Carpati Motor LTD (Bucuresti) - SERVICE - ex-Dealer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut. Eu am doua Honda de la Carpati Motor si ei au fost intotdeauna seriosi si eficienti.
    Sunt convins ca exista multe exemple pozitive care nu au fost aduse in discutie, dar tot timpul o veste negativa este comentata.
    Multumesc Carpati Motor pentru ca dupa 1990 timp de foarte multi ani a introdus marca Honda in Romania.
    Honda Believer=MPB

    Comment


    • #92
      Carpati implineste 20 de ani si ofera:

      "Anul acesta sarbatorim 20 de ani de activitate pe piata romaneasca !
      Si cum altcumva sa sarbatorim, decat multumindu-va ?
      Iata ce v-am pregatit, incepand cu data de 1 martie 2012:

      1. Reducerea manoperei de service:

      - de la 130 Ron la 110 Ron+TVA pentru autoturismele Honda cu vechime pana in 3 ani

      - de la 110 Ron la 95 Ron+TVA pentru autoturismele Honda cu vechime peste 3 ani

      2. Discount 5% la piese pentru autoturismele Honda cu vechime pana in 3 ani

      3. Discount 10% la piese pentru autoturismele Honda cu vechime peste 3 ani

      Oferta este valabila pentru toti CLIENTII FIDELI care au efectuat ultima revizie in una dintre cele doua unitati service apartinand de Carpati Motor si se desfasoara pe tot parcursul anului 2012.

      Tot pentru CLIENTII FIDELI posesori de autoturisme Honda cu o vechime pana in 7 ani, Carpati Motor acorda in parteneriat cu Europ Assistance si Honda Trading Romania programul de Asistenta Rutiera gratuita.

      Pentru programari, va rugam sa ne contactati la una din cele doua locatii disponibile (Calea Grivitei nr. 143A si Bdul. Expozitiei nr. 2)

      Va multumim ca ati fost alaturi de noi pe parcursul celor 20 de ani de activitate !"
      Rated R for non-stop crude and sexual humour, pervasive strong language and drug content.

      Comment


      • #93
        Pentru cei ce vor sa testeze o Honda, se organizeaza maine zi de test-drive si test-ride (atat cat va permite vremea).
        Inscrierile se pot face pe site: http://honda.com.ro/promo2.php

        "Dragoste la primul test-drive/ride!

        Vino pe 29 martie să te îndrăgosteşti!

        Te aşteptăm la test drive cu noul CR-V la Carpaţi Motor, incepand cu ora 10, la sediul din Calea Griviţa 143A (în spatele hotelului Ibis).

        Ce îţi pregătim?
        Un tur de convingere cu Honda CR-V, te îmbiem la o tomblă cu emoţii şi te ameţim cu un test-ride Honda pe 2 roţi.

        Invitaţi pe 4 roţi: Honda CR-V 1.6 i-DTEC/2.2 i-DTEC, Civic 1.8 Tourer, Honda S2000 (by Exelixis)
        Invitaţi pe 2 roţi: Honda VT750 Chopper, Honda Crossrunner, Honda Transalp.

        Program teste: 10-17.

        Noul CR-V - IMPOSIBILUL devine POSIBIL!
        Mai puţin combustibil, mai mulţi kilometri.

        Echipa Carpati Motor."
        Rated R for non-stop crude and sexual humour, pervasive strong language and drug content.

        Comment


        • #94
          Oameni seriosi dornici sa te ajute...

          Comment


          • #95
            Buna ziua,

            Nu am avut niciodata probleme cu cei de la Carpati Motors.
            Masina mea este cumparata de la ei, (fostul Dealer), iar primele 3 revizii le-am facut aici. Nu am avut probleme si sunt foarte seriosi.

            Comment

            Working...
            X