Meeting Honda in Ungaria !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pai, pentru cine mai vine...Facem o colana ceva? Ne intalnim etc?
    Rated R for non-stop crude and sexual humour, pervasive strong language and drug content.

    Comment


    • #32
      cine stie mai multe detalii?
      adresa si orice alte cele...
      pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

      Comment


      • #33
        prea multe detalii nu sant de dat , e vorba de un aeroport dezafectat de langa localitatea Kiskunlachaza , aproape de budapesta ... intalnirea honda este sambata 24 aprilie ...
        eu vin , mai am inca un prieten care o sa vina si el , sant sigur ca din timisoara sant mai multi care vor participa ... asa cum spunea si lavinia , poate stabilim ca loc de intalnire timisoara si plecam de aici .
        civic EM2

        Comment


        • #34
          Originally posted by dani View Post
          resita v-a fi prezenta si ea eu unu vin )nebunu bem bere si mancam gulas pana ne cresc cai la masini ))renunt la slatina si numa bine mai pregatesc si eu cate ceva la masina
          Mancam ... si beem .. ca nu am cum sa termin swapul pana atuncea .. si na.. decat sa ma grabesc si sa o fac lata .. mai bine incet si sigur
          Dezmembrez civicuri generatia 92-95 0721 635 975 sau 0766 312 515

          Comment


          • #35
            Ne vedem in Ungaria! Vedeti ca va trag de maneca pe toti care va vad romani )
            www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

            Comment


            • #36
              Noi plecam in noaptea asta la 2 din Pitesti.
              Pentru cei interesati sa vina si vor sa ne intalnim, pm me ca sa schimbam numere de tel
              Rated R for non-stop crude and sexual humour, pervasive strong language and drug content.

              Comment


              • #37
                noi din pacate suntem ca la usa cortului, urmam sa intram la incasari si stam ca pe jar in 23 => lipsa noastra din peisaj...

                Va uram distractie mare si asteptam poze!
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #38
                  Niste poze de la intalnire (n-am fost eu, doar le-am primit)
                  http://indafoto.hu/miki3d/2010_04_24...kunlach/page/1
                  http://picasaweb.google.com/11328360...daNap20100424#

                  Si cin' sa fie aici?
                  http://indafoto.hu/miki3d/image/7585887-d7f7fed0/281215
                  Civic K20 Black Pearl
                  Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
                  Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

                  CRX delSol ESi Black
                  <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

                  Comment


                  • #39
                    Dar aici: http://indafoto.hu/miki3d/image/7585959-06b88705/281215 ?
                    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                    My cars:

                    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                    Comment


                    • #40
                      Asta e CORSE

                      Comment


                      • #41
                        A fost o nebunie totala ... romaneste .. FOARTE TARE pacat ca nu ati putut sa ajungeti ...
                        Dezmembrez civicuri generatia 92-95 0721 635 975 sau 0766 312 515

                        Comment


                        • #42
                          NEbunule nu ti-am vazut masina pe acolo! Nu as putea sa zic exact,dar in principiu au fost peste 900 de Honde prezente. Acum am ajuns si noi. O sa va pun aici linkul cu pozele facute de noi cand vor fi gata..Momentan lucram la numarul 3 al revistei.
                          www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                          Comment


                          • #43
                            Pai eu nu am fost cu a mea ... cand am mers am mers cu luci cu s2k u albastru .. si am venit cu altcineva ... masina mea e inca in lucru .. si s-ar putea sa terbuiasca sa ma lungesc pentru ca nu am fonduriile necesare inca pentru piesele care imi trebuiesc sa pot inchide motorul ..
                            Dezmembrez civicuri generatia 92-95 0721 635 975 sau 0766 312 515

                            Comment


                            • #44
                              Multe si frumoase masinute, asteptam sa apara si Lavinia, cu siguranta posteaza si ea poze!
                              pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                              Comment


                              • #45
                                Intalnirea Honda a fost super! Foarte multe masini, unele mai modificate pe exterior, alte strict pe performanta.Am avut ce vedea si auzi :P
                                Foarte multa lume, ceva curse, schimbat pareri, cu totul o intalnire exceptionala, mai ales ca nu se intampla se vezi zilnic atatea Honde, atat de diferite, intr-un singur loc.Un feeling de nedescris pentru atata pasiune

                                Cateva poze:


                                Rated R for non-stop crude and sexual humour, pervasive strong language and drug content.

                                Comment

                                Working...
                                X