Intalniri la Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce cod motor ai tu ?
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • Cred ca asta este , luat dupa cartea service K20A6, masina este cea din semnatura , an 2005 si am avut inainte vectra , 2004, motor 2000 motorina 101cp,si bmw. 320, 2007, motor 2000 ,benzina 170cp, si facind o comparatie intre ele accordul are multe plusuri.... ma incinta confortul.,motorul puternic si ff silentios, desi modelul asts nu este cel mai tare ca dotari..... are si minusuri dar parca nu orice masina are........ te rog spune-mi daca pot sa modific anul din prezentarea mea de inceput....... l-am gresit prosteste in loc de 2005 am trecut 2007(ca la fostul bmw)........ cind va mai intiilni anuntati-ma prin pm
      Last edited by DJ98RAV; 27-06-13, 22:53.

      Comment


      • Originally posted by lucky62 View Post
        pentru craioveni si nu numai am 2 seturi de suporti de numar personalizati cu HONDA FAN disponibili. daca cineva doreste...
        Salut, sunt interesa de setul de suporti ...... binenteles daca mai ai ..... pm cu detalii ...... cit costa si cum pot sa intru in posesia lor
        Multumesc

        Comment


        • salut. se mai ocupa cineva de aceste intalniri ?

          Comment


          • salut! o sa vin si eu la urmatoare intalnire,daca se va tine
            Honda Civic 4D Sedan M/T 1.8 16-Valve SOHC i-VTEC Taffeta White

            Comment


            • De cand sunt eu pe forum nu am auzit de intalnire la Craiova. Oltenii sunt cu bmw uri si audi [emoji14]

              Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Daca vreti putem incerca o intalnire spre sfarsitul anului...
                '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

                Comment


                • sa vina cineva cu locatia si o data exacta
                  Honda Civic 4D Sedan M/T 1.8 16-Valve SOHC i-VTEC Taffeta White

                  Comment


                  • Aseara am ajuns pe la Craiova si am dat peste o sora geamana,nu cred ca este pe forum!
                    Honda Civic 4D Sedan M/T 1.8 16-Valve SOHC i-VTEC Taffeta White

                    Comment


                    • Duminica 26-02 o sa venim 2-3 hondari Gorjeni la Craiova,daca este cineva interesat de o posibila intalnire.
                      Honda Civic 4D Sedan M/T 1.8 16-Valve SOHC i-VTEC Taffeta White

                      Comment


                      • Cateva poze si un filmulet de la cel mai recent meet Craiova. Chiar daca vremea nu a tinut cu noi,tot am reusit sa ne strangem in numar destul de mare!



                        Honda Civic 4D Sedan M/T 1.8 16-Valve SOHC i-VTEC Taffeta White

                        Comment


                        • Nu se aude nimic pe aici?

                          Comment


                          • Eu sunt prezent!

                            Comment


                            • Am revenit.
                              Incercam o intalnire?

                              Comment


                              • Vine cineva la spalatoria MobilJet de pe Calea Severinului?

                                Comment

                                Working...
                                X