Pasii achizitionarii unui model Honda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    mda.....ce sa zic, asa o fi. important pt mine in momentul asta e ca trebuie sa gasesc alta solutie. mi s-a explicat ca nu se poate, am inteles si urmeaza sa vad ce fac in continuare. Eu sper sa gasesc o solutie cat mai rapid. toate cele bune
    Honda HRV 1.5 M/T, White Orchid Pearl

    Comment


    • #92
      Salut,
      sunt putin off topic dar stiti unde as putea face un drive test cu Civic 5D 1.8 ca la Cluj-Napoca unde sunt, nu au masina.

      Comment


      • #93
        poate gasesti un frate de forum prin zona sau vezi alt dealer:

        http://www.hondatrading.ro/dealeri.html
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • #94
          Imi e mai greu sa ajung in alt oras (Sibiu, Baia Mare), mi-ar fi usor sa ajung la Oradea dar nu e dealer acolo.

          Indraznesc sa rog un coleg de forum din Cluj pt. o tura cu Civic 5D 1.8, pt. care i voi fi recunoscator.

          Comment


          • #95
            Chiar nu e nici un coleg de forum din Cluj cu Civic 5D 1.8 MT? Numarul de Civicuri 5D din Cluj le cam numeri pe degete, dar totusi eu sper ca va fii unul binevoitor sa imi arate ce poate aceasta "masina de vis". Dau o bere si chiar mai multe.

            Comment


            • #96
              In curand se va mari "flota" de Honde de la firma la care lucrez.
              Un coleg este interesat de achizitionarea unui Accord 2.0 Executive.

              Daca aveti o oferta interesanta nu ezitati!
              Multumesc.
              '18 BMW X1 18xd
              '15 BMW i3 range extender
              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

              Comment


              • #97
                dumiflo,

                noua sau SH?
                sigpic
                Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Quicker View Post
                  dumiflo,

                  noua sau SH?
                  nou-noutza.
                  merci
                  '18 BMW X1 18xd
                  '15 BMW i3 range extender
                  ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                  Comment


                  • #99
                    A cumparat cineva vreo honda prin honda finance? sunt curios sa stiu daca are vreun avantaj fata de un credit obisnuit.

                    Comment


                    • Originally posted by andrei.g View Post
                      A cumparat cineva vreo honda prin honda finance? sunt curios sa stiu daca are vreun avantaj fata de un credit obisnuit.
                      Salut,

                      Conditiile sunt relativ bune, ai o dobanda de 3,9% daca faci o finantare pe 12 luni, sau 5,9% intre 24 si 60 de luni. Dobanda este fixa. Indicat insa este sa o poti lua prin leasing pe firma deoarece conditiile impuse de BNR pentru persoane fizice sunt criminale!

                      Comment


                      • Te referi la conditiile puse pentru a cumpara masina prin credit?

                        Comment

                        Working...
                        X