47GAL: '07 Honda Civic Sedan ES 1.8L A/T, Neutron Blue

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    felicitari pentru masina, sa o stapanesti sanatos fara evenimente.
    consumul trebuie sa mai scada, dar, depinde foarte mult si de cum conduci.
    intr-un oras ca hunedoara ar trebui sa te apropii de consumul din carte, daca erai in bucuresti, era mai greu sa obtii consumul dat de fabricant.
    civic 5D - 2,2 ctdi 140cp

    Comment


    • #17
      Una din multele Honde din Hunedoara isi face aparitia si aici!
      Sa o stapanesti sanatos si la multi km fara probleme!
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #18
        Imi pare rau ca n-am putut veni la intalnirea de la Poiana Brasov,dar abia astazi m-am intors de la mare. Se pare ca in ceea ce priveste consumul,se apropie de cel precizat de fabricant :Bucuresti - Eforie, (autostrada: 130 km /h pe tot parcursul autostrazii), consum mediu (3 persoane in autoturism) : 6.2 l/100km. Cum vi se pare ? Pe cand urmatoarea intalnire ?

        Comment


        • #19
          Consumul e mai mult decat decent!
          Urmatoarea intalnire la asa un nivel, doar la anul, dar cele regionale sunt mai dese, doar ca tu esti cam intre ele, TM vs. B!
          Aveti si voi multe Honde in Hunedoara, doar ca sunt conduse de alt gen de oameni decat cei de aici de pe forum. :roll:
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #20
            Nu spun ca nu sunt honde in Hunedoara, ma refeream strict la civic sedan modelul nou.
            Interesant salutul cu farurile intre honde, nu stiam pana azi cand am citit pe forum.Acum multi ani se practica intre "trabantisti". Gresesc ?

            Comment


            • #21
              se practica si acum si se va practiva multi ani de acum in colo

              Comment


              • #22
                Salut.
                Masina a ajuns la mine.
                As vrea sa incep cu revizia, ce ulei imi recomandati la 82.000 km?

                Comment


                • #23
                  Ce parere aveti de ENEOS 5w30?

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Mkn View Post
                    Ce parere aveti de ENEOS 5w30?
                    daca e Sustina e ok
                    Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

                    … Jazz do it ...

                    Comment


                    • #25
                      Va salut
                      Nu stiu exact unde ar trebui sa postez, asa ca va intreb aici...
                      Dintr-o data, s-a aprins becul de la airbag, rosu in bord si nu se mai stinge.. aveti idee ce ar putea fi mai exact?

                      Comment

                      Working...
                      X