Intalnire Honda pe circuit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cititi, va rog, si mesajul meu e sus, v-am pus cateva piste din tara, poate va ajuta cu ceva
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • #17
      Hai sa scriu tot aici, sa nu mai fac alt topic: la sfarsitul lui septembrie (adica 29-30 sept) merg cu inca niste prieteni la scoala de pilotaj Titi Aur.
      Gasiti detalii aici (http://www.pilotaj.ro/articole.php?categorie=7), e vorba de cursul de conducere sportiva. Ideea este ca ar mai fi niste locuri libere, asa ca daca e cineva interesat sa scrie aici sau sa imi dea PM.
      Civic K20 Black Pearl
      Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
      Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

      CRX delSol ESi Black
      <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

      Comment


      • #18
        din cate stiu eu circuitul din bacau se poate inchiria daca suntem mai multi si e valabil si pt masinile personale.dar e bun doar pt teste comparative...altfel se risca mult...... 8)
        ex CL7 AT 2006
        CN1 Sport 2005
        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

        Comment


        • #19
          indiferent unde ma bag si eu. Chiar la Hungaroring
          Honda Civic 2.2 i-CTDI Ex - NEGRU MAT; 170CP; ambient blue light; praguri x-treme; capota "carbon"; eleron sport; etriere sport rosii; spoiler si praguri TSS Tuning.

          Comment


          • #20
            PrimulDak, ai PM.
            dics, mai cauta-ma pe mess.

            Pentru cine mai vrea la nea Titi, sa-mi spuna azi sau cel tarziu maine, ca deja trebuie sa ii dau lista si sa facem plata.
            Civic K20 Black Pearl
            Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
            Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

            CRX delSol ESi Black
            <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

            Comment


            • #21
              Apropo... cica la sfarsitul lui septembrie s-ar organiza un week'end prelungit de trackdays la Seres in Grecia... 4Tuning isi baga coada pe acolo... o sa pun link cu detalii dak e ceva
              The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



              DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

              Comment


              • #22
                Cineva amator pentru Nurburgring vara asta?
                http://www.nuerburgring.de/Track-days.288.0.html

                Nu stiu nici eu sigur cand vreau sa merg, daca ne adunam cativa stabilim si data.
                Civic K20 Black Pearl
                Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
                Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

                CRX delSol ESi Black
                <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

                Comment

                Working...
                X