Kiskunlachaza (Ungaria) - 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kiskunlachaza (Ungaria) - 2009

    Anul trecut s-au tinut mai multe etape de drag racing pe acest aeroport, unele contand si pentru campionatul Ungariei de Drag
    De asemenea, aeroportul a fost si gazda intalnirilor Honda, la care prezenta a fost masiva.

    Multi baieti din TM au participat, si asa ca am zis ca pentru anul 2009 sa mediatizam putin evenimentele, in speranta ca pe langa mine, Tom (si alti baieti din DreamSquad sau RoadRunners) vor mai participa si alte Honde

    Asadar:
    • 21 Martie - prima cursa din sezon, Kiskunlachaza
    • 18 Aprilie - Honda meeting !
    • 19 Aprilie - etapa a campionatului maghiar de dragracing
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

  • #2
    Poze de la ultima etapa de anul trecut la care au participat si baietii din RO: click aici!

    Pentru cei cu GPS, coordonatele aeroportului KKlhz sunt N471042, E0190407.
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

    Comment


    • #3
      hmm eu pe 21 Martie trebuie sa fiu in Budapesta ma duc la concert la AC/DC, trec si eu pe acolo.
      locatia este asta ?
      http://maps.google.com/maps?f=q&hl=e...=14&iwloc=addr
      aeroportul
      http://maps.google.com/maps?f=d&sadd...77248&t=h&z=14
      Honda Accord 2006 2.0 ES

      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

      Comment


      • #4
        da cred ca despre asta e vba... o sa verific si vin cu o precizare 100%
        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

        Comment


        • #5
          Poate apar si eu daca imi aduc aminte, Achim imi dai si mie un buzz ceva cu 2-3 saptamani inainte? Plzzz
          www.scorpionindustries.com
          http://www.youtube.com/watch?v=_WOm7etYfUg

          Comment


          • #6
            Originally posted by aleksey View Post
            hmm eu pe 21 Martie trebuie sa fiu in Budapesta ma duc la concert la AC/DC, trec si eu pe acolo.

            Scuze de off-topic: da-mi si mie mai multe informatii despre concert ( data , mai sunt bilete, un link, etc ). Multumesc

            LE Intre timp m-am lamurit, nu mai sunt bilete
            KMR
            Super Moderator
            Last edited by KMR; 11-01-09, 23:24.
            I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
            My cars:

            '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
            '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
            '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
            '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
            EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
            EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
            EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
            EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
            EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
            EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

            Comment


            • #7
              Nu mai sunt bilete de ceva timpla AC/DC, eu am gasit la o agentie de turism mai erau 10 bilete si le-am luat pe toate impreuna cu niste prieteni, poate mai gasesti tot la o agentie , singura problema este ca trebuie sa mai cumperi si pachetul de cazare la hotel care este un pic overpriced
              Honda Accord 2006 2.0 ES

              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

              Comment


              • #8
                la ce am ajuns

                @Scorpion: sper sa nu uit nici eu
                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                Comment


                • #9
                  DreamSquad participa si ... http://www.hondafan.ro/forum/showthr...656#post216656
                  The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                  DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                  Comment


                  • #10
                    Intrebare pt hondari: care din variantele de drum vi se pare cea mai buna ...

                    * Bucuresti - Brasov - Sibiu - Deva - Arad - Timisoara
                    * Bucuresti - Pitesti - Sibiu - Deva - Arat - Timisoara
                    * Bucuresti - Pitesti - Craiova - Turnu Severin - Caransebes - Lugoj - Timisoara

                    eu inclin spre ultima, e cea mai scurta, insa acum 2 ani drumul intre Turnu Severin si Timisoara era impracticabil. a mai fost cineva in ultima perioada pe acolo? am auzit ca l-ar fi asfaltat dar mai caut informatii merci
                    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                    Comment


                    • #11
                      si acum e la fel, cam praf pentru CTR-uri sau alte masini sport. Vezi daca au bagat astia vagoanele la CFR pentru transport de masini.
                      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                      Comment


                      • #12
                        da si aia era o treaba interesanta ... merci de pont
                        auzisem in alte parti ca au mai ramas portiuni care nu sunt reasfaltate care in total cumuleaza maxim 10 km, dar dak ai fost pe acolo ma incred intr-un owner de CTR
                        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                        Comment


                        • #13
                          Eu am fost anul trecut in vara si era praf drumul dar avand in vedere ca am mers cu duba, nu prea m-a deranjat. Drumul era in lucru si pe multe portiuni cu semafoare, insa am mers noaptea si am mai scapat de cozi.
                          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                          Comment


                          • #14
                            * Bucuresti - Brasov - Sibiu - Deva - Arad - Timisoara

                            cred ca pe varianta asta o sa merg eu.
                            Pana in Sibiu chiar un pic mai departe , drumul este foarte bun am mers eu acum o luna , dar ATENTIE mare la camere, au pus camere laser dupa Sibiu si in localitate si in afara localitati.
                            Sa ne vedem cu bine pe 21 la Kiskunlachaza
                            aleksey
                            Senior Member
                            Last edited by aleksey; 12-03-09, 19:06.
                            Honda Accord 2006 2.0 ES

                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                            Comment


                            • #15
                              se pare ca m-am inselat , pentru o lista cu toate radarele va recomand site-ul : http://www.pdiromania.ro/lista-radare-fixe-romania.html
                              Honda Accord 2006 2.0 ES

                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                              Comment

                              Working...
                              X