hardtop. http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...avId=xf7e12971
            ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

            Comment


            • #21
              Am vazut ieri masina in TM, arata f bine, galben e cea mai faina culoare pe S2k

              Comment


              • #22
                Salut Paul. Intradevar am fost 2 zile la Bunici. Stateam pe terasa la barul de la Opera(foarte dragut amenajat si preturi OK) si am vazut trecand un S2000 negru. N-am apucat sa-i vad numarul. Imi place f mult si alb de cand l-am vazut acum vreo 2-3 ani la un salon auto dar din pacate nu si pe strada. Data viitoare cand vin la TM poate ne vedem;
                ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

                Comment


                • #23
                  In cazul asta se pare ca sunt vecin cu bunicii tai
                  Singurul S2k negru din TM e cel al lui Spoon/Max, deci sigur el era. Mai sunt si 2 S2k albe in TM, unul la noi in club, si altul last edition asta ultimu sau cum ii zice. Da un semn next time cand vii si bem un citro

                  PS: orice preturi din TM sunt OK fata de cele din Buc )

                  Comment


                  • #24
                    Masina are un nou proprietar. Ii doresc sa se bucure de ea cel putin tot atat cat m-am bucurat si eu.
                    ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

                    Comment

                    Working...
                    X