Propunere Tricouri Hondafan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propunere Tricouri Hondafan

    Propunere tricou:
    Varianta 1:


    Varianta 2:


    Ar trebui stabilit ce tip de tricou trebuie facut: Polo sau normal...
    2008 CL7 2.0 M/T SSE - Black
    2007 Jazz CVT - Blue
    “Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi.” Soichiro Honda
    sigpic

  • #2
    n-ar fi bine sa apara si "Honda" sau un H , mai mare pe spinare / burta ...ca par cam simplutze :?
    '18 BMW X1 18xd
    '15 BMW i3 range extender
    ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

    Comment


    • #3
      pot sa fac si eu oricat de multe variante doriti... veniti cu idei....
      am mai facut si eu cateva exemple.... dar ar fi interesant de vazut si pe alb....

      Polo sau normal? pai nu ar fi mai ok Polo?

      am facut si 2 exeple cu hondafan.ro direct pe negru... insa mie cred ca imi place fff mult cel cu hondafan pe fata vertical dar pe un tricou alb nu negru... adika varianta 7 de mai jos...

      exemple:
      varianta3

      varianta4

      varianta5

      varianta6
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

      Comment


      • #4
        inca 2 pe alb....
        varianta7

        varianta8
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

        Comment


        • #5
          "Simplute" le-am si gandit...sa nu arate ca alea din targ.
          Ci cat mai "soft". Oricum era doar o idee...pana la urma ne supunem majoritatii... :lol:
          2008 CL7 2.0 M/T SSE - Black
          2007 Jazz CVT - Blue
          “Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi.” Soichiro Honda
          sigpic

          Comment


          • #6
            cele cu sigla H si dedesubt "Honda..." par super ok...eventual in spate scris si hondafan (ca'n varianta 1)
            '18 BMW X1 18xd
            '15 BMW i3 range extender
            ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

            Comment


            • #7
              Am si eu o sugestie, insa pt ca nu reusesc sa pun pozele, va "povestesc" varianta :P : polo pe negru pe cu sigla honda (cea din varianta 6 a lui crashmx) insa pe rosu, iar pe spate, pus tot pe rosu, jos si m ai in colt, nu chiar centered,si cu scris mai mic hondafan.ro
              My way....my Honda !!!!

              Comment


              • #8
                Imi place varianta 8 ops:
                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                Comment


                • #9
                  Faza este ca eu am folii de transfer format A4 ( 210mm X 297 mm ) si daca imprimeul vreti sa fie asa de mare va trebui sa fie facut din 2 bucati si nu stiu daca iese bine. De fapt nu stiu daca gasim o presa de tranfer termic asa mare
                  I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                  My cars:

                  '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                  '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                  '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                  '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                  EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                  EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                  EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                  EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                  EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                  EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                  Comment


                  • #10
                    Trebuie sa ne asiguram ca avem voie sa folosim sigla si numele Honda.
                    Teoretic ar trebui sa avem voie fiindca nu o facem in scop comercial, dar mare grija.

                    @Luciano:
                    e trist ca intr-o tara democrata nu se gaseste o firma de Doamna-ajuta sa faca un lucru dintr-o bucata si mereu trebuie sa existe probleme marunte si chichite de 2bani.
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment


                    • #11
                      Da, teoretic asa ar trebui, sa folosim doar HONDAFAN, iar Honda sa ramana colectiilor de merchandising.
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                      Comment


                      • #12
                        varianta9

                        varianta10
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

                        Comment


                        • #13
                          Personal prefer varianta 4, indiferent ca-i pe alb sau negru.
                          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                          Comment


                          • #14
                            mie imi plac 2,4,8 si 10

                            unde dau banii? :lol:
                            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Si eu sunt pentru varianta tricou simplu nu modelul polo. Alb sau negru.
                              Mai precis 6,8 si un 9 modificat cu H-ul de la 10.

                              Cred ca cel mai bine ar fi sa se inceapa un poll. Desi tot la discutii banuiesc ca o sa se ajunga.

                              Concluzia care ar fi? Mai ramane valabila discutia despre firma publicitara sau nu? Sau sa le comandam numai stickerele?
                              A ramas ca dau un raspuns si imi place sa ma tin de cuvant.

                              In ceea ce priveste polemica folosirii siglei si sloganului Honda, nu cred ca ar fi o problema. Altfel mergand pe acelasi principiu ar trebui scoase si siglele de pe forum. Ar fi jenibil pentru Honda sa ne acuze de uz publicitar sau cine stie ce. Ce pot sa ne faca,...sa ne ia tricourile!? :lol:


                              @hondatu: nu cred ca am inteles la ce te referi....
                              2008 Honda Accord 2.4 Executive A/T Nighthawk Black Pearl
                              I drive way too fast to worry about cholesterol, but never faster than my angel can fly.
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Don+Luciano/accord/

                              Comment

                              Working...
                              X