DICS : '00 Honda S2000, Silverstone

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Stai linistit, glumeam Nu e nici o problema, chiar o sa am o motivatie mai intensa acum
    Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

    Comment


    • #17
      Felicitari si de la mine! Trebuie sa fii in al XVII-lea cer Sa ai parte de masinuta!

      PS. Schimba si semnatura
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #18
        wow!! you did it

        Inca imi mai amintesc fatza pe care o aveai la iasi )

        felicitari, si sa te bucuri fara incidente de ea!
        2006 Accord CL7 2.0 MT

        Comment


        • #19
          Originally posted by ticker View Post
          PS. Schimba si semnatura
          .......... si avataru'
          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

          Comment


          • #20
            Iti doresc numa bucurii alaturi de masina, ca senzatii stiu sigur ca vrei avea
            Sa o stapanesti sanatos si fara incidente neplacute

            Comment


            • #21
              Wow, felicitari dics! Frumos cadou de Craciun!
              2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
              2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
              2000 Honda S2000 Berlina Black
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

              Comment


              • #22
                S-o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea pentru ca sunt putine lucruri pe lumea asta care-ti pun zambetul pe buze de fiecare data. S 2000 -ul e cu siguranta unul dintre acestea.
                '05 S2000
                '05 Accord LS i-CTDI
                '08 Lexus RX 400h

                Comment


                • #23
                  He, he, he in sfarsit...
                  Sa te bucuri de ea )
                  Ma bucur ca am fost "vinovatul"

                  Comment


                  • #24
                    Felicitarile de la mine le-ati primit.
                    Ramane sa iesim mia multi la plimbare cu bestiutele
                    Sa o stapaniti sanatosi, mult si bine.

                    Comment


                    • #25
                      ce caine batran...))!!sa traiesti si sa te bucuri 1000 de ani de ea!!!!vreau si eu...una!((((
                      ex CL7 AT 2006
                      CN1 Sport 2005
                      KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                      "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                      Comment


                      • #26
                        Dixule, sa traiesti fericit! Si da, musai sa te felicit pentru noua achizitie, meriti!
                        Asteptam acum evolutia in "aftermarket"
                        Hondata? CAI? Injen? L-?
                        Anyway ... enjoy every single ride! Ca deh ... tu ai senzatii moto pe 4 roti!

                        Comment


                        • #27
                          Multumesc mult, baieti.
                          Chiar si azi pe -2 grade am scos-o la plimbare si a fost ok. Cred ca am scris deja dar voi repeta pentru ca am senzatia clara in minte : de cand cu bestia nu mai am nici o placere in a alerga celelalte masinute. Parca s-au delimitat clar functiile fiecareia. Ba mai mult am mers si cu smartul prietenei mele si daca inainte imi placea enorm cum se auzea motorasul la 6000 rpm acum a devenit doar o masinuta utila de familie turata pana la 3000, 3500.
                          E psihica treaba... Spookie

                          Cat despre aftermarket, mai astept pana la primavara. Nu cred ca voi schimba prea mult masina. Sa nu radeti de mine dar ma simt de parca mi-am cumparat cateva pagini din istoria mondiala auto in original si nu o masina pe patru roti. Parca ideea ca asa a fost gandita de firma mama si reprezinta compromisul ideal intre performante, consum, emisii si confort ma face sa ma simt mult mai bine atunci cand o conduc.
                          Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

                          Comment


                          • #28
                            te inteleg perfect Dics
                            si ma bucur ca inca cineva a exprimat cum sta treaba ca nu iti mai vine sa "omori" alte masini atunci cand ai un instrument ca lumea de "tortura" ...
                            inca o data, buna treaba ai facut tu aici
                            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                            Comment


                            • #29
                              Rauleee, mai scrie si tu ceva pe aici.
                              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                              2 roti

                              Comment


                              • #30
                                e la plimbare............ce sa-i faci, are ocupatie, nu gluma
                                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                                Comment

                                Working...
                                X