Intalnire Internationala Honda 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @galileo : nu ai reusit sa aflii cine a castigat la categoria ta si cu ce timp ?
    si da , ai dreptate in ceea ce priveste ospitalitatea si bunavointa oamenilor de acolo ... mai ales unguroaicele :wink:
    civic EM2

    Comment


    • #47
      multumesc pt detalii. eu chiar sunt interesat sa particip la o astfel de intalnire. ar fi super daca cea din august ar fi organizata cu prilejul cursei de F1 de la hungaroring (3 aug)... oricum daca anul asta am ratat evenimentul, anul care vine voi fi acolo cu siguranta.
      Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

      Comment


      • #48
        Din pacate, din ce stiu pana acum, la anul nu va mai fi la Hungaroring. Intalnirea de anul asta a fost speciala, clubul Honda a implinit 10 ani. Iar pe calendarul HRing nu mai apar "open-days" vara asta

        Dar, se mai organizeaza evenimente pe circuit prin diverse cluburi, cum aflu ceva va anunt.

        adi, din ce am vazut foile atunci seara, era 2:41 timpul cel mai mic. Eu sunt foarte multumit, nici nu conteaza pana la urma primul timp. Acul ala de par l-am ratat de fiecare data, deci numai de-acolo mai scot 3-4 secunde.
        Civic K20 Black Pearl
        Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
        Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

        CRX delSol ESi Black
        <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

        Comment


        • #49
          eram doar curios daca a fost crx-ul ...
          si cred ca urmatoarea intalnire va fii pe panonia , sau cel putin asa zicea un tip de acolo ... ramane de vazut .
          p.s. foarte frumoase pozele tale ...
          civic EM2

          Comment


          • #50
            @galileo : banuiesc ca nu le aveai in colectie http://hondagallery.flix.hu/main.php?g2_itemId=83388
            http://hondagallery.flix.hu/main.php?g2_itemId=83388
            civic EM2

            Comment


            • #51
              ptiu....fotogenic mai sunt ops:
              apropos, biletul tau a fost necastigator, ti-l inapoiez daca vrei, l-am pastrat sa il vezi. la ale mele se pare ca cineva a avut mana norocoasa :P
              Civic K20 Black Pearl
              Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
              Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

              CRX delSol ESi Black
              <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

              Comment


              • #52
                Felicitari pentru locul obtinut Galileo :supz:
                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                2 roti

                Comment


                • #53
                  Originally posted by galileo
                  la ale mele se pare ca cineva a avut mana norocoasa :P
                  da da :lol: :lol:
                  civic EM2

                  Comment


                  • #54
                    @ galileo : ai zis ca te-ai plimbat cu ITR. care din ele? DC2 sau DC5?
                    ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
                    '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

                    Comment


                    • #55
                      DC5, cea alba din poze
                      Civic K20 Black Pearl
                      Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
                      Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

                      CRX delSol ESi Black
                      <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

                      Comment

                      Working...
                      X