Truvia Motors (Constanta) ex-dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @ Nomercu: Pe geamul lor asa scrie. Ba chiar si "alte marci".
    Din cate am inteles eu, in viitorul apropiat vom vorbi mai mult despre "alte marci".

    Comment


    • #47
      si uite-asa cum au deschis cica au si inchis. cu tot cu 3S-ul lor.

      iar nu avem Honda in CT.
      13 CRV EX 2.2 M/T

      Comment


      • #48
        Gata? S-a inchis? Esti sigur? Am auzit un zvon, cu totul intamplator, de la cineva din piata ca fostul Stial (cei care faceau termopane) a inchis si ca negociaza cu cineva de la Honda sa vanda sediul - destul de mare, aflat la intersectia Aurel Vlaicu cu Baba Novac.

        Comment


        • #49
          Si eu din cate stiu cel putin pe partea de service este... kaput!
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...al+blue+pearl/

          Comment


          • #50
            Civicul meu 1.8 are deja 10k km si nu stiu daca sa-i fac schimbul de ulei+filtru sau sa astept la 20k km. Ultimii 4500 de km au fost facuti in 10 zile, in vacanta, in Europa, mers economic, mai putin de jumate fiind facuti pe autostrada, mers de 130-140 km/h. Plus ca m-am trezit si cu un proiector de ceata spart, iar partea de la aripa dreapta fata, de sub far pare putin desprinsa. Ma rog, nu se vede urat, dar daca te uiti atent, nu e la linie. Cred ca a sarit o clema. Ce ma sfatuiti sa fac legat de service? Sa inteleg ca trebuie sa merg la Bucuresti? O sa incerc si un telefon la Honda Constanta, Truvia mai exact.
            '18 Honda Civic Type-R FK8, 2.0 VTEC Turbo, 320 HP, Championship White
            '10 Honda Civic Type-R FN2, 2.0 i-VTEC. 201 HP, Championship White
            Ex '10 Honda Civic 5D FK2, 1.8 i-VTEC, 140 HP, Milano Red

            "Without music, life would be a mistake" - Friedrich Nietzsche

            Comment


            • #51
              Originally posted by Sheva_C View Post
              Civicul meu 1.8 are deja 10k km si nu stiu daca sa-i fac schimbul de ulei+filtru sau sa astept la 20k km. Ultimii 4500 de km au fost facuti in 10 zile, in vacanta, in Europa, mers economic, mai putin de jumate fiind facuti pe autostrada, mers de 130-140 km/h. Plus ca m-am trezit si cu un proiector de ceata spart, iar partea de la aripa dreapta fata, de sub far pare putin desprinsa. Ma rog, nu se vede urat, dar daca te uiti atent, nu e la linie. Cred ca a sarit o clema. Ce ma sfatuiti sa fac legat de service? Sa inteleg ca trebuie sa merg la Bucuresti? O sa incerc si un telefon la Honda Constanta, Truvia mai exact.
              La Truvia s-au tras obloanele. Ultima masina noua din showroom a ajuns la Mara, in Braila. N-ar trebui sa mai iei in considerare dealerul constantean..
              Pe langa dealerii bucuresteni, mai poti lua in considerare si Mara Motors. In ce ma priveste, oamenii si-au facut treaba exemplar, de fiecare data.

              Comment

              Working...
              X