ATI Motors Company (Iasi) - ex-dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Oky, in sfarsit am refacut parcul auto :wink:
    Va astept la Drive acum cu urmatoarele modele:
    1.New Civic 5D 1.8
    2.Accord 2.0
    3.Accord 2,2
    4.Accord 2,4 A/T
    5.New CR-V 2,2

    Comment


    • #32
      Pot veni si eu.................candva ??? Please :P
      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

      Comment


      • #33
        Normal ca da

        Comment


        • #34
          salut all. este primul post pe acest forum - sper la mai multe . am si eu o intrebare. sper ca la vara undeva prin iulie cel tarziu august sa achizitionez si eu un accord, credeti ca pana atunci o sa se aduga 2,4 M/T - si ce pret va avea (daca se va aduce) tinand cont ca taxele au scazut la 10%? nu este vb de licitatie sau ceva de genu asta vreaus astiu la ce pret o sa fie adusa ddp.


          P.S: ptr. unul dintre moderatori.....cum modific user-name.... l-am scris gresit ops: trebuie sintax nu sinatx..... help
          www.soundlightvideo.ro
          www.slvservices.ro
          EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
          '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

          Comment


          • #35
            Sintax , momentan nu avem o cotatie de pret pentru ce vrei tu, dar daca o sa sa aduca 2,4 M/T fi sigur ca multa lume o sa fie fericita... :twisted:

            Comment


            • #36
              k, dar crezi ca exista sansa sa se aduga pana prin iulie - august? adik atunci o sa dau comanda (tot accord o sa cumpar :twisted: - vroiam 2,4 de la inceput dar am vazut ca este pe cutie automata si decat asa mai bine 2,0 cu manuala, dar am vazut ca cineva a pus o intrebare de genu asta si parca am inceput sa visez - cine stie poate am noroc :lol: ).

              dar oricum una peste alta accord o sa cumpar :twisted: fie el 2,4 sau 2,0
              www.soundlightvideo.ro
              www.slvservices.ro
              EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
              '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

              Comment


              • #37
                Originally posted by sinatx
                k, dar crezi ca exista sansa sa se aduga pana prin iulie - august? adik atunci o sa dau comanda (tot accord o sa cumpar :twisted: - vroiam 2,4 de la inceput dar am vazut ca este pe cutie automata si decat asa mai bine 2,0 cu manuala, dar am vazut ca cineva a pus o intrebare de genu asta si parca am inceput sa visez - cine stie poate am noroc :lol: ).

                dar oricum una peste alta accord o sa cumpar :twisted: fie el 2,4 sau 2,0
                de ce nu un civic type r? :twisted: :twisted: :twisted:

                Comment


                • #38
                  Originally posted by sinatx
                  k, dar crezi ca exista sansa sa se aduga pana prin iulie - august? adik atunci o sa dau comanda (tot accord o sa cumpar :twisted: - vroiam 2,4 de la inceput dar am vazut ca este pe cutie automata si decat asa mai bine 2,0 cu manuala, dar am vazut ca cineva a pus o intrebare de genu asta si parca am inceput sa visez - cine stie poate am noroc :lol: ).

                  dar oricum una peste alta accord o sa cumpar :twisted: fie el 2,4 sau 2,0
                  Momentan nu pot sa iti raspund, putina rabdare..........

                  Comment


                  • #39
                    Cand facem un test complet cu Civic 1.8, Accord 2.4 si CR-V 2.2?

                    Am aparatul foto la mine si daca vremea ne ajuta poate iese ceva frumos.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • #40
                      Maine

                      Comment


                      • #41
                        Maine la ora 9:30 sunt la voi dupa ce termin lucrarea ne apucam de pozat.
                        Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                        Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                        ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                        ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                        Comment


                        • #42
                          Ati am vazut pe www.honda.con.ro in fisa tehnica la 2,4 executive optional cutie manuala cu 6 trepte. este adevarat? sau este informatie veche?
                          www.soundlightvideo.ro
                          www.slvservices.ro
                          EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
                          '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

                          Comment


                          • #43
                            o sa punem banner mare cu "NU MAI CREDETI CE CITITI PE HONDA.COM.RO" :lol:
                            2006 Accord CL7 2.0 MT

                            Comment


                            • #44
                              k. dar totusi nush cum se poate sa lase site-ul chiar asa?!?!?!?
                              defapt suntem in Romania si doar se paote orice! pacat.....lipsa de seriozitate si de respect fata de client, si sa nu ne intrebam de ce se vinde honda atat de "bine" in Romania, degeaba ai 2-3 dealeri care incearca sa faca treaba si sa promoveze produsul...in conditiile in care nu exista nici un fel de sustinere se duce o lupta fara sanse de victorie.
                              www.soundlightvideo.ro
                              www.slvservices.ro
                              EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
                              '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

                              Comment


                              • #45
                                in ciuda numelui pompos, nu (mai) e site-ul importatorului, ci a unui simplu dealer.
                                2006 Accord CL7 2.0 MT

                                Comment

                                Working...
                                X