STICKERE HONDAFAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mai bine ceva in genul asta (scuze pt calitatea imaginii dar atat poate Paint-ul) pe alt fond....este doar o sugestie.....

    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...FAN_1.JPG.html

    Se mai asteapta propuneri.
    Ex - Honda CIVIC 5D 1.8 M/T SPORT - Milano Red
    In cautare de altceva

    Comment


    • #17
      @tadasus: Daca vrei sa ne ajuti cu niste stickere este deja un model care a fost folosit pana acum:



      w33b00 si doc s-au ocupat la un momentdat de ele

      Discuta cu ei si sunt sigur ca iti vor da design-ul pentru ele. Doritori sunt destul de multi. Ma numar si eu printre ei.
      ticker
      Administrator
      Last edited by ticker; 21-12-09, 14:15.
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #18
        Cui ii trebuie il primeste de la mine pe mail si apoi puteti da comanda.
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

        Comment


        • #19
          Si eu sunt pentru stickere! Ma bag si eu cu cea mai mare placere si nerabdare de a intra in poseseia sticker-elor!
          "Singurele momente cu adevarat valoroase in viata unui om sunt acelea in care sufletul este atins." (Soichiro Honda)

          Comment


          • #20
            Deci, .... se mai fac stickere?
            Daca nu e "unde", repet pot ajuta cu o firma de profil. CDR-ul sa fie.
            2008 Honda Accord 2.4 Executive A/T Nighthawk Black Pearl
            I drive way too fast to worry about cholesterol, but never faster than my angel can fly.
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Don+Luciano/accord/

            Comment


            • #21
              Eu unul nu ma mai bag la facut, dar se pare ca moda tinde in directia:
              am sigla, imi fac singur pe gustul meu (alt fond, transparent sau nu, etc) asadar cine are nevoie de ea, imi lasa un PM.
              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

              Comment


              • #22
                Ar fi mai ok sa se pastreze acelasi model.
                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                2 roti

                Comment


                • #23
                  CDR-ul il am eu... i l-am dar si lui KMR dar nu s-a mai facut nimic...
                  cine are nevoie de sigla vectorizata... o gaseste la mine...
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

                  Comment


                  • #24
                    Pai daca nu deranjeaza pe nimeni, pot demara discutiile cu partenerul care poate realiza aceste stickere si in cazul in care accepta o sa am nevoie de CDR sau imagine vectorizata.
                    In acest caz o sa am nevoie de dimensiunile pe care trebuie sa le aiba pentru a pastra istoricul acestora.
                    2008 Honda Accord 2.4 Executive A/T Nighthawk Black Pearl
                    I drive way too fast to worry about cholesterol, but never faster than my angel can fly.
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Don+Luciano/accord/

                    Comment


                    • #25
                      Dimensiunea celui cu adresa site-ului dedesubt: 20cm*3cm.
                      Subiect de discutie a fost mereu culoarea fondului, albul facut de mine displacand unora, de aici si decizia lor de a si le face (transparente) pe cont propriu.
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                      Comment


                      • #26
                        Sincer,...no offence dar si eu consider modelul transparent mai compatibil cu diverse culori ale masinilor. :?
                        2008 Honda Accord 2.4 Executive A/T Nighthawk Black Pearl
                        I drive way too fast to worry about cholesterol, but never faster than my angel can fly.
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Don+Luciano/accord/

                        Comment


                        • #27
                          Si mie imi place mai mult fondul transparent
                          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                          My cars:

                          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                          Comment


                          • #28
                            pai nu e mai simplu sa facem si asa si asa?
                            adik si transparent si alb....
                            si la o intalnire hondafan le impartim care cum vrea....
                            eu am rama de numere alba de la asko deci as vrea cu fon alb...
                            insa as putea pune si transparent direct pe capota portbagajului....
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

                            Comment


                            • #29
                              Luciano:
                              nu ma simt ofensat ca mi se spune sincer parerea in fata.
                              Prin urmare sa se faca doua feluri si nu vor mai exista discutii de nici un fel. :wink:
                              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                              Comment


                              • #30
                                Don Luciano: cand poti sa le faci? Care sunt costurile?
                                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                                My cars:

                                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                                Comment

                                Working...
                                X