Intalniri la Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ce se mai aude in legatura cu intalnirile...eu am lipsit foarte mult de pe forum.. ...astept un raspuns ...poate reusim sa ne strangem undeva intr-un weekend..etc
    Honda Accord 2.2i-ctdi dark mocha
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Albert/my+honda/

    Comment


    • #17
      weekend-ul viitor sunt la eforie ... asa ca sunt disponibil :P
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/alinp/civic/
      civic sedan 08

      Comment


      • #18
        Weekend-ul acesta voi fi in CT, daca se organizeaza o intalnire, particip.
        2008 Civic Sedan 1.8 ES A/T, Galaxy Grey
        1971 VW Käfer 1302, Gray

        Consum 1.8 i-VTEC:

        Comment


        • #19
          reusim si noi constantenii astia de pe forum sa ne intalnim? ma gandesc eu ca e mai usor sa ne intalnim si cunoastem aici la cta decat sa batem drumul la bucu. hai, ne miscam si noi mai cu talent?

          Comment


          • #20
            + 1.

            mai era un user nou, white dream....
            13 CRV EX 2.2 M/T

            Comment


            • #21
              Astia sunt userii din Constanta: http://www.hondafan.ro/forum/memberl...username&pp=60
              Daca vreti sa facem o intalnire, stabilim o data, o locatie si o ora, iar apoi trimitem PM-uri celor din lista.

              2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
              2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
              2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
              2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

              Comment


              • #22
                pai hai sa ne vedem! eu sunt in concediu, asa ca e mai bine daca veniti voi cu o propunere. pot si azi daca vreti.

                Comment


                • #23
                  ca sa nu ziceti ca ma dau dupa boschet, eu zic sambata la 16 la city park mall in parcare, acolo mai aproape de teatrul de vara.

                  Comment


                  • #24
                    da, frati honda-ri, haide-ti sa facem si o intalnire la constanta. sunt de acord cu xpander. e buna si locatia si data.

                    Comment


                    • #25
                      Eu unul as veni, chiar daca nu sunt hondar cu acte in regula. Weekend-ul asta insa merg la Intalnirea Nationala Peugeot-Club la Sambata de Sus.
                      Daca o faceti saptamana viitoare sigur vin. Si recomand sa o faceti saptamana viitoare, nu doar pt ca pot veni si eu, ci pt ca este perioada mai lunga si se pot anunta mai multi.
                      Daca totusi va reuniti weekendul asta, sper sa fiti cat mai multi si sa facem o repetare peste cateva saptamani.

                      2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                      2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                      2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                      2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                      Comment


                      • #26
                        putem sa o facem weekendul urmator, dar sa vad si eu putin interes. ce naiba, nu reusim sa ne strangem acolo sa ne cunoastem si noi? sa ne uitam cum e in bucuresti. se cunosc oamenii foarte bine. ok, sunt mai vechi, dar putem si noi sa venim din urma. vad ca sunt 56 de constanteni inregistrati, ar trebui sa fim destui sa facem o intalnire.
                        hai cu propunerile si sa incepem sa ne organizam.

                        Comment


                        • #27
                          salutare baieti...eu zic ca pentru inceput ar fi bine sambata asta sa vedem dc ne strangem ceva, pt k vad ca suntem destiu de cta pe forum.cat despre locatie nu stiu ce sa zic veniti cu propuneri si o ora cat mai potrivita...
                          2005 - 2012 Renault Megane 1.6, 115 cp
                          2008 - 20?? Honda Accord 2.4, MT, 201 cp
                          2013 - 20?? Mercedes CLA 220, 170 cp

                          Comment


                          • #28
                            deci suntem 3.
                            o parcare mai libera cred ca e la Aqua Magic. la City sigur e destul de full sambata la 16.

                            avantajul la City e ca beam si o cafea acolo. dara daca tot suntem o mana de oameni, pentru o prima incercare putem face la AM.
                            13 CRV EX 2.2 M/T

                            Comment


                            • #29
                              Eu am mai participat/organizat intalnirile Peugeot-Club. Ei se intalnesc de obicei in parcarea de la Aqua Magic, cu exceptia verii cand se muta in Piata Ovidiu sau in parcarea din spatele Skate-Park. Tot in parcarea Aqua Magic se mai intalnesc Club Ford, si Club Opel.
                              O alta varianta ar mai fi parcarea de pe malul ghiolului, in dreptul hotelului Rex, sau din dreptul zonei "Butoaie".
                              Aa, si ne-am mai intalnit si in parcarea de la plaja Modern si la un han de pe drumul spre Ovidiu, nu mai stiu cum se cheama (unde mai stau "fetitele").
                              Eu unul va recomand parcarea Aqua Magic sau cea de la Rex.
                              http://www.hi5.com/friend/photos/dis...erId=110543581

                              2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
                              2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
                              2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
                              2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

                              Comment


                              • #30
                                pai hai sa incepem treaba. aqua magic, sambata la 16 (daca sunt obiectii majore modificam ora).

                                1. xpander
                                2. dubb
                                3.

                                Comment

                                Working...
                                X