SHADOWZZ: '90 Honda Civic CR-X 1.6L, Red

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fa si tu un filmulet 0-150 km/h

    Comment


    • Originally posted by iml View Post
      fa si tu un filmulet 0-150 km/h
      chiar nu-i vad rostul, vino la legale si ai sa vezi

      Comment


      • Originally posted by shadowzz View Post
        Imi pare rau dar ce ai avut tu nu a fost honda turbo. A fost un experiment esuat.
        Imi mentin opinia ca e prima honda din romania ( a se intelege facuta in romania ) care merge si nu face poc din 3 in 3 luni.

        Comment


        • Parca e prima sau singura masina care se strica. Un S2000 in Tm daca nu ma insel tot inaintea ta a fost. Mai era si un Accord turbo, si de ala ai uitat, nu? Suferi un pic de tine, nu gluma

          Comment


          • Nu stiu ce honde turbo ai mai vazut tu si unde le-ai vazut ... tinand cont ca nu ti-am vazut piciorul la nici o cursa dar daca zici tu asa o fi.
            Nu stiu despre ce accord vorbesti ... chiar nu stiu... pana la urma ce strada cauti ?
            Eu frustrat ? ahhahahahahaa .... bine amice .. cum zici tu )
            '91 Honda Crx modelul T

            Comment


            • rog nu moderator sa faca curat pe aici.
              '91 Honda Crx modelul T

              Comment


              • Sa zica ce vrea sa dispara si vom face, dupa mine insa nu prea stiu ce sa sterg si ce sa las.
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment


                • de la postul 118 pana la ultimul post , inclusiv acesta ) mersi
                  '91 Honda Crx modelul T

                  Comment


                  • Potolitiva si hai sa fim baieti mai presus de toate ,bafta cu masina nu te lua dupa nimeni prima sau ultima este Honda turbo in Ro asta conteaza nu sint multe ..... bafta.

                    Comment

                    Working...
                    X