TICKER: '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, Champagne Silver Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bravo si sa o folosesti cu placere.

    - e identica cu a mea - culoarea + interiorul.

    crede-ma, nu iti va parea rau de achizitie. vor aparea mici probleme ici-colo, greierasi, soricei sau cum s-or numi, dar scoate tot ce poti din ea.

    p.s. - de ce dureaza asa mult la RAR, adik 11 zile mi se pare enorm.
    honda civic 5d 1.8 champagne silver, senzori parcare

    sibiu SB-11-WAW

    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/vladone/

    Comment


    • #17
      pai e programata doar pe 31 Ianuarie la RAR (mai repede nu se putea fara pile - am dar am dat destul la ele)... + pana sunt gata preferentialele... 8)

      L.E. am vazut cand ti-ai luat-o ca a ta e ca a mea... doar ca eu o sa merg cu ea mai mult prin Bucuresti :wink:
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #18
        Congratzzzz . In sfarsit .......... Sa te bucuri de ea si cat mai multe beculetze rosii (6 la numar ) , aprinse zilnic . . :P
        2.0 TFSI Stage 3 by REVO TECHNIK - Now 360 bhp .. Target - 390 bhp

        Comment


        • #19
          Originally posted by razvan p.
          daca ai condus o singura data o masina cu xenoane nu mai vrei altceva dupa aceea.
          pt informatii suplimentare cautati-l pe doc! :wink:
          Sincer eu nu sunt asa impresionat de xenoanele de pe civic
          In schimb am mers cu un A6 ... muamaaaa
          ex-FN2 owner
          Loved it every second!

          Comment


          • #20
            pai civicul are in far lupa?din cate stiu eu nu!si atunci prob apar din capul locului!daca este asa!
            dar mergi cu accord cu xenon!un prop de octavia2 care ma innebunea cu xenoanele lui s-a urcat la mine si a ramas cu gura cascata!bine am hid-uri de 6000.adica mai albastrui.cele stock sunt 4200 adica mai alb-violet!
            oricum trebuie studiata treaba!
            ex CL7 AT 2006
            CN1 Sport 2005
            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

            "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

            Comment


            • #21
              Eu am zis de mai demult cand remarcau altii pe Civicurile lor ca faza scurta e cam slaba ca voi apela la doi colegi, unul cu xenoane de fabrica si unul cu after market ca sa vad care e diferenta. Ca temperatura ma gandesc la 4300 K
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

              sigpic

              Comment


              • #22
                daca nu ai far cu lupa nici nu poti pune altceva!fara lupa 6000 orbesc la propriu.
                ex CL7 AT 2006
                CN1 Sport 2005
                KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                Comment


                • #23
                  pai si Civicul Executive echipat cu Xenoane din fabrica e fara lupa si au temperatura de 4300K. De asta nici nu vreau altceva :wink:
                  '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    yep.roger that!
                    ex CL7 AT 2006
                    CN1 Sport 2005
                    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                    Comment


                    • #25
                      Salutare,
                      Ce pot sa zic sa o stapanesti sanatos si cat mai putine evenimente ne placute.
                      Cred ca a meritat asteptarea si vei fi multumit de ea.
                      Apropo de Xenon merita am vazut si eu una azi in oras cu xenoane si e super cred ca o sa ii pun si eu dar mai intai sa vorbesc cu cei de la reprezentanta sa vad ca sa nu pierd garantia. :wink:
                      2017 DACIA Sandero stepway 0.9Tce + easy r
                      EX-2007 CIVIC 1,8 I-VTEC 140CP

                      Comment


                      • #26
                        Nu cred ca afecteaza garantia. Sunt doar becuri :lol:
                        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          felicitari !
                          sa-ti traiasca bejulica !

                          vrei xenoane ? i-ati !
                          uite-le aici pe ale mele
                          '18 BMW X1 18xd
                          '15 BMW i3 range extender
                          ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                          Comment


                          • #28
                            Multam' ! :wink:

                            Xenoanele sunt pe locul 2. Deocamdata am dat comanda la senzori (ca ai tai dumiflo) si ma gandesc daca o sa ii vopsesc si eu... Te oferi voluntar acu' ca ai experienta? :lol:
                            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              cum sa nu ! ...daca vii la Paris :twisted: ... cu toata placerea te ajut
                              '18 BMW X1 18xd
                              '15 BMW i3 range extender
                              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                              Comment


                              • #30
                                eee... as vrea io sa vin :lol: astept pana te intorci :P

                                Chiar... ti-ai abandonat civicul tau in Bucuresti?
                                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X