SPOON: ´00 HONDA S2000, Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    S-a implinit profetia! Doomsday is here! :twisted:
    Bine asa! :wink:
    Coxareala fara incidente si victime teutonice cat cuprinde iti doresc.

    insa am impresia ca nu urca la fel de repede in ture...
    Lipseste i-ul de la VTEC. O sa te obisnuiesti. :wink:

    Comment


    • #32
      Timisoara Drift Session, oooh Max, ai tinut strada blocata ca sa ai motiv sa schimbi gumele........nu te-o traznit D-zeu de om anormal...... :mrgreen: =D> =D>
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #33
        oameni buni, masina asta se invarte in dementa, pur si simplu nu pot sa ma abtin, cum prind un pic de loc, cum fac 2-3 gogosi si ma duc mai departe
        stau frumos in pat si ma uit la televizor si dintr-o data is in masina si ma invart pana ametesc, dup-aia ma intorc linistit la televizor, cu un ranjet cat casa intiparit pe moaca :mrgreen: :mrgreen:
        pur si simplu, nu ma mai satur, drifturi, cerculete, opturi.....debelea
        Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

        '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

        Comment


        • #34
          Asa deci, nesatul? Dilema e ca tu ori te-ai nascut nesatul ori ai devenit nesatul! Iar eu inclin spre prima daca ma gandesc prin ce ti-a mai trecut prin mana.........

          Si daca maine apare pe vwforum.ro ca Hondele sunt masini pt. nebuni si delicventi?
          ................................ :lol: :lol: :lol:
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #35
            nu stiu vere, da' bag mana in foc ca oricare dintre voi ar pune mana pe asa ceva, ar avea exact aceleasi sentimente 8)
            vw ce ? :?
            Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

            '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

            Comment


            • #36
              Originally posted by Spoon
              nu stiu vere, da' bag mana in foc ca oricare dintre voi ar pune mana pe asa ceva, ar avea exact aceleasi sentimente 8)
              vw ce ? :?
              u lucky bastard...

              si cand ma gandesc ca a mea epopee Honda ar fi putut incepe cam asa... eh... poate totusi e mai bine si pe viitor oricum, sa stii ca te invidiez
              The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



              DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

              Comment


              • #37
                Originally posted by Spoon
                oameni buni, masina asta se invarte in dementa, pur si simplu nu pot sa ma abtin, cum prind un pic de loc, cum fac 2-3 gogosi si ma duc mai departe
                stau frumos in pat si ma uit la televizor si dintr-o data is in masina si ma invart pana ametesc, dup-aia ma intorc linistit la televizor, cu un ranjet cat casa intiparit pe moaca :mrgreen: :mrgreen:
                pur si simplu, nu ma mai satur, drifturi, cerculete, opturi.....debelea
                nu stiu de ce, da' cred ca azi noapte ai dormit in masina :lol:

                amu serios, nainte sa te culci, cand inchizi ochii, asa-i ca numa led-uri de turometru vezi?
                '08 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T
                EX '89 Honda Prelude 2.0i-16
                '99 Subaru Forester S-Turbo M/T
                '07 Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

                Comment


                • #38
                  masina absolut bestiala , sa o stapanesti sanatos si fara incidente
                  cam cat costa la sh ? ( poate vand accordul )
                  Honda Accord 2006 2.0 ES

                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                  Comment


                  • #39
                    Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute!
                    La cat mai multi km cu ea!
                    Honda Accord 2.2 i-CTDI ES - Model 2006

                    Comment


                    • #40
                      Aleksey, sigur ca ai putea sa vinzi Accordul de un an (rotund spus) pentru un S de 5, intrebarea e daca se "renteaza", din mai toate punctele de vedere.
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                      Comment


                      • #41
                        Pana la urma, ideea e ce vrei de la masina. Cu S2000, e mai greu sa mai iei si pe cineva cu tine, daramite bagaje, dar banuiesc ca e super-fun, din relatarile evident entuziasmate, stropite din plin cu adrenalina, ale d-lui Kiss. 8)

                        Comment


                        • #42
                          Am vazut pe mobile.de S2000 la ~17.000 euro cu >100.000 km la bord. Cat mai platesti la una din asta acum dupa integrarea in UE ?
                          Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by hondatu
                            Aleksey, sigur ca ai putea sa vinzi Accordul de un an (rotund spus) pentru un S de 5, intrebarea e daca se "renteaza", din mai toate punctele de vedere.

                            asta asa e,m-am gandit si eu, s2k e o masina de placere , de weekend
                            Honda Accord 2006 2.0 ES

                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                            Comment


                            • #44
                              Felicitari Max, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!
                              Abia astept sa mai avem o intalnire ceva, sa-ti vad driftingul pe viu?
                              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by aleksey
                                asta asa e,m-am gandit si eu, s2k e o masina de placere , de weekend
                                Acu se intelege de ce vroia omu de la Mosu un accord tourer dizal
                                Btw , felicitari pt jucarie
                                2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                                2007 Suzuki Swift Sport
                                2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                                Comment

                                Working...
                                X