Dealer Acura in Romania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Imi pare rau sa aud asta Bogdane, asa este ... criza asta ne-a stricat multe planuri ....
    Mult success in noul domeniu !!!

    Comment


    • #62
      Pacat... imi pare rau Bogdane de cele intamplate; iti doresc succes in domeniul ales de tine.
      Te asteptam mai des pe forum!
      HONDA Accord

      Comment


      • #63
        Imi pare rau, Bogdane!
        bafta in toate si multa sanatate !

        PS - vrei sa fii primul cu Insight din tara ?
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • #64
          Chiar ma intrebam de ce nu ai mai postat sau de ce nu te-am mai vazut prin 13 Sept. Bafta in noul domeniu si sa ne vedem sanatosi la urmatoarea intalnire a forumului!
          2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
          2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
          2000 Honda S2000 Berlina Black
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

          Comment


          • #65
            Va multumesc tuturor.

            Si daca tot ziceam de mediul in care acest domeniu auto lancezeste, haideti sa va dau o mica mostra de relatii interumane.
            Rasfoind net-ul intr-un moment de relas dupa amintirile unor vremuri in care inca mai dainuia optimismul naiv, am gasit la subsolul unei stiri (culmea, se potriveste cu subsolul conditiei umane!) legate de aparitia showroomului Acura niste commenturi deosebit de sugestive (stirea e pe http://www.mediafax.ro/economic/acur...l?1686;2670056)
            Citez:

            Barbu
            24.07.2008 04:42

            cine??? comsa??? pai acesta poate fi director???un nepriceput fara talent si cu comportament de mahala. il cunosc...am lucrat cu el si l-au dat afara de puturos si tupeist ce era.... pacat ca asa o marca poate fi reprezentata de unii de asa slab nivel.
            posesor acura
            24.07.2008 04:37

            daca acest bogdan se va ocupa de vanzari... va fi un mare cix . acest bogdan a fost dat afara pt incompetenta sa si slabe rezultate in vanzari de cei de la honda. mare mirare cum de mai il mai angajeaza cineva in vanzari auto...!!!! lesini de ras...

            Pe langa faptul ca reaua intentie se vede din satelit (a se observa intervalul scurt de timp intre postari), autorul (despre care am idee cam cine ar fi) nu conteneste a voma resturile degajate de insasi existenta sa lugubra , lansand invective demne de repertoriul Nikita, Simona Senzual, Sexy Braileanca si alte mari somitati ale vremurilor noastre.

            Acesta este, oameni buni, mediul in care viata curge avand ca prioritate comertul cu masini. Avaritia, zgarcenia, lacomia, inselaciunea, neseriozitatea, parvenitismul, nesimtirea, mitocanismul, toate aceste calitati isi gasesc mediu propice aici pentru a creste si se dezvolta. Exact ca bacteriile in vasul de wc. Nu ma refer la o frima anume, nu atac pe nimeni in mod special, ci ma refer la modul cat se poate de general.

            N-am fost omul stralucit in acest domeniu, recunosc, nu am rupt normele niciodata, si nici n-am avut doza de pupincurism necesara supravietuirii si chiar avansarii. Accept sa fiu criticat din motivele anterior enumerate, iar singurul meu tel a fost corectitudinea fata de clienti si dorinta de a-i ajuta, si nu de a-i pacali.

            Dar niciodata nu voi permite acestor redusi mintal subjugati de vise umede de imbogatire si marire sa ma faca pe mine mitocan si cu comportament de mahala. Ah, da comportamanet de mahala am pentru cine il MERITA si probabil ca distinsul domn se credea indreptatit sa merite un comportament adecvat. Ca sa meriti respect, trebuie sa te comporti respectuos.

            Deci, vedeti voi oameni buni, de asta nu mai vreau sa mai am de a face vreodata cu acest domeniu, si daca asta presupune refuzul de a ma mai implica si in acest forum, atunci asta e viata. Oricum, am constatat cu bucurie ca exista oameni care mai au pasiunea necesara pt a se ocupa de el. Pe mine, din pacate, m-a parasit aceasta pasiune.

            Comment


            • #66
              "Cârnaţi" sunt peste tot din păcate.
              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
              2 roti

              Comment


              • #67
                Cainii latra, caravana trece, Bogdane ! Astfel de tarabagisme nu trebuie sa-ti altereze "wa"-ul ! Nu merita sa-ti pierzi timpul cu javrele, crede-ma ! "In tara asta prost facuta...", stii tu cum e inversata ordinea valorilor, deci bunul simt devine jalnic lest in relatiile interumane. Marele pacat consta, de fapt, in pierderea ta de pe site !!!!!!!!

                Comment


                • #68
                  Bogdan, asa e peste tot asa ca n-ai de ce sa pui la suflet. Dar n-ai zis de actualul domeniu de activitate. Ca sunt curios
                  I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                  My cars:

                  '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                  '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                  '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                  '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                  EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                  EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                  EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                  EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                  EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                  EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                  Comment


                  • #69
                    Stiu ca e asa peste tot, dar credeti-ma, nu la nivelul asta.
                    E o mancatorie si o fosgaiala de serpi ce n-ati vazut.
                    Nici nu va puteti inchipui ce-i pe la importatori...nici nu stii daca sa razi sau sa plangi dupa ce auzi ce se intampla. Sunt chestiuni prea penibile pentru a fi dezbatute.
                    Noroc cu criza asta, ca ii mai aduce putin cu picioarele pe pamant (de fapt, pe toata lumea - pana acum aveam doar bani in cap, macar acum ne mai linistim putin). Si asta e de-abia inceputul. Toti vor vedea consecinta politicilor hei-rupiste si fara orizont pe care le-au dus pana acum.
                    In fine, sa fie sanatosi cu ale lor.

                    Acum, o sa radeti, dar m-am bagat pe un fagas pe care l-am inceput cu facultatea (eu facand studii ale integrarii europene). Pe scurt, proiecte de atragere a fondurilor europene pt cercetare. Sunt muti bani de adus si pana acum cei insarcinati s-au ocupat in deradere. Sper sa mai vina si altii pe care sa-i preocupe cu adevarat treaba asta.

                    Comment


                    • #70
                      Un nou venit pe piata?

                      http://www.acura.ro/
                      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                      Comment


                      • #71
                        E de mult tentativa aia de site, apartine unui roman de bine oportunist care locuieste in State, parca. Nu a facut decat sa inregistreze domeniul si atat.

                        Apropo de topicul asta, se poate inchide, pt ca nu-si mai are sensul.

                        Comment


                        • #72
                          hmm... intr-adevar site-ul exista, dar nu are nimic la vanzare sau ceva de genu...
                          '08 Acura RDX

                          Comment


                          • #73
                            http://www.plazaautomall.ro/index.html
                            Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                            ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                            Comment

                            Working...
                            X