EDY: '08 Honda S2000, Deep Burgundy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by edy View Post
    Da, hai sa facem un Group Buy sa vedem cine ni se alatura! Demult voiam sa-mi iau asa ceva!
    puneti un anunt aici:

    http://www.hondafan.ro/forum/forumdisplay.php?f=124
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • am postat.. dar nu ma lasa decat cu [vand] in fata... poti edita tu sau o lasam asa?
      "Forget about Boxster, SLK, Z4. They are cars for ladies. Honda S2000 is a car for real men..." Jeremy Clarkson

      Comment


      • vorbeste cu TZUNNY
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • nu se poatre scoate Florine... trebuie scoasa obligativitatea tab-ului la aria respectiva de catre un admin.
          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

          sigpic

          Comment


          • Baieti,am deschis un thread de inscrieri pentru primaintalnire nationala a s2000-urilor la rubrica de reuniuni nationale; intrati, cititi ideea mea, votati pollul si scrieti-va parerea!
            www.xpt.ro - usi de garaj si automatizari - www.usigaraj.com

            Comment


            • Schimbare jenti

              Acum 2 saptamani am bagat masina de zi cu zi, un SAAB, la tinichigerie pentru niste reparatii, celalalt SAAB s-a nimerit sa se rupa cureaua de accesorii si asa ca mi-a picat ochii pe S! Anul trecut am facut fix 400 de km pentru ca 3 luni am ramas fara abecedar tot din cauza ei si mereu mi-a fost mila sa merg cu ea in bucuresti, bara la bara.
              Ca sa fac tranzitia mai usoara prin neprevazutele gropi ale Bucurestiului am investit intr-un set de jenti pe 16 (OEM Honda Accord), am luat cauciucuri pentru spate 225/50/16 si pentru fata 215/55/16.
              Am dat de o problema, o particularitate despre care nu am mai auzit pana acum si o spun ca sa stiti si voi: la S2000, jentile spate sunt mai late decat cele pe fata (asta e usor observabil si stiam) dar ca sa nu se incurce montajul lor japonezii au facut gaura centrala interioara (care se astupa cu capacele cu emblema la fata) de marimi diferite! Deci pe spate dimensiune este clasica (65mm) si se potriveste orice janta, insa pe fata are 70mm si nu va incapea decat o janta de S2000. Rezolvare: mers la strungar cu jentile fata si marit interiorul gaurii centrale cu 5mm si merg ca unse!
              Stie cineva la AP1 este aceeasi chestie sau faza asta este doar la AP2?
              In poza sunt jentile noi, arata super bine pe masina!
              www.xpt.ro - usi de garaj si automatizari - www.usigaraj.com

              Comment


              • asa e si la AP1!

                ignition-team.ro

                Comment


                • Mersi pentru confirmare! Vii la Cisnadioara, Sibiu? Am schimbat locatia, pentru ca au fost aprecieri negative la adresa primei locatii alese.
                  www.xpt.ro - usi de garaj si automatizari - www.usigaraj.com

                  Comment


                  • Noua locatie este Vila Sub-Cetate si detalii am postat la rubrica dedicata intalnirii!
                    www.xpt.ro - usi de garaj si automatizari - www.usigaraj.com

                    Comment


                    • De ieri 15.10.2010 "randunica" nu mai este in posesia mea; a plecat in Asia, continentul unde s-a si nascut!
                      www.xpt.ro - usi de garaj si automatizari - www.usigaraj.com

                      Comment

                      Working...
                      X