STI (Tom): '05 Honda Civic Type-R, Milano Red

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acu, cand ma uit la filme, imi pare rau ca eram si io in masina si o treime din filmare e fatza mea :| Trebuia camera pusa putin mai in fatza sau mers fara pasager. Oricum sunt foarte check filmarile, poate facem altele in aprilie daca reusim sa ne mobilizam, desi tot atunci se merge si la Nurburgring, si suna foarte tentant a doua varianta. Vezi si tu, poate reusesti o deplasare

    Comment


    • Foarte bine man
      Felicitari! Circuitul e foarte frumos si se preteaza mult mai bine unui CTR decat Monza datorita virajelor.
      Monza e mai rapida si mai "dreapta" o pista mai mult de motor si de frane.

      Am vazut ca ti-a plecat de cateva ori. Inteleg ca ai avut 2.1 in gume deci eu cu 2.4 pe umed am gresit din start....

      Una peste alta masina impinge foarte bine si multa bafta in continuare!
      Saptamanile urmatoare "ma intorc" si eu in pista. Mai am putine lucruri de pus la punct inainte

      Comment


      • 2.1 sau 2.0 numai tin minte exact deoarece setarea am facut-o acolo pe loc, multam mult baieti, ma bucur ca va plac filmuletele, merci si tie achime ca te-ai ocupat!
        paulica tata ce pastile arunci si tu... sper sa ne vedem oriunde ne-om vedea si de acolo ne descurcam noi
        Most sports require only one ball, motorsport requires two...

        "how to make it in zi undistry or life"

        Comment


        • no problem

          o sa pun si un tag in filmulet sa stie lumea ca e vba de o Corolla T-Sport mitt kompressor
          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

          Comment


          • Thread closed, sa ne auzim cu bine baieti!
            Most sports require only one ball, motorsport requires two...

            "how to make it in zi undistry or life"

            Comment


            • sold????
              ex CL7 AT 2006
              CN1 Sport 2005
              KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

              "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

              Comment


              • da man
                Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                "how to make it in zi undistry or life"

                Comment


                • ce pot sa spun..imi cam pare rau!faina masina....realizare de nota 10!era o "piesa pe forum"!!!acum poate il trimiti pe noul propietar pe forum!ar fi pacat sa se piarda!

                  iar daca banutii iti folosesc las ca faci tu alta!sau poate dai de un threat pt SUBI?mai e prin menajeria ta?
                  ex CL7 AT 2006
                  CN1 Sport 2005
                  KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                  "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                  Comment

                  Working...
                  X