Intalniri la Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Care esti cu civic albastru cu KOK la nr?

    Comment


    • #17
      Originally posted by lucky62 View Post
      ???...probabil sexu'
      genul - voiai sa spui...

      Originally posted by hnd_cv View Post
      ce avem in comun cu cine? sau te referi la faptul ca tu ai CRV si noi civic si deci ce avem in comun? Tu poti sa nu vii ca nu avem nimic in comun
      nu te prinzi
      ticker
      Administrator
      Last edited by ticker; 01-02-09, 12:35.
      Speed never killed. Only brisk stopping.sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by ovicami View Post
        genul - voiai sa spui...



        nu te prinzi
        uimeste-ne !
        Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

        HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

        Comment


        • #19
          Cred ca se refera la faptul ca noi avem Civic Sedan, respectiv CR-V iar reclamele alea sunt pt Accord si Civic 5D
          Corecteaza-ma daca gresesc ovicami.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Seth View Post
            Cred ca se refera la faptul ca noi avem Civic Sedan, respectiv CR-V iar reclamele alea sunt pt Accord si Civic 5D
            Corecteaza-ma daca gresesc ovicami.
            nu e necesar
            Speed never killed. Only brisk stopping.sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by hnd_cv View Post
              ce avem in comun cu cine? sau te referi la faptul ca tu ai CRV si noi civic si deci ce avem in comun? Tu poti sa nu vii ca nu avem nimic in comun
              prietene nu fii frustrat
              daca te vajuta cu ceva, eu umblu 90% cu matizul, de care sunt ff mandru
              Speed never killed. Only brisk stopping.sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by ovicami View Post
                prietene nu fii frustrat
                nu cred ca e cineva frustrat. poate putin nelamurit sau stiu eu... oricum e bne ca te afli printre noi ocazie cu care iti urez " welcame ". nici eu nu prea am inteles faza cu " ce avem noi in comun " dar poate ne luminezi... e ok ca mergi cu matizul sau trabantul sau dacia sau ce o fi.important cred e sa-ti placa tie si nu noua. noi incercam sa ne adunam cat mai multi atat pe forum cat si la intalnirea programata pt. sf. lunii. azi am intalnit 3 hondite - acord alba de B, civic grena de DJ si CR-V rosu ca sangele parcata pe Basarabia chiar sub balconul meu... semnale luminoase, claxoane, nimic...cel din Civicul grena s-a uitat chiar un pic mirat ! cand apar SETH, cartile ale de vizita ?
                Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                Comment


                • #23
                  Mai trimit un PM la om acum.
                  Eu in afara de cei cu sedan nici nu am vazut pe cineva de aici interesat de forum sau de intalniri.
                  Nu vreau sa se supere cei cu 5d pe mine dar parerea mea e ca pe aici majoritatea care si-a luat 5d si-a luat tot de fita, ca da bine, plus ca vad foarte multe domnisoare cu 5d.
                  De asta nici nu mai incerc sa dau vreun semn la 5d, de accord nou ce sa mai vb ca si acolo cred ca se aplica ce am zis mai sus.

                  Comment


                  • #24
                    eu l-am luat pt ca e mai practic in oras si imi place mai mult cum arata

                    nu am fite in cap... a fost doar cea mai potrivita masina pt mine
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Vezi ca nu esti atent, observatia mea era referitoare la Craiova.
                      Ai warn!

                      Comment


                      • #26
                        ce fite fratilor ? HONDA ESTE O MASINA DE FITE !! cat costa fata de Toyota, Octavia, de Logan nici nu mai vorbesc! cand am luat civicul din showroom sotia si fiica nu se mai dezlipeau de 5d iar diferenta era fix de 100 de euro! sub 30 de ani iti iei 5d peste 40 ani iti iei civic ( e vorba strict de fam. mea !!!) NU MI-AS LUA ACCORD ! de ce ? simplu, nu-mi prea place ( jur ca strugurii nu sunt acri ! )
                        lucky62
                        Senior Member
                        Last edited by lucky62; 04-02-09, 12:56.
                        Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                        HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by lucky62 View Post
                          cand apar SETH, cartile ale de vizita ?
                          Cartile de vizita apar joi sau vineri. Seth, vei primi un PM cu locul de unde poti sa le ridici
                          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                          My cars:

                          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by KMR View Post
                            Cartile de vizita apar joi sau vineri. Seth, vei primi un PM cu locul de unde poti sa le ridici
                            multam mult
                            Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                            HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by KMR View Post
                              Cartile de vizita apar joi sau vineri. Seth, vei primi un PM cu locul de unde poti sa le ridici
                              Multam si eu inca odata, asteptam cu sufletul la gura.

                              Comment


                              • #30
                                SAlut baieti, eu cred ca apar vineri sau sambata in Craiova, poate ne intalnim, la ce ora sunteti liberi - daca sunteti?
                                Seth stie mai bine de ce vin rar in Craiova.
                                '08 Honda Civic Sedan 1,8 ES M/T , Neutron Blue
                                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/dungatu/
                                Ochi pentru ochi...iar lumea va sfarsi oarba.

                                Comment

                                Working...
                                X