What fits Accord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Rumburak, thanx for a superb job this far. Zillion thanx

    Razvane, spune de plasa, ca eu am frecvent tot felul de obiecte care aproape zboara prin portbagaj. Nu pachetul legislativ, dar tot felul de bagaje mici.

    Comment


    • #32
      Anvelope 17" bridgestone potenza diverse modele aici http://ssl.delti.com/cauciucuridirect/start.html

      Eu mi-am ales Potenza RE 040 225/45 R17 91Y BW, BZ la 468 ron la care se adauga 40 pt faptul ca iei doar 1 cauciuc... in rest timp de livrare 7 zile lucratoare, seriosi si marfa made in japan ...
      Honda Accord 08, 2.0 SSE, Dark mocha

      Comment


      • #33
        plasa este cea originala am comandat-o la ATI.60 E fara T.V.A. daca retin eu bine!
        ex CL7 AT 2006
        CN1 Sport 2005
        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

        Comment


        • #34
          Originally posted by razvan p.
          plasa este cea originala am comandat-o la ATI.60 E fara T.V.A. daca retin eu bine!
          60 iepurasi fara TVA? n-ai glumit, e ceva pret

          Comment


          • #35
            Originally posted by razvan p.
            ... 5.folie Llumar-620 ron(toata masina)
            ...
            Man, sigur e 620 ron toata masina? Ca ma uit aici si parca nu se pupa ...
            Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

            Comment


            • #36
              anul trecut am puso!620 ron pe factura!toata masina!la A.G.E.R. in iasi!-scuze pt geamuri.... ops: ops:
              ex CL7 AT 2006
              CN1 Sport 2005
              KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

              "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

              Comment


              • #37
                Asaa, geamuri da.
                Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

                Comment


                • #38
                  salut,
                  Am un Accord 2.2 cu piele deschisa la culoare si as dori sa va intreb daca voi aveti presuri din material textil de culoare deschisa si de unde le-ati cumparat .Am sunat la Asko dar un pret de 330 ron ,i se pare prea mare.Ati gasit in alta parte ceva mai ieftin

                  Comment


                  • #39
                    Asadar vrei si din material textil si de culoare deschisa ...
                    Presupun ca te descalti inainte sa intri in masina.
                    Eu am presuri textile cadou de la Asko insa sunt inchise la culoare. Iarna trebuie depuse mai eforturi ca sa le mentii cat de cat curate).
                    Una peste alta, daca tii neaparat, cumperi cativa metri de mocheta in ce culoare vrei, cauciucata pe dos (sa nu treaca apa) o tai si o surfilezi la o croitorie. Obtii cam aceeasi treaba, bineinteles daca poti trai fara sa scrie Accord pe presul de la sofer. De 330 de ron iti faci mai multe seturi sa ai de schimb cand le duci la curatatorie

                    PS:
                    pentru tipare iti stau la dispozitie
                    Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

                    Comment


                    • #40
                      pe presurile originale scrie "accord"? pe ale mele (cadou de la dilar) nu scrie nimic. or fi presuri de luk oil? :lol: :lol:
                      Honda Accord Executive 2.0 M/T Carbon Bronze Pearl
                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/tgc/

                      Comment


                      • #41
                        :lol:

                        Nu ma descalt cand urc in masina, dar cele de culoare deschisa vara merg bine ,iarna am avut de cauciuc pe care le-am luat de la dealer odata cu masina problema e ca a venit caldura si miroase a petrol in masina de la presuri (sunt de proasta calitate) .Caut sa cumpar presuri de material deschise la culoare si nu neaparat sa scrie accord pe ele ,tin la imagine dar nici asa.

                        Comment


                        • #42
                          Da, scrie Accord, doar ca ale mele sunt de cauciuc

                          Btw, am si eu o intrebare, Oz Ultraleggera F1 edition 7x17 se potrivesc? Vad ca in tabel apare doar 35 Anniversary.
                          ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                          Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                          Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                          Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                          Comment


                          • #43
                            Pt Accord exista doar Ultraleggera 8x17 ET48 sau ET40 .

                            @Rumburak, jantele originale Honda au ET 55.

                            Comment


                            • #44
                              OK, se pare intr-adevar ca avem ET 55. Asta baga roata un pic mai sub aripa.
                              Asadar:




                              variante:
                              Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

                              Comment


                              • #45
                                Un subwoofer de calitate pentru a completa sistemul audio ? Si daca se pune subwoofer trebuie si amplificator ?

                                Si modelele de eleroane pt accord cat costa la dealer ? Am inteles ca e unu mai mic si unu mai mare. Cam care sunt preturile la dealer ?

                                Multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X