ASKO International (Bucuresti) - Chiajna & Giulesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ASKO International (Bucuresti) - Chiajna & Giulesti

    Ne aliniem si noi initiativei lui Bogdan si deschidem acest topic pentru o transparenta atat de necesara.

    Date contact:

    Alin Dinca
    Tel: 0724 550 055
    alin.dinca@hondaauto.ro

    Ioan Bilciurescu
    Tel: 0723 287 439
    ioan.bilciurescu@hondaauto.ro


    Asko International
    Cal. 13 Septembrie 71-73
    Sector 5, Bucuresti
    Tel: 021 410 04 60
    Fax: 021 410 04 68
    vanzari@hondaauto.ro
    www.hondaauto.ro
    '07 Honda Civic Type-R
    '06 Honda Accord
    '08 Honda Hornet

  • #2
    Salut Vale,

    Sa inteleg ca sunteti singurul dealer care are un CIVIC la drive test? Ce varianta de echipare este?
    '04 CIVIC 5D 1.6 VTEC (EU8), alabaster silver
    ex '08 FR-V 2.2 Executive, sparkle grey
    ex '07 Civic 5D 1.8 M/T Executive, neagra
    CONVERSE pe http://www.frogs.ro

    Comment


    • #3
      Salutare la toata lumea.
      Incepand de luni, m-am alaturat echipei de vanzari de la Asko. Pe aceasta cale, le multumesc lui Alin si lui Ionut pentru incredere si promit sa nu-i dezamagesc. :wink:
      M-am decis sa imi fac un cont separat, sa nu incurc administrarea cu vanzarile. Pentru orice nelamurire legata de modelele Honda, voi raspunde cu acest user.
      Cine nu si-a dat seama cine sunt, sa vada semnatura. :wink:
      Momentan, daca aveti intrebari, ma puteti contacta la tel. mobil de firma 0730.230.668 sau e-mail: bogdan.comsa@hondaauto.ro .

      Si ca sa intru in paine...Mihai, Civic-ul de la Asko este un 1.8 Comfort, care nu se mai aduce in Romania din acest an (se aduc doar Sport si Executive la 1.8 si doar Sport la 2.2).

      Comment


      • #4
        Am eu o intrebare..care este cel mai rapid lot care ajunge in Bucuresti?..poate stii tu ceva

        Comment


        • #5
          Bogdan felicitari si spor la noul job...cred ca o sa ai concurenta din partea lui ATI sau nu?!?

          Oricum ne vom vedea mai des in noua ta locatie, eu avand un birou chiar langa tine si astfel vei gasi mereu parcate acolo CRv-ul si 307-le.

          Vedeti ce faceti cu CRv-ul ala care e pe drum.. ca de abia astept sa il plimb.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • #6
            Doc nu vad de ce sa existe concurenta, suntem doi dealeri care postam, dar in primul rand suntem doi fani honda :wink:
            Pe hondafan tot timpu a existat Asko si apoi ATI, precum si colegul de la Craiova, si fii sigur ca in viitor o sa apara mai multi dealeri.
            Important e faptul ca mai multi dealeri pe forum inseamna informatie mai multa, si cred ca acest lucru este pozitiv pentru aceasta comunitate.
            LE : Felicitarile care ti le-am adresat ieri ti le urez azi din nou artyman:

            Comment


            • #7
              Bogdane, si din partea mea: multa bafta in nou job si vanzari multe sa (ne) faci ca sa putem fi mandri de tine si ca vanzator! =D> :-({|= :supz: :drinkers: artyman:
              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

              Comment


              • #8
                Mult succes la noua ta firma. Sa speram ca experienta acumulata pe forum si in locurile de munca anterioare o sa te ajute sa ne ajuti :lol:

                sa fie intr-un ceas bun
                '07 Civic 1.8 M/T Sport Roºu

                Comment


                • #9
                  In primul rand felicitari , in al doilea rand : asta inseamna ca pot veni la Asko sa fac test drive cu CTR ? :lol:
                  2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                  2007 Suzuki Swift Sport
                  2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                  Comment


                  • #10
                    Cred ca da...ca se afla parcat chiar acolo. Deja cred ca trebuie sa ii puna stickere cu - Masina de Drive Test.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Gandalf
                      In primul rand felicitari , in al doilea rand : asta inseamna ca pot veni la Asko sa fac test drive cu CTR ? :lol:
                      :lol: :lol: :lol: Super tare frate!

                      Felicitari si de la mine Bogdane! Aveti o echipa faina la Asko!
                      Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
                      Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

                      Comment


                      • #12
                        Si am fost aproape sa imi iau Accordu de la Asko , dar in perioada aia erau in "probe" la HTR.
                        La Asko am facut drive - test si cu Civic si cu Accord si chiar mi-a parut rau ca nu am incheiat afacerea cu ei. Data viitoare cu siguranta.
                        2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                        2007 Suzuki Swift Sport
                        2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                        Comment


                        • #13
                          Multumesc mult tuturor... ops: Sper sa fiu la inaltime.

                          Da, se poate face acum drive test cu CTR...cu posesorul la volan, bineinteles. :wink: Nu de alta, dar asa o sa vedeti cum se scoate untul din masina asta.

                          Doc, va fi o concurenta constructiva. :wink: Doar n-o sa ne luam la bataie si asa putinii dealeri Honda care suntem.
                          Bineinteles, daca va aparea ocazia, voi da discount mai mare clientilor care au inceput discutia cu Ati. :lol: :lol: (glumesc, bineinteles) Nu de alta, dar e deja copyright la un dealer cu nume de lant muntos, din cate am aflat.

                          Comment


                          • #14
                            Eu nu dau discount-uri, cel putin nu la prima masina :wink:
                            Asa ca iti las tie Bogdane placerea asta

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ati
                              Eu nu dau discount-uri, cel putin nu la prima masina :wink:
                              Yeah , i know :P


                              OnTopic: Felicitari Bogdan, in sfarsit nu trebuie sa mai minti clientii . Acum chiar le poti vinde masina aia fiabila pe care le-o prezinti.
                              Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
                              LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
                              Accord 2006 2.0 ES M/T
                              Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
                              Raising money for...the third H

                              Comment

                              Working...
                              X