IOJEN: '07 Honda Civic Type-R, Alabaster Silver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IOJEN: '07 Honda Civic Type-R, Alabaster Silver

    Salut!

    Am indraznit in sfarsit sa postez si eu cu putin ajutor din partea lui tokyodream. Masina o am din sept. anul trecut, inainte cu o luna sa iau si permisul. Nu cred ca m-am grabit :d E varianta race cu clima, alabaster silver si am luat-o de la Asko (mci Bogdane pt asistenta de dupa!). Pana acum am putin peste 2500 km din cateva drumuri la Busteni si 2 la mare la parinti in rest inca ma acomodez cu ea pe drumul pana la servici in aglomeratia din Bucuresti.
    Am avut asteptari foarte mari de la masina si pana acum nu am fost dezamagit. Nu-mi inchipuiam ca voi putea conduce atat de usor masina asta fara un pic de experienta anterioara insa pana acum nu pot decat sa zic ca-mi traiesc un vis.
    Mi-ar fi placut sa pun si poze dar n-are cine sa-mi faca iar eu nu ma vad prea curand cu preocupari in directia asta.

    Noroc!
    '07 Honda Civic Type-R

  • #2
    Bine ai venit!
    S-o porti sanatos :wink:
    Vrem poze!
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • #3
      Welcome to the club! Felicitari si sa te bucuri de ea! artyman:

      Ai cam sarit doua clase :lol: De obicei am ceva impotriva celor care de incepatori incep de pe masini puternice. E o vorba: With great power comes a great responsability!

      Cu speranta ca vei fii un sofer responsabil :lol: iti urez din nou toate cele bune si sa nu te vad la tv asa:







      :lol:
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #4
        Ei, ei [-X Sa nu intram in subiecte neplacute. Iojen sa ai mare grija de ea si de tine cand o conduci, mai ales in Bucurestiu asta.
        '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
        '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

        Comment


        • #5
          Am cam sarit, intr-adevar :twisted: Mci pt caldura cu care ma primiti! si pt sfaturile primite :lol:
          '07 Honda Civic Type-R

          Comment


          • #6
            Te saluta si dumiflo :wink:

            Deocamdata printr-un citat de la Intalniri Spontane :lol:

            Originally posted by dumiflo
            piata charles de gaulle , civic type-r - alabaster silver , cu nr de CT
            salutare constantene ! :wink:
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • #7
              cam 8 ore pe zi masina sta p-acolo
              '07 Honda Civic Type-R

              Comment


              • #8
                bine ai venit artyman:
                ex CL7 AT 2006
                CN1 Sport 2005
                KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                Comment


                • #9
                  Bravo domne' ! Frumoasa masina ti-ai luat . Fii vigilent ( in trafic ) !
                  Totusi vrem fotografii!
                  P.S. Cine este in fotografiile de la stiri?
                  I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                  My cars:

                  '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                  '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                  '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                  '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                  EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                  EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                  EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                  EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                  EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                  EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                  Comment


                  • #10
                    nu e aici.....
                    ex CL7 AT 2006
                    CN1 Sport 2005
                    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                    Comment


                    • #11
                      Si acum nici la volan nu cred ca mai e.

                      Felicitari pt masina, sa o stapanesti sanatos si fara neplaceri de orice natura!
                      Honda Civic Type R
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/DR_Vlad/?g2_page=2

                      Most people shout "f**K " just before they lose control of a car... but i say "Hold my beer and watch this!"

                      Comment


                      • #12
                        Primul FN2 silver de pe forum

                        Sa o stapanesti sanatos!
                        Uite ca exista exemple si de soferi care sunt responsabili cu masini mai puternice :P
                        Ma rog ... nu te-am vazut prin trafic ca sa confirm :lol:
                        ex-FN2 owner
                        Loved it every second!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ticker
                          Te saluta si dumiflo :wink:

                          Deocamdata printr-un citat de la Intalniri Spontane :lol:

                          Originally posted by dumiflo
                          piata charles de gaulle , civic type-r - alabaster silver , cu nr de CT
                          salutare constantene ! :wink:
                          merci ticker !
                          salutare @Iojen ... sa o stapanesti sanatos !
                          '18 BMW X1 18xd
                          '15 BMW i3 range extender
                          ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                          Comment


                          • #14
                            multumesc de urari si de primire! abia astept sa ne vedem la vreo intalnire.
                            '07 Honda Civic Type-R

                            Comment


                            • #15
                              Cred ca am avut okazia sa ne vedem !!! Eram amandoi la intercontinental viram la stanga tot amandoi !!! Erai cu un prieten i masina si aveai semnu de incepator in geam :lol: !!! Yo ii dadeam cox :twisted: !!!! Sa o stapanesti sanatos !!! Si fara incidente !!!
                              PS E foarte responsabil ca sofer ... eu il atatam ... dar fara nici un efect !!!
                              2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

                              B 99 Y K R

                              Comment

                              Working...
                              X