IOJEN: '07 Honda Civic Type-R, Alabaster Silver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    :lol: imi amintesc! inca nu-s in stare sa raspund la provocari ops: dar mai vorbim, cat de curand :twisted:

    Cateva impresii recente despre consumul masinii: Ieri m-am intors din Fagaras si cifrele arata cam asa: 600 km (la dus prin Ploiesti, Zarnesti si pauza in Victoria iar la intors pe V. Oltului) cu o medie de 9.7l/100km. Am condus si calm dar si mai voiniceste iar pe serpentine masina e de vis.
    '07 Honda Civic Type-R

    Comment


    • #17
      Pacat in ziua aia chiar nu aveam cu cine sa ma dau ... !!!!
      2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

      B 99 Y K R

      Comment


      • #18
        Lasa omu sa se obisnuiasca cu masina si o sa ai cu cine sa te dai, vrei sa il omori ianinte de vreme?
        '07 Accord 2.0 M/T Sport Special Edition Dark Mocha
        PH 10 BMO
        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Vi_n/

        Comment


        • #19
          Iojen, fi bine venit printre noi!
          Felicitari pentru masina ta, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri cat ami mult de ea!
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #20
            in sfarsit una argintie .......... sa o stapanesti sanatos ....
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/kick/

            Alfa Romeo 156 V6 24V

            Comment


            • #21
              mai e una argintie la mine la munca (Unirii), doar ca el locuieste aici (e un nene mai in varsta) si daca nu ma insel mai are un CRV nou :wink:
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

              sigpic

              Comment


              • #22
                aaaa ..... vroiam sa zic in sfarsit una argintie pe forum .... ca asa prin oras am mai vazut ... e una ( B xx MYZ ) pe stradute intre barbu vacarescu si tei dar se pare ca nu e si pe forum ....
                iar pe iojen cred ca l-am zarit prin Victoriei pe la 12 azi noapte ...
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/kick/

                Alfa Romeo 156 V6 24V

                Comment


                • #23
                  eram la alergat prin herastrau :lol:

                  eu am resedinta prin tei dar pe B xx MYZ nu l-am vazut . am in schimb vecini pe un civic 5d negru si un civic sedan care parcheaza pe otesani :lol: in ultima vreme n-am mai vazut sedanul...
                  '07 Honda Civic Type-R

                  Comment


                  • #24
                    Salutare ! Nu am mai postat pe aici dar am vazut ca am fost reperat in oras.

                    ticker eu sunt nenea in varsta de la Unirii cu Typer R si CRV. Am 35 de ani cred ca nu e mare diferenta intre noi daca esti senior Project Manager veritabil

                    Comment


                    • #25
                      diferenta de varsta intre noi nu e mare, doar 10 ani... dar uneori inca ma consider pusti :lol: eu imi parchez Civicul in fata, langa pista de biciclete, dar trec des pe langa Type R-ul tau :wink: Frumoasa masina ops:
                      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Iojen pune cateva poze cu masina!

                        Comment


                        • #27
                          vreau sa montez un HU, unde ma duc?

                          n-am mai scris demult... dar acum am nevoie de sfaturi. dupa 2 ani nu-s satul de rev-urile de sub capota, insa usor usor am ajuns la concluzia ca pe drumuri de sute de km e loc de putina muzica.

                          trebuie sa fac urmatoarele: cumpar HU, cumpar boxe, le instalez fara sa patesc vreo boacana asa cum am citit ca au patit colistasi. dar nu prea ma pricep asa ca intreb:
                          ce HU sa iau (vad ca multa lume lauda becker)?
                          ce boxe/cate ca sa pun pe masina?
                          cine mi le monteaza?

                          ps. am de gand sa dau cam 3000 de roni iar ce cumpar sa poata fi upgradat pe viitor (as lua un HU mai bun, iar boxe/amp mai vedem

                          mci,
                          eugen
                          '07 Honda Civic Type-R

                          Comment


                          • #28
                            Salut ...
                            Ti-am tot vazut masina de vreo 2 - 3 saptamani prin service pe la ASKO ... ceva probleme?

                            Eu mi-am schimbat si HU si boxele si toate cablurile etc...si mai sunt cativa cu modificari in genul asta ... depinde ce vrei tu sa faci prin muzica...sount quality, sau sound performance...
                            Masina mai este in garantie?
                            Vino duminica in poli la intalnire...si discutam mai multe acolo
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/tucuras/

                            Comment


                            • #29
                              da, au foat ceva probleme: drumurile din patria muma dar nici eu nu am avut mila. tu erai cu ctr-ul albastru?

                              acu m-am intors din tg jiu (sohodol) asa ca nu am citit de intalnire. impartirea aia e prea pretentioasa pt ce vreau eu dar sa zicem calitate
                              '07 Honda Civic Type-R

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Iojen View Post
                                da, au foat ceva probleme: drumurile din patria muma dar nici eu nu am avut mila. tu erai cu ctr-ul albastru?

                                acu m-am intors din tg jiu (sohodol) asa ca nu am citit de intalnire. impartirea aia e prea pretentioasa pt ce vreau eu dar sa zicem calitate
                                Am inteles...
                                Da, eu eram.
                                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/tucuras/

                                Comment

                                Working...
                                X